Vaisingumo klinikos Latvijoje

Komentuoti
  1. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.07.19 09:51 (prieš 2 mėn.)

rudojji parašė:
    Sveikos. Aš turėjau antradienį Fet pas F. Tai šįsyk likau viskuo daug labiau patenkinta ir gyd, ir kordinatorės atidumu ir transferio dienos rezultatais. Labiausiai…

Super, o jums blastukai ar morules buvo uzsaldytos? Lauksim teigiamo rezultato.

2
  2. 2018.07.19 09:57 (prieš 2 mėn.)

SunMoon parašė:
    Super, o jums blastukai ar morules buvo uzsaldytos? Lauksim teigiamo rezultato.

Turėjom (ir vis dar turim) užšaldytas 4 morules ir 5 blastukus, kurie buvo 1-ukai. Tai ir gi nelabai toli nuo morulių Tai atšildė vieną iš tų 1-netukų, bet F užtikrino jog ir morulės puikiai "paauga"

1
  3. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.07.19 10:03 (prieš 2 mėn.)

rudojji parašė:
    Turėjom (ir vis dar turim) užšaldytas 4 morules ir 5 blastukus, kurie buvo 1-ukai. Tai ir gi nelabai toli nuo morulių Tai atšildė vieną iš tų 1-netukų, bet F užt…

Labai gerai tada, as tikesiu savo frozen'ais

3
  4. 2018.07.19 12:22 (prieš 2 mėn.)

Gal kas paaiskins man kas cia per tyrimas SERPINE1 polymorphism G4/G5. Darė F. Taip pat jei kariotipu tyrime parasyta 46,XY ir mano 46, XX tai kaip suprantu viskas su jais ok. Gavau kruva atsakymų ir nieko nebesuprantu

1
  5. 2018.07.19 12:39 (prieš 2 mėn.)

Sabelyte parašė:
    Gal kas paaiskins man kas cia per tyrimas SERPINE1 polymorphism G4/G5. Darė F. Taip pat jei kariotipu tyrime parasyta 46,XY ir mano 46, XX tai kaip suprantu viskas …

Tame lape ar dviejuose turi būti ir genetiko komentaras bei rekomendacijos.

1
  6. 2018.07.19 13:57 (prieš 2 mėn.)

Pseudo parašė:
    jupi, kaip gerai, kad pasidalinai. O kaip jūsų mama, močiutė, gal klausėt, ar turėjo bėdų su pastojimu, ar turėjo persileidimų? Panašu, kad vistiek pas jus eina kaž…

Giminej nera buve kazkokiu nevaisingumu ar persileidimu turiu omeny is mamos ir mociuciu puses. Viena mociute turejo 7 vaikelius, kita 3 + vieno susilauke velesniam amziuj budama beveik 45 metu. Gimine gausi, daug mergaiciu gimsta, pusseseres gimdo kaip konvejeriai, o mes trys tokios baltos varnos. Tik musu visu vyrai is labai negausiu seimu kile, palyginus su musu familija. Biesas zino kodel taip yra, sveikos stiprios moterys juk esam... Nori nenori gali pradet tiket visokiom nesamonem tokiu kaip musu atveju. O jusu sesuo turi vaiku? Maniske viena irgi lengvai pastoja, ir visus 3 perseidimu atvejais 7-8 sav rasdavo tuscia gemaline puslele. Sidlauskas greit rado priezasti, jai buvo nustatyta hipo funkcija, paskirtas tiroksinas, sulauke gydytojo leidimo bandyt pastot ir vuolia tuo paciu ciklu uzkibo ir va 2 metu pipiras laksto. Gerai kai priezastis randama...

1
  7. 2018.07.19 14:01 (prieš 2 mėn.)

Rinski parašė:
    Tame lape ar dviejuose turi būti ir genetiko komentaras bei rekomendacijos.

Nelabai suprantu kas ten parasyta,

8. 2018.07.19 14:22 (prieš 2 mėn.)

Sabelyte parašė:
    Nelabai suprantu kas ten parasyta,

Pas jus tas pats, kas pas mane ir del to F sake viskas ok. O dar vienas lapas buvo. Nes man dar buvo viena isvada del homocisteino mazinimo.

Trombofiliju testo nebuvo dar prie to pacio?

1
  9. 2018.07.19 14:30 (prieš 2 mėn.)

Rinski parašė:
    Pas jus tas pats, kas pas mane ir del to F sake viskas ok. O dar vienas lapas buvo. Nes man dar buvo viena isvada del homocisteino mazinimo.

Del homocisteino as lankausi pas Serapina, nes pas mane jis didelis, dar cholesterolis didelis tai jis man visokių. Pas F yra komentaras drl homocisteino b12+ folio. Dar toki turiu 😁

2
  10. 2018.07.19 14:47 (prieš 2 mėn.)

Sabelyte parašė:
    Del homocisteino as lankausi pas Serapina, nes pas mane jis didelis, dar cholesterolis didelis tai jis man visokių. Pas F yra komentaras drl homocisteino b12+ folio…

Čia tai ne tyrimai, o ką ir kaip darė ar kažkas panašaus. Na, pas Serapiną tai gerai. 👍

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras