Vaisingumo klinikos Latvijoje

Komentuoti
  1. 5 m. 10 mėn.

2018.07.21 06:37 (prieš 3 mėn.)

onnellisuus parašė:
    As pasakysiu is savo puses po triju ivf. Man labai suprastejo oda ( nors as esu riebios odos) buvo tokia sausa kaip smeli visada issivoliojusi. Plaukai paaugo, bet …

o jetau... tikrai gavote puokste reikalu, o kokie planai toliau? stimuliaciji nebus, tai planuosit dar kazka ar vaiku klausimas kol las padetas i sona?

2. 4 m. 9 mėn.

2018.07.21 06:45 (prieš 3 mėn.)

murrrr parašė:
    o jetau... tikrai gavote puokste reikalu, o kokie planai toliau? stimuliaciji nebus, tai planuosit dar kazka ar vaiku klausimas kol las padetas i sona?

Mes turim viena saldyta , tikiuosi jis ir pasiliks pas mus.
    Kol kas neskubam daryti fet. Paziuresim dar ka F sakys.
    Bet jei kas atsarginis planas bus donoras.
    Kokiam etape esat jus?

3. 5 m. 10 mėn.

2018.07.21 07:08 (prieš 3 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Mes turim viena saldyta , tikiuosi jis ir pasiliks pas mus.
    Kol kas neskubam daryti fet. Paziuresim dar ka F sakys.

mes jokiame, tik pora men praejo po nepavykusio IVF tai kol kas jokiu konkreciu planu. buvau pas endo, pas genetika, afs planuoju pasidaryti ir laukti kitu metu, turbut i TR vaziuosim, bet kazkodel jauciu kad tai bus paskutinis kartas, nemanau kad dar pakelsiu tokiu proceduru daugiau

4. 2018.07.22 09:57 (prieš 3 mėn.)

rudojji parašė:
    Sveikos. Aš turėjau antradienį Fet pas F. Tai šįsyk likau viskuo daug labiau patenkinta ir gyd, ir kordinatorės atidumu ir transferio dienos rezultatais. Labiausiai…

O kaip auginot gleivine?

5. 2018.07.22 16:58 (prieš 3 mėn.)

Pūkis baisilis parašė:
    O kaip auginot gleivine?

Tik Estrofemu po 1 x 3 k.d.

6. 2018.07.22 17:40 (prieš 3 mėn.)

rudojji parašė:
    Tik Estrofemu po 1 x 3 k.d.

Rudoji, atsargiai paklausiu Ar darėt šian hcg?

4
  7. 4 m. 9 mėn.

2018.07.22 18:26 (prieš 3 mėn.)

Gabbii, kaip tavo reikalai juda?

1
  8. 3 m. 9 mėn.

2018.07.22 19:49 (prieš 3 mėn.)

onnellisuus parašė:
    Gabbii, kaip tavo reikalai juda?

Labu. Reikalai juda. Buvom apziuroj, folikulai du, gleivine 6,8, tai man atrodo visai nelabai. Bet palyginus man kazkaip labai mazos vaistu dozes, ar cia su manim bijo kazka daugiau daryt kai blogai per stimuliacija jauciaus ar kaip, nezinau. Naudoju tik Estramon pleistra viena karta dienoj, dabar dadejo Estrofem po viena tablete per diena.. tai kazin kaip bus su ta gleivine, ar ji augs. Sodinimas 27d, nuo 24d plius Ultragest vaginal dvi pries nakti, tai irgi kazkokia maza doze. Vakar leidaus vakare Ovitrelle.
    Man truksta vit D ir feritinas ant ribos, bet man jokiu vitaminu sake nenaudot🤔

1
  9. 2018.07.22 20:12 (prieš 3 mėn.)

Gabbii parašė:
    Labu. Reikalai juda. Buvom apziuroj, folikulai du, gleivine 6,8, tai man atrodo visai nelabai. Bet palyginus man kazkaip labai mazos vaistu dozes, ar cia su manim b…

Mano gleivine buvo 6,8 kai sodinima dare

1
  10. 3 m. 9 mėn.

2018.07.22 20:14 (prieš 3 mėn.)

Bruknne parašė:
    Mano gleivine buvo 6,8 kai sodinima dare

Nuraminot aciu. As kaip suprantu idealu sodint kai buna gleivine 9-12. Pas jus endometrioze nepamenu yra? Pas jus man atrodo kitos problemos.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
210,00 €
Rezervuota!
86 | 15-24 mėn.
1,20 €
68 | 3-6 mėn.