Vaisingumo klinikos Latvijoje

Komentuoti
  1. 4 m. 9 mėn.

2018.09.20 14:07 (prieš 4 sav.)

Attendre parašė:
    Jo aš šitą mačiau. Tobulas pasiūlymas. Regis reiktų kelis kart važiuoti ir kainuotų papildomai tik kelionės. Man patinka, kad garantiją duodą. Regis skaičiau, kad i…

Ten mokejimai yra tik pet du kartus. Pirmi 5000 eur padirasius sutarti, kiti 5000eur donoro punkcijos diena . Po perkelimo 14d reikia likti kijave jie stebi po perkelimo tas 14d, o tuo metu sokineja namu tvarkytoja
    Taip pat jei nestumas nutruksta iki 12sav jie skaito kaip nesekminga bandyma. Tikrai garantiju duoda

1
  2. 4 m. 9 mėn.

2018.09.20 14:08 (prieš 4 sav.)

Attendre parašė:
    Jo aš šitą mačiau. Tobulas pasiūlymas. Regis reiktų kelis kart važiuoti ir kainuotų papildomai tik kelionės. Man patinka, kad garantiją duodą. Regis skaičiau, kad i…

Ten mokejimai yra tik pet du kartus. Pirmi 5000 eur padirasius sutarti, kiti 5000eur donoro punkcijos diena . Po perkelimo 14d reikia likti kijave jie stebi po perkelimo tas 14d, o tuo metu sokineja namu tvarkytoja
    Taip pat jei nestumas nutruksta iki 12sav jie skaito kaip nesekminga bandyma. Tikrai garantiju duoda

1
  3. 4 m. 9 mėn.

2018.09.20 14:09 (prieš 4 sav.)

Attendre parašė:

Just.. parašė:
    Idomiai sekesi.. Siaip gan pasitikintis jis. Pavarte mano kalna tyrimu, tai sypsosi kad tiek daug o rezultato nera. Suintrigavo:))) viskas butu ok, jei ne dilema ku…

Just.. parašė:
    Idomiai sekesi.. Siaip gan pasitikintis jis. Pavarte mano kalna tyrimu, tai sypsosi kad tiek daug o rezultato nera. Suintrigavo:))) viskas butu ok, jei ne dilema ku…

O kokia kaina pas ji darytis?
    Kiek jus blastuku gavot paz F?
    Nes santaru nera tokia stipri labe .
    As dar i tai labai skiriu demesi.
    Kovo men ilgai...

4. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.09.20 14:12 (prieš 4 sav.)

onnellisuus parašė:
    Ten mokejimai yra tik pet du kartus. Pirmi 5000 eur padirasius sutarti, kiti 5000eur donoro punkcijos diena . Po perkelimo 14d reikia likti kijave jie stebi po perk…

LT Santaru labe, pati stipriausia

1
  5. 4 m. 9 mėn.

2018.09.20 14:13 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    LT Santaru labe, pati stipriausia

As kalbu apie labes ivf ryga ir Santaru.
    Del to sakau kad ivf rygos ji stipresne ir del to klausiu kiek pas F ispunktavo

6. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.09.20 14:14 (prieš 4 sav.)

wonder6 parašė:
    Ten turbut pasikeite praktika. Naujus i eile stato o kas jau lankesi greiciau uzraso. Nes bet man toks ispudis pasidare

Visus stato i eile, pas ji vietu, tik kovo menesi yra.

7. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.09.20 14:15 (prieš 4 sav.)

onnellisuus parašė:
    As kalbu apie labes ivf ryga ir Santaru.
    Del to sakau kad ivf rygos ji stipresne ir del to klausiu kiek pas F ispunktavo

Santarose, ir po TR gryzusioms pavyko Kad LV stipresne, nesiginciju, bet Santaru LT stipriausia

2
  8. 4 m. 9 mėn.

2018.09.20 14:16 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    Santarose, ir po TR gryzusioms pavyko Kad LV stipresne, nesiginciju, bet Santaru LT stipriausia

Kad ji LT stipriausia tai cia faktas

1
  9. 5 m. 10 mėn.

2018.09.20 16:41 (prieš 4 sav.)

SunMoon parašė:
    Visus stato i eile, pas ji vietu, tik kovo menesi yra.

O man sake nereikes ilgai laukt

10. Mano Angelėlis (Danguje) 5 mėn. 1 sav.
    4 m. 2 mėn.

2018.09.20 16:57 (prieš 4 sav.)

wonder6 parašė:
    O man sake nereikes ilgai laukt

As siandiena skambinausi, ir pasake, kada tik yra vietos. Tad nuo kovo men tik.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
10,00 €
80 | 9-15 mėn.
12,00 €
110 | 4 - 5 m.