Nieko nesinori tik dingt toli toli

Komentuoti
 1. 2016.08.04 20:14 (prieš 2 m.)

  Pirmiausia noriu pasakyt visom (iems) Labas.
  Parašyt čia noriu del to,jog neturiu kur/kam issipasakot..

  Gyvenu nuo mazens su skausmu..netekau tevu dar visai jauna,paugle..patyriau daug zeminimo seimoje..kentejau..zinojau viena diena viskas baigsis...viskas pasibaige.. Sutikau savo vyra,su juo esam daug metu jau,viskas grazu,meile begaline...bet.. Pastojau nesekmingai-persileidimas.. 2asis nestumas sekmingas susilaukem vaikiuko berniuko,sveiko-gražaus.. Ejo menesiai vienas po ko kito..laukiau kada prades sedet,kada stotis,valgyt,pirmojo dantuko,pirmuju zingsniu.. Po 2ojo gimtadienio laukiau pasipilusiu sakiniu kaip dauguma mamu sulaukia.. Deja vienas kitas zodis jokiu sakiniu tik 2ieju zodziu junginiai.. Prisigalvoju visokiu ligu..kodel nesneka.kodel tik po 2zodelius..kodel kalba savo neaiskia kalba tiek.. Vietoi issedet negali eina bega lipa griuna.. Su niekuom nnenori but-tik su manim..net tetis jam kaip svetimas..visur as... Supranta daug,bet kalbet ne.. Pavargau nuo visu klausimu kada gi snekes vaikas jusu nes va babytes anuke 1.5metu sneka sakiniais..
  Visos mamos giriasi kaip ju vaikai sneka 2metu sakiniais. Labai smagu,niekada blogo ka nepasakysiu.. Bet kodel mano vaikas nesneka tiek.. Gyvenam tryse -karas... As rekiu ant vaiko kad atsibodo ta jo kalba,snekek graziai o ne buriaburakuribkara brrr... Del visko rekiu.. Pati matau kad del kiekvieno suduko as vaiko rekiu..rekiu..rekiu..Jei netycia ka numeta rekiu..del visko...ir ant vyro.. Skyrybos jau ant plauko kaba..mazai truksta iki ju.. Pavargau nuo tokio gyvenimo,pavargau kiekviena diena verkt,ir griauzt save kodel as to mazo didelem akim savo vaiko,savo gyvenimo meiles sitiek rekiu.. Kiekviena diena kai uzmiega seimyna as tuolete uzsidarius pasikukciodama verkiu..draskau sau galva kokia as bloga mama.. Žmona.. Visada viena viena viena.. Kartais atrodo taip kad imk ir bek...begt ir begt kol suprasi kad begi i sviesa.. Is kurios jau neatsikelsi..
  Noriu laimes..noriu laimes sirdi..noriu kad vaikas snneketu..noriu kad issidetu ramiai bent 10minuciu.. Zinau atrodo durnai,bet pavargau nuo jo lakstymo.. Begimo.. Visur jo pilna,pilna zaislu pilna sulauzytu zaislu.. Maisto..Bijau eit pas specialistus su mintim o jei kazkas blogai..neisgyvenciau..mirciau..zinau kad buna ir yra tikrai daug baisiau kaip vaikiukai serga sunkiom ligom..bet as noriu kad mano vaikas sneketu daugiau..bandytu det 3sakiniu junginiu..bet deja... Pavargau prisigalvot,kad kazkas mano vaikui su kalba negerai.. Bijau visko.. Noriu sedet namie.. Sedet ir nieko neveikt..tiesiog sedet ar gulet..
  Nenoriu tikrai galvot blogu minciu..bet kaip as pavargau..kaip man sunku kaip neturiu kam issipasakot todel cia sakau.. Bijau kam pasakyt,nes tuoj visas kaimas zinos.. Vyras mato ir sako,kad negalima sitiek rekt,jis dar mazas..bet as viena minute susitvardau kita minute ziurek ispyle vandeni ir rekiu.. Kai paziuriu i jo akutes taip suprantu kaip as ji myliu...kad mano vaikas,mano gyvenimas..uzmiega atsisedu salia sudainuoju lopsine..atsiprasineju jo del rekimo..kam mamai sunku..sunku labai.. Prizadu kad nereksiu..bet ant rytojaus vel tas pats... Kai pasakau ka grieztai jis paziuri susigraudina ir ateina pas mane opapa ir ta minute suprantu,kad vaikas bijo mano balso..o jei prades bijot manes? Savo mamos?kas tada bus... Tvardaus tvardaus..bet po keliu akimirku as vel pikta ir nesuprantu kodel... Man skaudu,kodel as rekiu ant savo meiles..

  Nelaukiu jokiu zinuciu!!! Aciu

  Siga

  2
 2. 15 m. 7 mėn.

  2016.08.04 20:32 (prieš 2 m.)

  Mamyte,susiimkit,reikia pas daktara,issrasys raminanciu tabletyciu,susirgsit nuo nervu ir itampos ,issidraskysit iki skyrybu su vyru,.vaikui reikia sveikos mamos!

  7
 3. 2016.08.04 21:19 (prieš 2 m.)

  Pradės kalbėti vaikas jūsų. Mano brolis pradėjo kalbėti beveik 4ių, o užaugo protingas sveikas vyras. Mano vyro sūnus 3ijų pradėjo vos ne pirmus žodžius sakyti, o dabar protingas vaikas, kuris nemoka nekalbėri vaikai skirtingi, dažnai berniukai lėčiau pradeda daryti tokius dalykus. Ne tame esmė visa. Reikia jums raminamųjų pagerti, gal atostogų. Matyt viskas susisėjo ir neturit kur išsilieti. Taip tik vaiką sutraumuosit ir dar vėliau pradės kalbėti. Dėl to tikrai neberta pergybenti tiek.

  8
 4. 2016.08.04 22:18 (prieš 2 m.)

  Nusiraminkit, esat tikrai puiki mama! Patikėkit! Gal tiesiog pavargot ir esat tiek įsukta rutinos, kad nebegalit ištrūkt ir išsiliejat ant arčiausiai esančių: vyro ir sūnaus.
  Mano berniukas gan vėlai pradėjo šnekėt. Atsimenu, kaip rugsėjį labai pergyvenau, nes pradėjo eiti į lopšelį temokėdamas vos kelis žodžius. Labai bijojau, kad jis nesugebės pasakyti ar parodyti ko jis nori ar jei kas negerai jam yra. Bet galiausiai atėjo jo laikas ir pradėjo šnekėt vis daugiau ir daugiau. Dabar kalba gražiais sakiniais. Taip pat jis tikras vijurkas. Visada pavydėjau draugei, kurios mergaitę kur palikai, ten ir radai. Maniškis pradėjęs eiti, neužilgo pradėjo bėgt. Taip laksto ir šiandien. Jei būna ramesnis, tuoj puolu žiūrėt ar neserga Močiutė su juo viena neina į lauką, nes nespėja sužiūrėti, eiti/bėgti paskui. Laukiu, kada paaugs ir galės lankyti kokį sportą
  Dėl pykčio, turite susiimt ir išmokt jį suvaldyti. Aš išeinu į kt kambarį, pakumščiuoju pagalvę, kartais užtenka tiesiog nusikeikt Pakalbėkit su vyru, kai jis laisvas, gal galėtų duoti jums pusvalandį ar valandą per dieną pabūti vienai? Galėtumėt išeit pasivaikščiot ar darže pasikapstyt ar kad ir kitam kambarį pabūt, bet taip kad niekas jūsų netrukdytų ir tą laiką būtumėt viena. Man gėda prisipažint, bet kartais net į darbą eidavau kaip į šventę. Juk vis ne namie, ne apsupta buitinių rūpesčių.
  Sunkių dienų būna visiems. Bet galiausiai jos juk kažkada baigsis.

  8
 5. Berniukas pagrandukas 2 m. 5 mėn.
  Saulyte mergyte 4 m. 11 mėn.

  2016.08.04 22:28 (prieš 2 m.)

  Vienaviltis parašė:
  Pirmiausia noriu pasakyt visom (iems) Labas.
  Parašyt čia noriu del to,jog neturiu kur/kam issipasakot..

  Panaudokit kokiu raminamu jus.O del vaiko galit laisvai kreiptis i koki nors vaiku raidos centra tikrai nepakenks.Mano pana lygei buvo tokia pati.bet cia dar netragedija .bus tragedija kada bus vaikui ta dvieju metuku krize .kada vaikas nemokedamas kalbet cyps reks dauzys galva nesuprasit del ko.mano mergyte neperseniausia ismoko kalbet dabar man lengviau ,bet ir tai nesusikalbu kaip kada beja vaika reikia mokint uzsiimti bent valanda viena i diena tai jau cia maziausia.kalbekit prie aiskiai ziuredama jam i akytes veiduka nerekit priejo ir ant jo nes galit tokia baime ivaryt kad vient tik jus pamates begs cia nejuokai .Ir isvis toki vaikai jie nesupranta to rekimo.O i darzeli leidziat?

  1
 6. 2016.08.05 04:32 (prieš 2 m.)

  Vienaviltis parašė:
  Pirmiausia noriu pasakyt visom (iems) Labas.
  Parašyt čia noriu del to,jog neturiu kur/kam issipasakot..

  Mano sūnus lygiai toks pat. Beje ir amžius praktiškai tas pats. Nekalba sakiniais, non stop visą dieną. Specialistai aplankyti, tiesiog toks vaikas. Dėl judrumo sunkiau susikaupia. Kadangi viską supranta kas yra nėra ko pergyventi. Pradės ir kalbėti. Sunku kai nesusikalbi, bet juk būna ir blogiau, pagalvokite apie mamytes kurios augina neigaliukus. Dabar neįsivaizduoju savo vaiko ramiai sėdinčio ir žaidžiančio kokį pusvalandį, max 5 minutės. Gyvenate kaime, tai leiskite kuo daugiau į kiemą, grynas oras greičiau nualina vaikučius. Nors.... Kažkada parke laukiau kol pavargs, tai 2,5 val non stop bėgimo, dar ir namo nenorėjo eiti. Mažiau klausykite ką aplinkiniai kalba ir kokie kiti vaikai, kiekvienas vaikas individualus. Tikrai ne jūsų vienas vaikas toks ir rėkti ant jo nėra būtina.
  Dėl savęs paprašykite vyro kad duotų kažkiek pabūti vienai, pagerkite kokių raminamųjų arbatų ar vaistų.

  1
 7. 2016.08.05 04:35 (prieš 2 m.)

  Taip einam i darzeli...
  Mano bega visur.. Namie bega lipa meto reeeeeeekia oho... Nebegaliu klausyt jo rekimo kasdien..nerekia oooo spiegia jisssss.... Bandau tvardytis nekreipt demesio arba duot tai ko jis nori,bet neistveriu ir pradedu rekti... I lauka einant nuo pat pirmu zingsniu jis bega...neina bet beeeega.. Guli lovoi varrtos spardos rekia...
  As i darba einu kaip i svenet....taip.. Kasdien..savaitgali bandau ka susiplanuot kad nereiktu sedet namie ir klausyt rekimo..matyt nesamones jo daromas... Po darbo tai i parde tai dar kur nuvarau viena...arba issiunciu juos bunu tada valanda viena... Is sono paziuriu ir pati slyksciuosi savim kaip sitaip gali mama..gali bendraut su savo vaiku... As ji myliu,jis mano vaikas vienas ir vienintelis...viska turi,nieko netruksta jam...bet mamos demesio truksta..labai truksta..o as tik rekiu spiegiu... Neimanoma jo ka ismokint nes jis negali ramiai issedeti..
  Kaip kazkuri mamyte sake,taip jei matau,kad ramus jis reiskias kazkas netaip..kad serga.. O taip jo pilna visur..
  Viena karta ejom parduotuvei valge ledus ir pradejo savo kalba kalbet,o vyras stovedamas salia pradejo labai garsiai juoktis..ta akimirka galvojau sirdis plys... kaip sitaip..suprantu kad gal nenorejo taip,bet ta akimirka pradejau ant vaiko rekt kad baigtu o ne tam vyrui ka sakyt,nors jis neturejo ka blogo..jo sneka visiem juokingai miela..

 8. 2016.08.05 04:48 (prieš 2 m.)

  Vienaviltis parašė:
  Taip einam i darzeli...
  Mano bega visur.. Namie bega lipa meto reeeeeeekia oho... Nebegaliu klausyt jo rek…

  Juo labiau, juk nenunate visą dieną su vaiku. Į viską žiūrėkite paprasčiau. Viskas yra gerai, pradės ir ne savo kalbą kalbėti. Niekada dėl to nestresavau. Juolab kad pas mane vaikas ir su kitomis problemomis.

 9. Arnukas 3 m. 1 mėn.
  Gustas 8 m.

  2016.08.05 04:48 (prieš 2 m.)

  Vienaviltis parašė:
  Taip einam i darzeli...
  Mano bega visur.. Namie bega lipa meto reeeeeeekia oho... Nebegaliu klausyt jo rek…

  Mamyte nesikabinekit prie vaiko.Jam tik 2.6 jisai dar maziukas ir iki kalbejimo jisai turi laiko.Ne visi vaikai nuo pusantru metu kalba sakiniais,taip kaip ne visi ir vaiksciot nuo 9men pradeda.As tik matau didele problema jumyse.Bandykit jus eiti ieskoti pagalbos

  4
 10. 9 m. 6 mėn.

  2016.08.05 05:14 (prieš 2 m.)

  agiugiugiu parašė:
  Mamyte nesikabinekit prie vaiko.Jam tik 2.6 jisai dar maziukas ir iki kalbejimo jisai turi laiko.Ne visi vaikai nuo pusantru metu kalba sakiniais,taip kaip ne visi …

  Pritariu, kaip gali vaikas nerekt, kai JO pasaulio centras mama tai rekia..

  Siulyciau rast laiko sau, gal turit megiama veikla, man, kaip pvz, kai reikia "issikraut" einu fotografuot, ne esme ka esme kazkur gamtoj, gal piest, gal skirt laiko tik sau, kad ir manikiura pasidaryt. Turit dirbt ne tik su vaiku, bet pirmiausia su savim, is visos sirdies linkiu kad tai padaryt pavyktu kuo greiciau..

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras