Norvegijoje gyvenančios mamytės... (Archyvas iki 2019.04.12)

1. 2019.01.09 07:41 (prieš 3 mėn.)

Nerile31 parašė:
    Negaliu pakest rasistiniu komentaru“juockiai ir babajai”. Liudna, kad dauguma lietuviu toliau savo nosies nera nieko mate😔

Na taip rasistr galite mane vadinti,bet kai pagyveni tokiuose rajuonuose ir pamatai kokie jie žmones tai nori nenori rasistu tampi,kai grįžti vakare namo iš darbo ir babajų bei juockiu gaujos eina iš pasakos tau ir švilpia ir nzn ką padarys nes puse kelio seka tai menkas malonumas,tokiu dalyku nevyksta baltųjų rajuonuose,daužo stotelių langus paaugliu būrys rėkauja kaip laukiniai aplink namus kiemus,klasėse mokytojai per tuos vaikus dirbti negali normaliai nes kaip laukiniai neklauso mokytoju,tad galite man kaip norite vadinti bet tokiem dalykam tolerancijos aš jausti negaliu.

3 1
  2. 2019.01.09 08:45 (prieš 3 mėn.)

Gudrė7 parašė:
    Na taip rasistr galite mane vadinti,bet kai pagyveni tokiuose rajuonuose ir pamatai kokie jie žmones tai nori nenori rasistu tampi,kai grįžti vakare namo iš darbo i…

Na bet nevisi jie tokie gyvenam Ulleval cia visokiu yra bet nera baisu nei vaiksciot vakarais nei jie elgesi kaip nenormalus tikrai draugiski cia pas mus visi

3. 2019.01.09 08:59 (prieš 3 mėn.)

KristinaAleksandra parašė:
    Na bet nevisi jie tokie gyvenam Ulleval cia visokiu yra bet nera baisu nei vaiksciot vakarais nei jie elgesi kaip nenormalus tikrai draugiski cia pas mus visi

Tai sutinku,nes mes irgi kur dabar gyvename tai jie visai kitokie,bet tuose rajuonuose jie kitokie gal dėl to jog jų dauguma,bet saugi nesijaučiau,elgęsis bjaurus spjaudosi daužo metro autobusus,tokie laukiniai,dabar kur gyvename tai nieko panašaus nevyksta

4. ♥ 6 m. 11 mėn.

2019.01.09 22:21 (prieš 3 mėn.)

Anaksunamun parašė:
    Cia kad gauti leidima gyvent reikejo rentgena darytis? ????
    Pries daugiau nei 8.metus nieko panasaus nebuvo.

Pies 10 metu nieko panasaus tikrai nebuvo

5. Gabriele 12 m. 8 mėn.

2019.01.10 09:33 (prieš 3 mėn.)

Lauritaaa parašė:
    Pies 10 metu nieko panasaus tikrai nebuvo

Ir pries 10 ir 8 metus buvo, tik niekas nesisviete. Gavus "leidima" registrerigs bevis, pas visus yra parasyta apacioje mazomis raidemis kad reikalingas rengenas del tuberkuliuzes. 😊 tai paliti to nesakydavo ir nebuvo grieztai reikalaujama. Bet realiai visiems reikejo, tik deje niekas nesigilino kas rasoma mazomus raidemis. Grieztesni darbuotojai to reikalavo ir seniau. 😊

1
  6. Angeliukas 2 m. 3 mėn.

2019.01.12 00:02 (prieš 3 mėn.)

Merginos,niekaip nerandu Nav puslapyje,kaip pakeisti banko saskaitos koda? Kad tarkim vaiko pinigai eitu i kita saskaita?

7. Gabriele 12 m. 8 mėn.

2019.01.12 09:02 (prieš 3 mėn.)

Mexa parašė:
    Merginos,niekaip nerandu Nav puslapyje,kaip pakeisti banko saskaitos koda? Kad tarkim vaiko pinigai eitu i kita saskaita?

Viskas yra jusu profilije. Tik dabar nepamenu kaip vadinasi. Bet yra ne per senai sitam forume apie tai rasyta. 😊

8. Angeliukas 2 m. 3 mėn.

2019.01.12 09:28 (prieš 3 mėn.)

oksy33 parašė:
    Viskas yra jusu profilije. Tik dabar nepamenu kaip vadinasi. Bet yra ne per senai sitam forume apie tai rasyta. 😊

Aciu labai! Ir atsiprasau uz pasikartojanti klausima 😊😊

9. Gabriele 12 m. 8 mėn.

2019.01.12 11:51 (prieš 3 mėn.)

Mexa parašė:
    Aciu labai! Ir atsiprasau uz pasikartojanti klausima 😊😊

Nera uz ka. 😉 ne jus pirma, nei paskutine su pasikartojanciais klausimais.

10. 2019.01.12 18:28 (prieš 3 mėn.)

Gal kas nors dabar neseniai pildė dėl motinystės atostogų? Aš šnd užsipildžiau, viskas taip paprasta pasirodė šį kartą. Ir dabar susimasčiau ar nebereikia nieko papildomai siųsti? Nes praitą kartą ir dėl pajamų pildyti ir siųsti patvirtiną jordmor termino datą... žinau,kad dabar nebereikia to patvirtinimo, bet kaip Nav tada žino kada man tiksliai gimdyt? Ar pasitiki mano užpildymu? O dėl pajamų? Reikia tik darbdavio paprašyt, kad užpildytų pajamų formą? ;)

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.