Nuskausminamieji gimdymo metu už ir prieš ?!

Nerimauti dėl gimdymo skausmų yra visai normalu. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 2018.05.18 23:40 (prieš 6 mėn.)

galiuniaaa2007 parašė:
    o su epiduru visada ileidzia kateteri?Man jau baisu

Nežinau. Man sakė, kad būtina įleist, nes nejausiu ir nevaldysiu apatinės kūno dalies, o tai reiškias, kad negalėsiu sąmoningai nusilengvinti. Be to, kažką minėjo, kad gali užspazmuot ir negalėčiau nieko padaryt jei norėčiau. Žodžiu nepaisant mano atsikalbinėjimų man gydytojai pasakė, kad šlapimo kateteris įeina į epidūro komplektą taip sakant

2. 2018.05.18 23:43 (prieš 6 mėn.)

Dėl epidūro, trumpai parašysiu tik tiek, kad bent jau man tai tikras išsigelbėjimas buvo ir antrą kartą jei nebus kažkokių kontraindikacijų tikrai prašysiu skausmą nuėmė puikiai, nes prieš tai dėl skausmo daug valandų apturėjau "gerą laiką" ir būtent dėl skausmo didelio nesivėrė kaklelis, gavus epidūrą, skausmas nuimtas 100 proc. , nepajutau nei vieno sąrėmio, stumimas neskausmingas, užteko ir siuvimui, ėmė viskas atitirpinėt jau kai paskutinę siūlę dūrė, jokių šlapimo kateterių/vienkartinių nuleidimų nebuvo, po 2h gimdykloje, nuėjau į tuliką ir pati pasišlapinau
    Pats epidūras suleistas fantastiškai, nu net nesitikėjau, kad tooookia plona adatikė, realiai net dūrio nugaroje nepajutau, nieko ! Tik iškart aplankė gėris

3. 2018.05.18 23:45 (prieš 6 mėn.)

Kaktusas1990 parašė:
    Visokių patirčių būna, bet man epidūras labai padėjo. Iki gimdymo žinojau, kad jo prašysiu, kalbėjome apie tai ir su gydytoja. Kaklelis vėrėsi lėtai, net ir prakirp…

Mane abu kartus skatino. Girdėjau natūralus gimdymas yra žymiai lengvesnis kas dėl skausmo. Tai tada galiu patikėt kai moterys gimdo su šypsena Bet jei tektų trečią kartą gimdyt su skatinimu, vistiek kentėčiau. Bet čia man nuskausminimas kažkaip neveikia. Dvi draugės su epiduru gimdė (tiesa jų neskatino) tai abi čiut ne prižadint teko kai atėjo laikas stumt, nes jokio skausmo nejautė

4. 2018.05.18 23:49 (prieš 6 mėn.)

Ringailiux parašė:
    Mane abu kartus skatino. Girdėjau natūralus gimdymas yra žymiai lengvesnis kas dėl skausmo. Tai tada galiu patikėt kai moterys gimdo su šypsena Bet jei tektų tre…

Man padare epidura ir tada skatino, tai irgi atejo daktare ir nustebino kas jau laikas gimdyt o jums po epiduro suleidimo liepe kas 10-15 min paguleti tai ant vieno, tai ant kito sono? Kad tolygiai pasiskirstytu?

1
  5. Mergyte:) 5 d.
    Dukrytė 1 m. 10 mėn.

2018.05.18 23:52 (prieš 6 mėn.)

As uz epidura:)18valandu kentejau nezmoniskus skausmus, o 2 valandas rojuje buvau:)pamiegojau bent,na ir pati pabaiga buvo baaaisi..Dabar laukiu antro, tai tik epiduro prasysiu ir jokiais budais ne savam mieste gimdysiu:)Kai leido epidura pajauciau bakstelejima ir viskas,kaip ten dejo kateteri net nejutau.Vaisto veikimo metu miegojau,o kai jau nebeveike tada pati i wc begau:)kojos kazkodel gana gerai valdesi:)))pabaigoje laksciau po palata ir ant kamuolio sedejau

1
  6. 2018.05.19 08:00 (prieš 6 mėn.)

MūsųLaimė parašė:
    As uz epidura:)18valandu kentejau nezmoniskus skausmus, o 2 valandas rojuje buvau:)pamiegojau bent,na ir pati pabaiga buvo baaaisi..Dabar laukiu antro, tai tik epid…

Jei vaikščiojot, vadinasi epidūro veikimas buvo pasibaigęs jau. Nes jis visada atima kojas kol veikia.

7. 2018.05.19 08:08 (prieš 6 mėn.)

Spooky parašė:
    Man padare epidura ir tada skatino, tai irgi atejo daktare ir nustebino kas jau laikas gimdyt o jums po epiduro suleidimo liepe kas 10-15 min paguleti tai ant vi…

Man vis didino dozę, nes jis neveikė pagal planą. Šitą pamenu, nes anesteziologas vis ateidavo, o gimdant daktarė rėkė ant manęs, kad nustočiau vaidint, kad skauda, nes aš tikrai nieko nejaučiu po tokios arklinės dozės. Be to kai kojas atleido tik kitos dienos popietę, tai matyt buvo truputį didesnė dozė nei kitoms, kurios jau po poros val vaikščiojo Ar reikėjo vartytis nepamenu, nes jau su dievais šnekėjaus nuo skausmo ir vaistų kokteilio Gal mano organizmas unikalus - itin nesutaria su nuskausminamaisiais. Nes tarkim po pilnos narkozės aš paipalojausi visą dieną reanimacijoje, o po to dar tris paras visos ligoninėj gulinčios pensininkės pakeliui į valgyklą pro mane kaip pro stovinčią pralėkdavo - tiek lėtai tegalėjau paeit į sieną įsitvėrus

8. Mergyte:) 5 d.
    Dukrytė 1 m. 10 mėn.

2018.05.19 16:35 (prieš 6 mėn.)

Ringailiux parašė:
    Jei vaikščiojot, vadinasi epidūro veikimas buvo pasibaigęs jau. Nes jis visada atima kojas kol veikia.

Tai ir pasibaige nes su tuo ir skausmai pasirode

9. 2018.05.19 17:21 (prieš 6 mėn.)

Gimdziau su epiduru + skatinamieji. I slapimo pusle nevede nieko, nuleisdavo paspaudus ranka. Antra gimdysiu tik su epiduru vel. Kam kentet, jei galima nekentet. Maziau streso mamai, maziau ir kudikiui. Mazylis gime sveikas nuostabus berniukas 😊😊😊

1
  10. 2018.05.25 02:17 (prieš 6 mėn.)

Ringailiux parašė:

Tikrai nebutinai " atima" kojas. Pirmo gimdymo metu buvo puiki parinkta doze ir labai sekmingai suleista. Galejau vaikscioti ir skausmo nebuvo. Paskui pasikeite pamaina, pakeite vaistus ir tik tada atjunge kojas. Pazistama taip pat vaiksciojo visa laika, o buvo nuskausminta.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras