Ortopedai Antakalnio poliklinikoje (skaudi patirtis su gera pabaiga)

Komentuoti
 1. Sauluzhe
  2013.02.15 19:58 (prieš 5 m.)

  Mylima mažylė 6 m. 7 mėn.

  2013.02.15 19:58 (prieš 5 m.)

  Sveikos mamytės,

  Nusprendžiau, kad privalau parašyti savo istoriją - gal tai padės apsaugoti bent vieną mažylį nuo to, ką teko patirti mano mažiukei.

  Istorija prasideda nuo to, kad mano mažoji gimė graži ir sveika, bet kaip ir visi mažieji apie 1-2 mėn. gavome profilaktinį siuntimą pas ortopedą. Užsirašiau į Antakalnio polikliniką, pas skyriaus vedėją.
  Nuėjus gydytoja apžiūrėjo ir pasakė, kad pėdutės neteisingai sukasi. Nusistebėjo, kodėl to man niekas nepasakė gimdymo namuose ir liepė 10 dienų daryti pratimus, bet pasakė, kad gali tekti gipsuoti.
  Skambėjo baisokai... Pati gyvenime nesu turėjusi gipso, o čia tokį mažulį...
  10 dienų atsakingai darėme pratimus, vėl pasirodėme ps gydytoją.
  Deja, gydytoja pasakė, kad visgi teks gipsuoti. Jau buvau tam morališkai nusiteikusi - niu jei to reikia, dėl vaiko labo - gydytojai juk geriau žino. Apie gipsavimo technikas neturėjau nė žalio supratimo. Sugipsavo, pasakė, kad gali ir paverkti... Pasirodyti liepė po 10 ar 7 dienų, tiksliai nebepamenu.
  Ir vaikas verkė... daug... vos ne visą naktį... supratau, kad tie gipsai jau trukdo, gal niežti... o gal čia pilvo diegliai mažiukui... nors to dar nebuvo buvę. Teko išbandyti ir vaistukus nuo dieglių ir žvakutes... po kelių dienų ji aprimo, pazirzdavo, bet nedaug...

  Kai sutartu laiku nuėjome pas gydytoją, supratau, kodėl verkė mano vaikas.... tada jau verkiau aš - kai pamačiau jos kojas - KOJOS BUVO GYVOS ŽAIZDOS, dabar matau prieš akis... Ir užkulniai ir prie didžiojo piršto... Vaizdas, kaip iš siaubo filmo...
  Gydytoja ir sesutė akivaizdžiai išsigando ir man aiškino, kad jos daugybę vaikų gipsuoja, niu bet čia toks SUPER IŠSKIRTINIS ATVEJIS .
  Man buvo šokas, išsigandau, žinojau, kad tik dabar jau reikia išgydyti tas kojytes - kitų tikslų jau nebuvo. Gydytojos ir sesutės liepimu, kasdien važinėjom į klinikas, jos kojytės vis naujai perrišdavo.
  Kai šokas praėjo nusprendžiau, kad pas tą gydytoją tikrai daugiau nesilankysiu.
  Mūsų pediatrė irgi išsigando pamačiusi jau beveik visai sugijusias kojytes, darėme kraujo tyrimus, kad nebūtų kokio užkrato ir pan.
  Išnaršiau forumus, apskambinėjau pažįstamus dirbančius su ortopedija - man rekomendavo kitą puikią gydytoją santariškėse.
  Nuvažiavau ten, viskas vyko kitaip - gipsavo visai kitaip - su specialiais paminkštinimais, gipsus dėjo didesnius, pilnai apgaubiančius koją, nesislankiojančius.
  Kad buvo puikiausia užteko 10 dienų ir kojytės atsistatė, situacija pasitaisė.

  Visa istorija jau buvobeveik ir pamiršta (jau praėjo apie 10 mėn.), kai visai neseniai kieme susipažinau su viena mamytė ir ji kalbėdama užsiminė apie gipsiukus. Ir ką Jūs galvojate... Išgirdau identišką istoriją - tik tai buvo daug maž 7-8 mėn. iki mūsų atvejo... Tik tam berniukui žaizdos buvo IKI PAT KAULIUKŲ...
  Baisu net pagalvoti, kiek dar vaikų taip nukentėjo ir kiek dar gali nukentėti....

  20
 2. atsimerkusi
  2013.02.15 20:35 (prieš 5 m.)

  Vilte 6 m. 1 mėn.

  2013.02.15 20:35 (prieš 5 m.)

  aciu uz pasidalinima sia informacija... skaitant kunu begiojo siurpuliukai... baisu kj sitokius skausmus kencia vaikuciai del kazkieno aplaidumo... Svarbiausia, kad dabar viskas gerai
  O gal butu galima suzinoti kokia gydytoja gipsavo poliklinikoje?

 3. zaajkav
  2013.02.15 20:48 (prieš 5 m.)
  2013.02.15 20:48 (prieš 5 m.)

  kazkoks siaubas...man irgi siurpuliukai po kuna praejo...
  jeigu cia jau ne pirmas kartas reiketu ta gyd. apskusti, parasyti skunda, tikrai nereikia tyleti, nes taip dar daugiau nukentes vaikuciu.

 4. 8nehir8
  2013.02.15 20:49 (prieš 5 m.)

  Mylima dukryte 7 m.

  2013.02.15 20:49 (prieš 5 m.)

  siaubas kazkoks uztat as ir nepasitikiu antakalnio poliklinika...pati i santariskes vazineju.ir vaika po poros menesiu,kai nugyde,uzuot pagyde i kita poliklinika perrasiau.

 5. ruruta
  2013.02.15 21:32 (prieš 5 m.)

  Kinderiukas 6 m. 9 mėn.
  Dickis 21 m. 5 mėn.

  2013.02.15 21:32 (prieš 5 m.)

  As be zodziu,baisu kiek teko mazylei iskentet,gaila kad dirba daktarai su maza praktika o mes tevai ieskodami pagalbos tikim kiekvienu daktaro veiksmu...dziaugiuos kad isisprendet problemele,tik nuoskauda manau ilgai sirdy liks

 6. Ohara
  2013.02.17 10:14 (prieš 5 m.)

  Mūsų pasauliui jau 6 m. 9 mėn.

  2013.02.17 10:14 (prieš 5 m.)

  Mum šita pati vedėja "specė", pipriašė mažiukui, tada vos mėnesiuko laiko, freiko pagalvėlę, kur echoskopuotoja aiškiai pasakė, kad jam nieko nėra,o bet.. anot BERNADIŠIENĖS ar kaip ji, panešiokit nepakenks... Aš į ašaras, vaiko nei pamaitint nei paguldyt, šonu guli, nulupau po kelių valandų tą nesąmonę rėkdama vyrui,kad jam jos tikrai nereikia, aš žinau, jaučiu.. Čia paprasčiausiai tonusas padidėjęs ir tas advedimas kiek ribotas... Na vyras sako nusiramink, užsirašėm pas Š. Bernotą, Grybo g. nuvažiavom po kelių dienų, nieko nesakom apie išrašytą freiką ir susitarėm su vyru,kad jei jau šitas geriausias lt vaikų ortopedas pasakys, kad reikia, tai turėsiu susitaikyt, ir ką, padarė echo, sako nuostabiai statosi viskas į vietas, sveikas vaikutis, reiktu biški mankštelių, viską apžiūrėjo ir galvytę ir visą kūnelį jo.. Pasimečiau, sakau o mum pasakė, kad freiką nešiot, jis vėl už echo pasimetęs ir rodo, sako žiūrėkit tobulai visas į vietas sueina, kokio dar freiko, jei jo reiktu čia prasilenktu kauliukai kažkaip.. Nu ir ką... Verkėm iš laimės su vyru šokinėjom kai jis minutei išbėgo štampo pasiimt, kiek laimės buvo..
  Laksto vyriokas ir jokio čia freiko nė nereikėjo, o būtum nešioje, aš mačiau iš tos ortopedės veido, kad ji pati deda tik kad ale blogiau nebus, nes tokie pasakymai : " Na kai neverkia jis, tai neįsitempia ir atsiveda puikiai", plius pėdutes masažuot irgi liepė, masažavau, bet irgi sakė kad prastai čia po freiko reiks žiūrėt, bet taip ir nebevažiavom pas ją..

  Tikrai ne kokia.. Lelekina su leliukais,o negailėdama visokius brūdus deda ir sąžinė neėda jos, BLOGIAU NEBUS, mat... rrrr....

 7. pele_1
  2016.02.21 21:14 (prieš 2 m.)

  Laiminga zvirbliuke 8 mėn. 3 sav.
  Laimingas Žirniukas :) 2 m. 7 mėn.

  2016.02.21 21:14 (prieš 2 m.)

  Sauluzhe parašė:
  Sveikos mamytės,

  O pas ka santariskese ejot?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
17,00 €
80 | 9-15 mėn.
8,50 €
86 | 15-24 mėn.