GabiTea parašė:
Sveikos,kreipiuosi į turinčias daugiau patirties su ov testukais. Ar šis testas jau gali būti užskaitytas kaip pikas? Ačiū
vertinčiau, kaip teigiamą
GabiTea parašė:
Sveikos,kreipiuosi į turinčias daugiau patirties su ov testukais. Ar šis testas jau gali būti užskaitytas kaip pikas? Ačiū
vertinčiau, kaip teigiamą
4 testuotojų vertinimai
17 testuotojų vertinimai
7 testuotojų vertinimai