Ovuliacijos skatinimas vaistais CLOSTILBEGYT

Komentuoti
  1. 2018.09.26 10:28 (prieš 1 mėn.)

Chemike93 parašė:
    Sakot paskutinis sansas? Nelemta? Bet juk kaip matau turit vaikuti, gal tiesiog nelemta antra tureti, bet jau turit viena dziaugsma. Ka kalbet, kurios nieko neturi …

Pritariu, yra moteru kurios turejusios po kelis ivf ir irgi nieko, bet nenuleidzia ranku, kad ir kaip skaudu butu... vat puikus pavyzdys- viena nare po 6 ivf tik pavyko.. taip kad nenuleiskit ranku. Jus dar pabandete tik stimuliacija, ir tik viena!!! Juk dar yra lb daug opciju.

2. 3 m. 3 mėn.
    Lauryna 9 m. 5 mėn.

2018.09.26 11:18 (prieš 1 mėn.)

Bučkis. parašė:
    O kodel nenorite iui kaip minimum pabandyti ?
    Jus pas vaisingumo spec labkotes?

iui kainuoja ir kaip suzinojom kiek- mes tiesiog negalim sau to leisti..

3. 3 m. 3 mėn.
    Lauryna 9 m. 5 mėn.

2018.09.26 11:23 (prieš 1 mėn.)

Liusyja parašė:
    pirmoji stimuliacija ir jau nelemta? jetau nesiplesiu su savo kiekiu,kiek keliu nueita,bet gal cia labiau tiktu kitas zodis nei nelemta..Graziausi dalykai gaunami s…

ne pasakyciau kad tikiuosi ''vos vos panorejus''. o be to man ir be stimuliaciju ir normalus folikulas uzaugdavo ir ov puikiai vykdavo. tiesiog salygos pastoti yra idealios, bet kazkas vistiek trukdo ir akivaizdu kad ne sveikata...
    Tiesiog dziaugsimes ta vienintele, kuriai reikes kaip nors paaiskinti, kodel negalim jai duoti seses ar brolio, kurio ji taip nori...

4. 5 m. 4 mėn.

2018.09.26 14:18 (prieš 1 mėn.)

ingakr parašė:
    iui kainuoja ir kaip suzinojom kiek- mes tiesiog negalim sau to leisti..

Na iui tikrai nera itin brangu, gal maisote su ivf?

5. 4 m. 1 mėn.

2018.09.26 15:59 (prieš 1 mėn.)

ingakr parašė:
    deja mano pirmoji stimuliacija buvo nesekminga. Siandien BKT nukrito iki 36.2 tai rytoj ar poryt prasides taip nelaukiamos mm... Ir mano paskutine viltis dar susila…

Mes vaikų neturim, 4 metus bandom, 3 stimuliacija ir nenuleidžiam rankų Tai ir Jus nenuleiskit

1
  6. 2018.09.28 11:05 (prieš 1 mėn.)

mes tai pat 5metus bandem susilaukti leliuku vaiksiojom pas daktarus visi tyrimai daryti nieko nerasdavo 5stimuliacijos ir nieko nevyko viska metem isvaziavom i uzsieni ir jau snekwjom kad pradesim taupyti ant ivf gryzus atostogu i lt suzinojau kad laukiuosiu deja persileidimas seke 6davaite.Po triju menesiu vel gryzus atostogu suzinojau kad laukiuosi stebuklas neispasakytas ir jau visiskai nebetikejau buvau nuleidus rankas ,tikiuosi sikart viskas gerai ir jums merginos linkiu nenuleisgi ranku:)sekmytes visoms

7. 3 m. 3 mėn.
    Lauryna 9 m. 5 mėn.

2018.09.28 16:19 (prieš 1 mėn.)

dzeilen parašė:
    mes tai pat 5metus bandem susilaukti leliuku vaiksiojom pas daktarus visi tyrimai daryti nieko nerasdavo 5stimuliacijos ir nieko nevyko viska metem isvaziavom i uzs…

labai uz jus dziaugiuosi

1
  8. 2018.11.05 15:07 (prieš 2 sav.)

Kas su clostilbegitu stimuliuojatės - po kiek duphastono tablečių geriat po OV? Po 1 ar po 2?

9. 4 m. 1 mėn.

2018.11.05 19:50 (prieš 2 sav.)

Saulene1 parašė:
    Kas su clostilbegitu stimuliuojatės - po kiek duphastono tablečių geriat po OV? Po 1 ar po 2?

Man po letrozolio reikėjo gerti duphastoną po 2

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
5,00 €
30 | 18,9 cm
3,50 €
68 | 3-6 mėn.
42,86 €
46 | 18 | L