Ovuliacijos stimuliacija

Komentuoti
  1. 2 m. 4 mėn.

2019.03.17 16:45 (prieš 2 mėn.)

Julia336 parašė:
    Hm... Va sito tai negaliu tiksliai pasakyt... Neturejau tokios situacijos.
    O net i apziura nepakviete kita menesi? O gal bus vel toj pacioj...

Nea, sakė tik prieš pat sekančias menesines pasirodyt

2. 2 m. 11 mėn.

2019.03.18 10:25 (prieš 2 mėn.)

Ragdoll parašė:
    Supratau, aš pati kolkas stimuliacijos neturėjau, tik buvo Ovitrelle suleista ir iskart pasakė, kad jei nepavyks šitą mėn ateit po mėnesio. Tai matyt natūraliam cik…

As bandau pastoti su stimulaicijomis. PAs mane foliai irgi neauga, tai as ejau 7 CD ir stebim kiek auga, ir kiek reikia stimuliuoti. PAskui ejau 12CD. Jie turi but ne maziau 18 mm (kaip man aiskino) , tai kai uzauga reikiami tada gine paskiria Ovitrelle leidima. Po 2sav nestumo testas. Kadangi buvo neigiamas, iskart ejau pas ja, spejau pries men, apziurejo, geltonkunis nesunykes dar buvo. Ir tada sustate vel sio men stimulaicija ir vaistu gerima.

Ovitrelle taip "is lempos" negali paskirti. MAn jau 4 stimuliacija per metus. BEt visada gine stebi kiek ir kaip folis auga, kada leisti Ovitrelle. KAi buvo uzkibe, ejau pas ja 5sav pasitikrinti ar nestumas gimdoje. Dabar kai neuzkibo, irgi einu tikrintis. TAi as nesuprantu kaip Jums sake ateiti po menesio. Gal gine buvo isitikinus kad pastosit, todel pasake uz men

3. 1 m. 10 mėn.
    6 m.

2019.03.18 14:21 (prieš 2 mėn.)

Merginos, einant dėl stimuliacijos užteks pakartoti tik šiuos lyt.hormonus: FSH, LH, E2, PRL?

4. 1 m. 8 mėn.

2019.03.18 14:24 (prieš 2 mėn.)

Wikne parašė:
    Merginos, einant dėl stimuliacijos užteks pakartoti tik šiuos lyt.hormonus: FSH, LH, E2, PRL?

Reiktų dar Dheas,Testo ir SHBG

5. 2019.03.18 14:40 (prieš 2 mėn.)

Gabrielg parašė:

man sakė šiuos tyrimus daryti, kai yra matomi požymiai ir jeigu kažkas negerai su FSH, LH, E2

6. 1 m. 8 mėn.

2019.03.18 14:52 (prieš 2 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    man sakė šiuos tyrimus daryti, kai yra matomi požymiai ir jeigu kažkas negerai su FSH, LH, E2

Gal, nors pas mane fsh,lh,e2 geri,bet butent dheas ne. Ir tuo pačiu dariausi kartu,kad negaišti laiko ir turėti viską

7. 1 m. 10 mėn.
    6 m.

2019.03.18 14:56 (prieš 2 mėn.)

Gabrielg parašė:

Dėkui, pasidarysiu viską. O prl tikrai daryt dabar, ne 21 cd jį daryt reiktų? Man šian 2 cd, tai geriau šian ar ryt tyrimus pasidaryt, nes kitoje grupėje radau, kad šie tyrimai daromi 3-5 cd ar nėr didelio skirtumo?

8. 2019.03.18 15:04 (prieš 2 mėn.)

Wikne parašė:
    Dėkui, pasidarysiu viską. O prl tikrai daryt dabar, ne 21 cd jį daryt reiktų? Man šian 2 cd, tai geriau šian ar ryt tyrimus pasidaryt, nes kitoje grupėje radau, kad…

visi 3-5 cd, o prl nėra taip svarbu, kaip tik geriau prieš ov darytis. tai kartu viską galit

1
  9. 2 m. 6 mėn.

2019.03.18 15:39 (prieš 2 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    visi 3-5 cd, o prl nėra taip svarbu, kaip tik geriau prieš ov darytis. tai kartu viską galit

Tai kad progesterono tyrima kaip tik visad reik daryti apie 21 cd, mazdaug, kad butu 7dpo. Juk is prg tyrimo sprendzia ar vyksta ov ar ne naturaliai. Isskirtinais atvejais galima daryti ir ciklo pradzioje, bet tada ta tyrima ir interpretuot kitaip reikia...

10. 2019.03.18 15:42 (prieš 2 mėn.)

Irvutė parašė:
    Tai kad progesterono tyrima kaip tik visad reik daryti apie 21 cd, mazdaug, kad butu 7dpo. Juk is prg tyrimo sprendzia ar vyksta ov ar ne naturaliai. Isskirtinais a…

Prl yra prolaktinas

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras