Ovuliacijos stimuliacija

Komentuoti
  1. 2 m. 8 mėn.

2019.03.18 15:43 (prieš 4 mėn.)

Wikne parašė:
    Dėkui, pasidarysiu viską. O prl tikrai daryt dabar, ne 21 cd jį daryt reiktų? Man šian 2 cd, tai geriau šian ar ryt tyrimus pasidaryt, nes kitoje grupėje radau, kad…

Jei nesit tyrimus vaisingumo daktarui del stimuliaciju, tai prg darykit 21 cd. Pagal tyrima spres ar jums vyksta ov naturaliai ar ne... po ov prigesteronas turi smarkiai pakilti, del to svarbu tyrima daryti po numatomos ov, o jei ciklas nereguliarus vistiek 21 cd

2. 2019.03.18 15:51 (prieš 4 mėn.)

Irvutė parašė:
    Jei nesit tyrimus vaisingumo daktarui del stimuliaciju, tai prg darykit 21 cd. Pagal tyrima spres ar jums vyksta ov naturaliai ar ne... po ov prigesteronas turi sma…

Kalba eina apie prolaktiną;) prl. Jį darytis tikslinga iki ov

2
  3. 2 m. 8 mėn.

2019.03.18 16:11 (prieš 4 mėn.)

Gabrielg parašė:
    Kalba eina apie prolaktiną;) prl. Jį darytis tikslinga iki ov

Kažko nedaskaičiau ir pamaniau apie prg ;)

4. 2 m. 2 sav.
    6 m. 2 mėn.

2019.03.18 16:13 (prieš 4 mėn.)

Ačiū, merginos, ryt eisiu pasidaryt visus tyrimus
    Irvute, prg man netikslinga darytis, aš po ov dupha vartoju nebent gydytojas norės dar syk patikrinti koks prg nevartojant vaistų

1
  5. 2 m. 8 mėn.

2019.03.18 16:46 (prieš 4 mėn.)

Wikne parašė:
    Ačiū, merginos, ryt eisiu pasidaryt visus tyrimus
    Irvute, prg man netikslinga darytis, aš po ov dupha vartoju nebent gydytojas no…

Taip, jei vartojate tuomet netikslinga ;)

6. 3 m. 1 mėn.

2019.03.18 17:10 (prieš 4 mėn.)

Irvutė parašė:
    Taip, jei vartojate tuomet netikslinga ;)

As ir su vaistais, vistiek tyriausi. Aš dupha vartojau ir po OV buvo PRG tik 7. Sekanti cikla naudojau Utrogestan ir PRG buvo tik 21. TAi šį ciklą gine skyrė leidžiamą Prolutex

7. 3 m. 1 mėn.

2019.03.18 17:14 (prieš 4 mėn.)

MErginos, paprotinkit mane: kokio dydzio folis tinakmas ovuliuoti? MAn gine sako nuo 16mm (skatino su Clostu ir Bemfola), bet internete raso "Tinkamas ovuliuoti folikulas laikomas nuo 18 mm". Pas mane yra vienas 20mm, antras 16.5mm ir du po 15.5mm. Tai po Ovitrelles leidimo dominuojantis ovuliuos, ar yra tikimybe kad visi 4. Ryt Ovitrelle liepe leistis. TAip pasimeciau PAsidalinkit, prasau, info

8. 2 m. 10 mėn.

2019.03.18 17:17 (prieš 4 mėn.)

M0ni parašė:
    MErginos, paprotinkit mane: kokio dydzio folis tinakmas ovuliuoti? MAn gine sako nuo 16mm (skatino su Clostu ir Bemfola), bet internete raso "Tinkamas ovuliuoti fol…

Yra, nes i para stimuliuotame cikle folis paauga apie 2 mm, o ovuliacija gali ivykti ir po 48 val ir net veliau. Tai paskaiciuokite

1
  9. 3 m. 1 mėn.

2019.03.18 17:19 (prieš 4 mėn.)

Odda parašė:
    Yra, nes i para stimuliuotame cikle folis paauga apie 2 mm, o ovuliacija gali ivykti ir po 48 val ir net veliau. Tai paskaiciuokite

Butu puiku.. man 36 metai, antrus metus bandom, "fabrikelis" pats endirba, tik su stimuliacijom.. Tai kuo daugiau, tuo geriau
    Aciu Odda, iputei optimizmo

1
  10. 2019.03.18 17:25 (prieš 4 mėn.)

taip, prg reikia po OV darytis Man sakė vieną kartą darytis prg, kai pradėjau naudoti papildomai. Sakė darytis natūraliam cikle, o kitą ciklą su prg, kad pamatyti, kaip savinasi organizmas progesteroną O prl geriau daryt iki ovuliacijos, nes jis svarbiausias prieš ovuloiaciją yra. Vėliau jis pakyla

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras