Ovuliacijos stimuliacija

Komentuoti
  1. 1 m. 4 mėn.

2019.05.26 21:52 (prieš 1 mėn.)

nesidomek parašė:
    Na skausmo nebera visiskai, tai labai laukiu rytojaus ryto, darysiu nt ir vakare hcg...tada zinosiu ar imt bilieta ar ne...

Kaip jauciates?

2
  2. 6 mėn. 3 sav.

2019.05.26 22:00 (prieš 1 mėn.)

Sau_lu_te_ parašė:
    Kaip jauciates?

Na kraujavimas praeidineja sakyciau, skausmo irgi beveik nera, nebent daugiau pavaikstau. Visa diena lovoje guliu ir ilsiuosi. Ryte darysiu testa ir ziuresiu ar dar rodo antra juostele taip pat ryskiai, po darbo vaziuosiu hcg darytis....tikiuosi nepabego mano maziukas 🤞🤞🤞
    Jei ryt ryte bus antra juostele tokia pat ryski, kaip siandien, tai tikimybe bus, kad nepabego maziukas mano, taip?

3. 5 m. 7 mėn.

2019.05.26 22:11 (prieš 1 mėn.)

nesidomek parašė:
    Na kraujavimas praeidineja sakyciau, skausmo irgi beveik nera, nebent daugiau pavaikstau. Visa diena lovoje guliu ir ilsiuosi. Ryte darysiu testa ir ziuresiu ar dar…

Hcg ir prg tyrimas labiau atsakys i si klausima, nei testas.

1
  4. 6 mėn. 3 sav.

2019.05.26 22:12 (prieš 1 mėn.)

E-ienė parašė:
    Hcg ir prg tyrimas labiau atsakys i si klausima, nei testas.

Gine sake prg neverta daryti, nes jau ir taip paskirta prg zvakutes po dvi i diena...tai net nezinau ar darytis ji ar ne 🤔

5. 5 m. 7 mėn.

2019.05.26 22:14 (prieš 1 mėn.)

nesidomek parašė:
    Gine sake prg neverta daryti, nes jau ir taip paskirta prg zvakutes po dvi i diena...tai net nezinau ar darytis ji ar ne 🤔

Buna kad ir su papildomu prg vartojimu jis nekyla.. na tada darykites hcg tik, matysis ar auga

6. 6 mėn. 3 sav.

2019.05.26 22:15 (prieš 1 mėn.)

E-ienė parašė:
    Buna kad ir su papildomu prg vartojimu jis nekyla.. na tada darykites hcg tik, matysis ar auga

Ai gal pasidarysiu ir prg, del sventos ramybes...🙏

1
  7. 2019.05.26 22:58 (prieš 1 mėn.)

nesidomek parašė:
    Ai gal pasidarysiu ir prg, del sventos ramybes...🙏

Kiek jum buvo DPO kai sužinojot, kad laukiates?🙈

8. 6 mėn. 3 sav.

2019.05.26 23:21 (prieš 1 mėn.)

EvelinaVic parašė:
    Kiek jum buvo DPO kai sužinojot, kad laukiates?🙈

14dpo pasirode vaiduokliukas, 16dpo HCG buvo 13.30, 18dpo HCG buvo 21 ir vakare pradejo teptu rudai, o kita diena kraujas ir pan...siandien dariau nt, tai jis teigiamas. Ryt ryte bandysiu daryt dar viena (del idomumo ar antra juostele blanksta ar ne), o i vakara HCG tyrimas.
    Dar turiu vilti, kad mano maziukas nepabego...🤞🤞🤞

1
  9. 2019.05.26 23:29 (prieš 1 mėn.)

nesidomek parašė:
    14dpo pasirode vaiduokliukas, 16dpo HCG buvo 13.30, 18dpo HCG buvo 21 ir vakare pradejo teptu rudai, o kita diena kraujas ir pan...siandien dariau nt, tai jis teigi…

Oj tai man dar ilgai laukt, o kaip stresuoju.. pirmas skatinimas buvo tai taip norisi, kad viskas išeitų iš pirmo karto..😣 linkiu, kad mažiukas tvirtai laikytųsi įsikabinęs į mamytę!🙏🏼🤞🏼

3
  10. 6 mėn. 3 sav.

2019.05.26 23:32 (prieš 1 mėn.)

EvelinaVic parašė:
    Oj tai man dar ilgai laukt, o kaip stresuoju.. pirmas skatinimas buvo tai taip norisi, kad viskas išeitų iš pirmo karto..😣 linkiu, kad mažiukas tvirtai laikytųsi į…

Pas mane dabar taip pat pirma stimuliacija buvo ir uzkibo...bet tik ryt suzinosiu ar issilaike ar pabego...tikiuosi maziukas stipriai isitveres ir nepabego 🤞🤞🤞
    Nesinervuokit, nusiteikit pozityviai ir gyvenkit tik gerom emocijom! Viskas bus gerai! 🙏

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras