Ovuliacijos testai - jūsų patirtis (Archyvas iki 2018.02.02)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.23 17:50 (prieš 11 mėn.)

Blemba, žinau, kad aš visiška paranojikė, niekas niekur dar negali būti nei aišku, nei jaustis, bet taip tarpais papulius niešti, kad rodos užkasyt galėčiau ir tas pilvo lengvas skausmas/ nesibaigiantis maudimaz nė sekundei nepraeina.. bet tuo pačiu metu ir liūdna darosi, nes man visad po prieš OV pradeda maust pilvą ir tas stipruz maudimas baigiasi su 2-ta MM diena.. tai kai gerai pagalvoji, kai nežinai, neseki savo kūno signalų, bkt nematuoji,ov testų nedarai, kažkaip gal ramiau būtų, lauki ir tiek, o dabar bent jau mano atveju, jei jau skausmas toks pilvo, žinau, kad susirgsiu.. tai kažkaip liūdnoka šiandien visą dieną, nedarbadienis man buvo..

2. 2017.11.23 18:19 (prieš 11 mėn.)

Elzex parašė:
    Blemba, žinau, kad aš visiška paranojikė, niekas niekur dar negali būti nei aišku, nei jaustis, bet taip tarpais papulius niešti, kad rodos užkasyt galėčiau :zvengi…

Man tas pats... knisa tas sekimas, bet nesekant tai išvis ragas būtų, mums miegas saldesnis už nd

GyvenantiPuikiai parašė:
    Taip.. nes tik ryt vyras grįš... man visaip būna bet dažniausiai du ir to antro naktį vyksta ov

Geras, spėju ir man taip, nes nuo vakar ryškus testas, o šįvakar jau taaaip skauda šoną. Kadais manydavau, kad lėtinį apendicitą turiu

Va mano paskutiniai, na ir šįryt nebuvo labai jau ryškesnis... tai spėju, čia bus teigiami?

3. 2017.11.23 19:44 (prieš 11 mėn.)

indodo parašė:
    Man tas pats... knisa tas sekimas, bet nesekant tai išvis ragas būtų, mums miegas saldesnis už nd

Teigiami. O kokio jautrumo testukai?

4. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.23 23:09 (prieš 11 mėn.)

Elzex parašė:
    Blemba, žinau, kad aš visiška paranojikė, niekas niekur dar negali būti nei aišku, nei jaustis, bet taip tarpais papulius niešti, kad rodos užkasyt galėčiau :zvengi…

Ir man tas pats

5. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.24 06:00 (prieš 11 mėn.)

saule.. parašė:
    Ir man tas pats

Reik tiketis.. linkiu II bruksniukų!

6. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.24 06:07 (prieš 11 mėn.)

Elzex parašė:
    Reik tiketis.. linkiu II bruksniukų!

oi labai labai tikiuosi ir as to.sendien eisiu pajaskoti kokio jautresnio testuko nors ir paskutinem kaska maciau bet nesu tikra kas ten.?

7. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.24 06:34 (prieš 11 mėn.)

saule.. parašė:
    oi labai labai tikiuosi ir as to.sendien eisiu pajaskoti kokio jautresnio testuko nors ir paskutinem kaska maciau bet nesu tikra kas ten.?

Man dar toloka, 19 cd

8. Neegzistuojantis vartotojas
    2017.11.24 06:52 (prieš 11 mėn.)

Elzex parašė:
    Man dar toloka, 19 cd

o kelintas dpo?

9. 2017.11.24 07:00 (prieš 11 mėn.)

Eva_ parašė:
    Teigiami. O kokio jautrumo testukai?

Pas mane 10miu/ml david ovulation test iš testukas.lt, na va, šįryt jau tikrai blankesnis, vadinas, sutapo ir šono skausmas, ir testai, tik td kalendorius rodė anksčiau ov, o išskyrų po nd tai nesuprantu, kokios jos konsistencijos

10. 2017.11.24 07:19 (prieš 11 mėn.)

Jei si cikla nepavyks, keisiu ov testukus. Naudoju 20 miu is testai.eu . Nesuprantu, jie retai kada buna blankus aisku kai pilnai isdziusta matosi kur teigiami kur ne, bet gan daznai jie buna tokie ryskus, nervuoja, nes is pradziu apsidziaugiu, o po kokiu poros val vel nusileidziu ant zemes ;D ar yra kam taip?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.