Padidėjęs prolaktinas ir pastojimas

Komentuoti
  1. Keblyte
    2017.11.15 21:09 (prieš 1 mėn.)

4 m. 11 mėn.

2017.11.15 21:09 (prieš 1 mėn.)

Pameginkit aisku ir pas kita nueit.

2. User has not uploaded an avatar
    2017.11.21 02:32 (prieš 3 sav.)
    2017.11.21 02:32 (prieš 3 sav.)

Sveikos koleges,
    O mano istorija tokia. Del krutines jautrumo perejusio i ziaurius skausmus nuejau pas gydytoja, padare prolaktina, ats apie 2000. Kai norma max 500-700 priklauso nuo laboratorijos vienetu. Ziauriai skaudedavo galva. Prolaktinomos nerado. Kol perejau visus daktarus prolaktinas isaugo i 3000. Metus geriau Broma, bet labai prastai jauciausi, pakeiciau i Cabergolina, nezinodama pirkau “belekoki”, taprasme bet kokiu gamintoju. Dar metus pasikankinau. Kadangi prolaktinas sumazejo iki minimumo ir prolaktinomos nebuvo po truputi nutraukiau gydyma isvis.
    O tada ir prasidejo. Per metus kol negeriau jokiu vaistu priaugau 10 kg veide spuogas ant spuogo. Nebezinau kur detis. O kur dar galvos ir akiu skausmas. Nieko neitardama nuejau pasidaryt mokama MRT nes taip buvo rekomendavus gydytoja. Ir kagi rado man prolaktinoma. Pasirodo ir prl pakiles bet palyginus nedaug su anais kartais net nieko nejutau, buvo apie 1500.
    Lekte pas neurologa endo ir t t..
    Patare gerti geriau Cabergolina, o kadangi jau buvau bandziusi abu vaistus, tai rinkausi mazesne blogybe is siu dvieju velniu. Beje, nezinojau kad labai svarbu gamintojas, patare rinktis Dostinex Pfeizer kompanijos tai yra originalus vaistas su minimaliom priemaisom. Beje, ju LT nera, bet daznai keliauju tai nusiperku kurnors uzsienyje. Jauciuosi kiek imanoma tikrai gerai. Bet velniskai neramina svorio augimas.
    Ar daug kad susidure su prolaktino padidejimu ar prolaktinoma ir svorio augimu?
    Ar pradejus gydytis svoris krito?
    Galbut issikreipe kitu hormonu rodmenys?

Beje menesines nebuvo dinge, tik nebuvo reguliarios. Dar zinau kad turiu PKS galvoju gerti kt.. Gal yra tokiu patirciu?

Bukite sveikos visos!

3. zuweete
    2017.11.22 22:38 (prieš 3 sav.)
    2017.11.22 22:38 (prieš 3 sav.)

Olivero parašė:
    Sveikos koleges,
    O mano istorija tokia. Del krutines jautrumo perejusio i ziaurius skausmus nuejau …

Man prolaktina padidejusi rado, kai po zindymo nutraukimo praejus metams pienas vis nedingo, menstruacijos neatsirado, per metus priaugau ~20kg. Prilaktinas buvo ~1500, MRT nieko nerado, skydliauke normoj, dar dare kepenu ir inkstu kazkokius tyrimus-norma. Geriu bromokriptina 5men, svoris nebe auga, bet krenta sunkiai. Pieno apmazejo, menstruacijos atsirado ir dingo galvos skausmai. Prolaktinas buvo ~500, kol kas tesiu bromokriptina, bet gruodi eisiu pas endo sake bandysim mazint broma.
    Seip manau svoris augo tikrai del prolaktino, nors is aplinkos paskutiniu buvo didziulis spaudimas susiimti, stengiaus laikytis sveikos mitybos, pajudeti, bet svoris vis didejo kas men po pora kg. O tik pradejus vartot beomokriptina po menesio pradejo po truputi krist

4. Txxx
    2017.11.22 23:38 (prieš 3 sav.)

8 m. 6 mėn.
    12 m. 11 mėn.

2017.11.22 23:38 (prieš 3 sav.)

Olivero parašė:
    Sveikos koleges,
    O mano istorija tokia. Del krutines jautrumo perejusio i ziaurius skausmus nuejau …

Sveiki o kodiel jus galvojat kad LT. Neprekiauja Dostinex pfizer? As juos geriu jau metai laiko beveik ir perku LT vaistinei

5. Keblyte
    2017.11.23 05:25 (prieš 3 sav.)

4 m. 11 mėn.

2017.11.23 05:25 (prieš 3 sav.)

zuweete parašė:
    Man prolaktina padidejusi rado, kai po zindymo nutraukimo praejus metams pienas vis nedingo, menstruacijos neatsirado, per metus priaugau ~20kg. Prilaktinas buvo ~1…

As geriu broma man krenta svoris per 3men -5kg 🤔

6. User has not uploaded an avatar
    2017.11.23 11:27 (prieš 3 sav.)
    2017.11.23 11:27 (prieš 3 sav.)

Txxx parašė:
    Sveiki o kodiel jus galvojat kad LT. Neprekiauja Dostinex pfizer? As juos geriu jau metai laiko beveik ir perku LT vaistinei

Pries 3-4 metus nebuvo butent Dostinex, galima buvo gauti Cabergoline vaista bet kokiu nors kitu gamintoju kur del pigesnes kainos ideda ir kitu priemaisu nuo kuriu pasaliniu daugiau atsiranda, o Dostinex daug grynesnis vaistas ir pvz nuo jo man jokiu pasaliniu nera. Bet ir dabar Dostinex galima gauti tik su deklaracija. Jie LT neregistruoti. Beje kaina apie 80€ 8 tabl kiek zinau. As Paryziuje nusiperku su paprastu receptu ir moku gal 25€ uz 8 tabl butent Dostinex. Esu bandziusi ir kitos kompanijos Cabergolina bet irgi sunkiai toleravau.
    Metus nesigydziau ir priaugau nemazai kg, jau 5 sav gydausi Dostinex ir viliuosi kad prades svoris kristi

7. Txxx
    2017.11.23 23:29 (prieš 3 sav.)

8 m. 6 mėn.
    12 m. 11 mėn.

2017.11.23 23:29 (prieš 3 sav.)

Olivero parašė:
    Pries 3-4 metus nebuvo butent Dostinex, galima buvo gauti Cabergoline vaista bet kokiu nors kitu gamintoju kur del pigesnes kainos ideda ir kitu priemaisu nuo kuriu…

Na taip paprastai taip nenusipirksi, as juos perku su vardiniu receptu ir moku uz 8 tab, virs 70€ aisku ispradziu geriau kitus vaistus bet labai ziauriai jauzdavausi visa virpejau rankos drebejo pikino silpna pasidaridavo, tai neiskentus tokiu salutiniu poveikiu nusprendiau geriau brangiau moketi bet gerai jaustis. Labai faina kad daznai keliaujat ir galit nusipirkti zimei pigiau vaistukus tai super

1
  8. User has not uploaded an avatar
    2017.11.24 21:03 (prieš 3 sav.)
    2017.11.24 21:03 (prieš 3 sav.)

Txxx parašė:
    Na taip paprastai taip nenusipirksi, as juos perku su vardiniu receptu ir moku uz 8 tab, virs 70€ aisku ispradziu geriau kitus vaistus bet labai ziauriai jauzdavaus…

Gal turit draugu uzsienyje, tai galetu jums juk nupirkti. Uztektu paprasto recepto, nusiustumet, o jie jums atsiustu Nes Europoj tie vaistai tiek nekainuoja kiek Lietuvoje.

9. Txxx
    2017.11.25 17:01 (prieš 2 sav.)

8 m. 6 mėn.
    12 m. 11 mėn.

2017.11.25 17:01 (prieš 2 sav.)

Olivero parašė:
    Gal turit draugu uzsienyje, tai galetu jums juk nupirkti. Uztektu paprasto recepto, nusiustumet, o jie jums atsiustu Nes Europoj tie vaistai tiek nekainuoja kiek…

O musu lietuviški receptai tinka ?

10. User has not uploaded an avatar
    2017.11.25 20:18 (prieš 2 sav.)
    2017.11.25 20:18 (prieš 2 sav.)

Txxx parašė:
    O musu lietuviški receptai tinka ?

Taip tinka. Jie tarptautiniai tik gydytoja reiktu ispeti kad uzsieniui raso recepta tai jie ten daugiau duomenu savo paciu iraso recepte

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras