Padidėjęs prolaktinas ir pastojimas

Komentuoti
  1. 3 m. 10 mėn.
    8 m. 2 mėn.

2018.10.20 14:40 (prieš 1 mėn.)

Kristi79 parašė:
    Taip pavyko. Gyd išrašė vaistų, gėriau mėnesį plius minus. Pagal gyd nurodimus iš pradžių po pusė tabletės pora savaičių, paskum po visą kelias savaites. Taip ir su…

Ir kada pastojot po pradetu gerti vaistu?

2. 2018.10.20 14:53 (prieš 1 mėn.)

Buvo padidėjęs prolaktinas, bet mano krutyse buvo auglių, operacijos metu buvo augliai pašalinti. Taip pat stebėjo ar nėra auglio galvoje. Po operacijos prolaktinas nekilo, susitvarkė viskas.

3. 2018.10.20 15:25 (prieš 1 mėn.)

Kazkada parašė:
    Ir kada pastojot po pradetu gerti vaistu?

Po poros mėn. Gal ir nepilnai.

4. 2018.10.20 15:30 (prieš 1 mėn.)

Peleck. parašė:
    Sveikos 🌻 gal kuri susidūrėte su šią problemą. Mano tyrimai parodė, jog labai padėdėjęs prolaktino kiekis net 1073,8 jo yra pas mane 🙄🙄 kaip sekėsi sumažinti ar pav…

Sveika,buvo padidejes, daugaiu nei 800 budavo. Israse gerti bromocriptin vaistu,irgi nuo puses tableteles,tada didinau iki pilnos. Taip pat dare magnetini rezonansa, ziurejo ar nera kokiu augliu. Bet vaistus vartojau iki kol pastojau, nes nutraukus vel uzkildavo..

5. 2018.10.22 18:42 (prieš 4 sav.)

Merginos, gal galite man paaiskinti. 3 cd prl buvo 306, 7dpo darant prg pasidariau ir prl, nes paskutinius mensius jis buvo aukstesnis. Tai 7dpo arba 20 cd jis 856! Kodel taip pakilo? Ar reik susirupinti, isvis kada ji tirtis tikslinga, nes jau pasimeciau. Help!! 🌼

6. 2018.10.22 19:01 (prieš 4 sav.)

-BD- parašė:
    Merginos, gal galite man paaiskinti. 3 cd prl buvo 306, 7dpo darant prg pasidariau ir prl, nes paskutinius mensius jis buvo aukstesnis. Tai 7dpo arba 20 cd jis 856!…

Siaip kai as tyriausi, tai man tiek gine tiek endokrinologe sake, kad reik ji tirtis nuo 1 iki 3 cd,gal antroje ciklo puseje jis padideja, nes jau kaip ir apvaisinimas i ivykes turetu buti ir jis nebeturi itakos pastojimui - cia tik mano pamastymas gal buvot labai susijaudinusi arba po sunkios darbo dienos,del to taip padidejes, nes emocine busena labai turi itakos sitam rodikliui. O jis jau virsyja norma?

7. 2018.10.22 19:04 (prieš 4 sav.)

waily parašė:
    Siaip kai as tyriausi, tai man tiek gine tiek endokrinologe sake, kad reik ji tirtis nuo 1 iki 3 cd,gal antroje ciklo puseje jis padideja, nes jau kaip ir apvaisini…

Norma iki 700 tai virsija 🙄

8. 2018.10.22 19:13 (prieš 4 sav.)

-BD- parašė:
    Norma iki 700 tai virsija 🙄

Na jei buvo 306 o dabar virs 800, tai manau teiktu pakartoti tyrima,gal tik laikinas soktelejimaa,kaip minejau del emocines busenos. Mano atveju visada buvo virs normoa ir tik su vaistu pagalba susinormalizavo

1
  9. 2018.10.22 19:16 (prieš 4 sav.)

waily parašė:
    Na jei buvo 306 o dabar virs 800, tai manau teiktu pakartoti tyrima,gal tik laikinas soktelejimaa,kaip minejau del emocines busenos. Mano atveju visada buvo virs no…

Dekui, 🌼bandysiu dar kart naujo ciklo pradzioj pakartot.

10. 2018.10.22 23:03 (prieš 4 sav.)

-BD- parašė:
    Merginos, gal galite man paaiskinti. 3 cd prl buvo 306, 7dpo darant prg pasidariau ir prl, nes paskutinius mensius jis buvo aukstesnis. Tai 7dpo arba 20 cd jis 856!…

O pagal taisykles kraują tyrimui pridavėte? Dar makroprl reikėtų išsitirti ir pažiūrėti koks jis. Jei ir makroprl bųs blogas, tai nelabai gerai, nes reikš, kad jūsų prl bet kada gali virš normos šoktelti, o iki apvaisinimo negerai, jei taip įvyksta

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras