Padidėjęs prolaktinas ir pastojimas

Komentuoti
  1. 2 m. 9 mėn.

2019.05.16 06:54 (prieš 1 sav.)

Laurute B. parašė:
    Rimtai kenkia kiausialastei? Bet jei ov vyksta ir menesines reguliarios?

Reguliaruos menesines ir vykstanti ov neturi nieko bendro su kiausialasciu kokybe. Sie simptomai puikiai gali vykt esant ir blogoms kiausialastens.

2
  2. 2019.05.16 07:51 (prieš 1 sav.)

Laurute B. parašė:
    Rimtai kenkia kiausialastei? Bet jei ov vyksta ir menesines reguliarios?

Pasidarykite progesterono tyrimą 7dpo ir pažiūrėkite ar pilnavertė ov vyksta.
    Reguliarios mmm ir vykstanti ov neparodo kiaušialasčių kokybės.

2
  3. 2019.05.16 07:57 (prieš 1 sav.)

Pozityve parašė:
    Pasidarykite progesterono tyrimą 7dpo ir pažiūrėkite ar pilnavertė ov vyksta.

Dariaus. Geras progesteronas

4. 2019.05.16 11:19 (prieš 1 sav.)

Laurute B. parašė:
    Dariaus. Geras progesteronas

kokie skaiciukai atsakymo prg? ar daretes viena karta ar kelis? ar prg tyretes ta pati cikla kaip ir prl?

5. 2 m. 6 mėn.

2019.05.16 16:29 (prieš 1 sav.)

Kaip manote, ar prie prl 540 verta bandyt stimuliuotis? Ryt einu pas daktare, žiūrėsiu ką pasakys... manau reiks prašytis vaistų bet tuo pačiu, taip nesinori praleist dar vieną ciklą ir nedaryt stimuliacijos

6. 1 m. 3 mėn.
    Mantukas 12 m. 2 mėn.

2019.05.16 16:35 (prieš 1 sav.)

Irvutė parašė:
    Kaip manote, ar prie prl 540 verta bandyt stimuliuotis? Ryt einu pas daktare, žiūrėsiu ką pasakys... manau reiks prašytis vaistų bet tuo pačiu, taip nesinori pra…

O kodel jums reikia stimuliacijos?

7. 2 m. 6 mėn.

2019.05.16 16:51 (prieš 1 sav.)

Nareee parašė:
    O kodel jums reikia stimuliacijos?

Del PKS ir nereguliariu ilgu ciklu, bei zemo prg

8. 3 m. 4 mėn.

2019.05.17 12:44 (prieš 1 sav.)

Syria parašė:
    Nusimušiau prolaktiną nuo 586 iki 72... Net nežinau dabar ką daryt. Ar reikia čia didint prolaktiną, ar tieisog negeriant vaistų jis pats padidės..

Man panašiai buvo, aš tik gėriau bromocriptina nuo sausio ir nuo 1000 nukrito iki 60. Daktaras sakė mažesnę dozę gerti truputį kad palaikomas būtų reikiamas kiekis. Ir sakė kad jei taip greit nukrenta prolaktinas tai greičiausiai jis yra antrinė problema, kad kažkas kitas nefunkcionuoja ir dėl to sukyla prolaktinas, taip kompensuodamas tą trūkumą.

9. 2 m. 6 mėn.

2019.05.19 00:25 (prieš 1 sav.)

Kaip manot, mano prolaktinas 540, bet kol kas daktare dar neskyre vaistu, sake ant ribos toks labai... pradejom stimuliacija, bet kazkaip nelabwi ramu man su tuo 540 prl gyventi

10. 2 m. 9 mėn.

2019.05.19 10:54 (prieš 6 d.)

Irvutė parašė:
    Kaip manot, mano prolaktinas 540, bet kol kas daktare dar neskyre vaistu, sake ant ribos toks labai... pradejom stimuliacija, bet kazkaip nelabwi ramu man su tuo 54…

Pas mane panashus rezultatus. Siek tiek virs normos . Daktaras irgi sake kad nieko baisaus ir kolkas nieko neskyre.
    Bet as dar pati kartosiu tyrima, nes prolaktinas visada normoj buvo (per viduriuka), o si karta manau buvo ne visai tinkamu metu atliktas - darbo dienos gale, po didelio streso ir pan.... manau tai galejo tureti itakos.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras