Padidėjęs prolaktinas ir pastojimas

Komentuoti
  1. 2 m. 7 mėn.

2019.05.23 06:20 (prieš 3 sav.)

Eglelita parašė:
    Sveikos,tikslinga būtų prolaktina išsitirti iš rytinio kraujo ir keletą dienų neturėjus lyt.santykių, nevalgius, negėrus kavos,bent jau man taip sakė gydytoja. Tirt…

Taip ir buvo darytas tyrimas antra karta, rezultatas 540. Kai buvo daryta pirma karta - tai po darbo, vakare, truputi su stresu, nes skubejau. Rezultatas 543

2. 2 m. 7 mėn.

2019.05.23 06:21 (prieš 3 sav.)

Kiti parašė:
    Kiekvienai skirtingai salutiniai pozymiai, man didinat nuo ketvirtadalio iki pilnos tabletes nieko nebuvo. Gerdavau pries miega. O buvau pastojus, bet nesekmingai g…

O kokia itaka daro salaviju arbata?

3. 2019.05.23 08:36 (prieš 3 sav.)

Irvutė parašė:
    Taip ir buvo darytas tyrimas antra karta, rezultatas 540. Kai buvo daryta pirma karta - tai po darbo, vakare, truputi su stresu, nes skubejau. Rezultatas 543

Sveika,tai reikia gertį bromkriptiną...ar tarėtes su gydytoja? Gal pas endokrinologą buvote?

4. 2 m. 7 mėn.

2019.05.23 11:58 (prieš 3 sav.)

Eglelita parašė:
    Sveika,tai reikia gertį bromkriptiną...ar tarėtes su gydytoja? Gal pas endokrinologą buvote?

Tariausi, neskyrė, sakė labai ant ribos, o vaistai slopina ovuliaciją, šį ciklą bandom stimuliuotis be vaistų ... jei nepavyks- kita mėn jaučiu reiks prašyti, kad skirtų

5. 2019.05.23 12:17 (prieš 3 sav.)

Irvutė parašė:
    Tariausi, neskyrė, sakė labai ant ribos, o vaistai slopina ovuliaciją, šį ciklą bandom stimuliuotis be vaistų ... jei nepavyks- kita mėn jaučiu reiks prašyti, kad s…

Bromocriptin slopina ovuliacija????

6. 2019.05.23 13:13 (prieš 3 sav.)

Irvutė parašė:
    Tariausi, neskyrė, sakė labai ant ribos, o vaistai slopina ovuliaciją, šį ciklą bandom stimuliuotis be vaistų ... jei nepavyks- kita mėn jaučiu reiks prašyti, kad s…

aah, nežinojau, kad bromas slopina ovuliaciją...pas mane jis buvo virš 400, tai teko po ketvirtį tabl.gerti, bet tada nukrito žemiau normos - nustojau gerti. Tai dabar pastaruosius porą menesių laikosi tarp 200-300

7. 2 m. 7 mėn.

2019.05.23 15:40 (prieš 3 sav.)

Laurute B. parašė:
    Bromocriptin slopina ovuliacija????

Na man taip sake mano atveju... matot, as turiu problemu del ovuliacijos, taikom skatinima vaistais, tai gal silpnina tu vaistu poveiki, dabar gerai nepasakysiu, nes ten taip kalbejomes, kol nusirenginejau apziurai, zodziu neisiklausiau, tik supratau, kad gali turet poveiki ovuliacijai jei si cikla nepavyks, tai kita men prasysiu vaistu ir issiklausinesiu viska atidziai

8. 2019.05.23 15:48 (prieš 3 sav.)

Irvutė parašė:
    Na man taip sake mano atveju... matot, as turiu problemu del ovuliacijos, taikom skatinima vaistais, tai gal silpnina tu vaistu poveiki, dabar gerai nepasakysiu, ne…

Aha, nu įdomiai, nes neteko girdėti to...

1
  9. 2019.05.23 16:02 (prieš 3 sav.)

Kaip tik aukstas prolaktinas neleidzia ovuliacijai ivykti

1
  10. 2019.05.23 16:11 (prieš 3 sav.)

Laurute B. parašė:
    Kaip tik aukstas prolaktinas neleidzia ovuliacijai ivykti

o jei susileidžiama ovitrelle OV skaitinimui kaip tuomet?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras