Pametinukų mamytės

Komentuoti
  1. 2019.01.22 11:39 (prieš 5 mėn.)

Pumpurė parašė:
    Uoj apie tai ir mes pagalvojam.su vyru.. nu nebutu ka veikti su vienu dabar.. ir taip,poilsis visai kitoka ,zinoma to nesuprasime tol.kol nebus galimybes auginti du…

Aš šiais metais irgi (gal) (nežinau) vesiu į darželį. Vyras iš vaikystės labai blogai atsiliepia apie darželį, sako visada berniukai tik mušdavos daug tai jis neskuba savų vaikų ten kišti.
    Šiais metais savo mažių aš ir mokysiu ant puodo. Vyresnėlį mokysiu kažkaip naktį sysinti į puodą. Neįsivaizduoju kaip dar reiks mažių nustoti naktimis žindyti. Tas irgi dabar atrodo misija neįmanoma. Ir dar norėčiau kad dičkis jau miegotų savo kambaryje o mažius savo lovoje o ne su manimi. Vienu žodžiu sunkūs metai bus šie metai

2. 2019.01.22 12:34 (prieš 5 mėn.)

Mamytes, kaip reagavo jūsų artimieji į žinią apie pametinukus? Vis delsiu pranešti, atrodo, kad labai visi kvaršins galvą kaip bus sunku ir ką sakė ginekologė/as kad pastojote taip greitai? Aš nuėjusi sužinoti ar viskas gerai, negavau echo, tik daug priekaištų, kad nesisaugojau, kad reikėjo palaukti metus... Žodžiu kad ir planavom taip, bet vistiek nuotaiką gadina toks nusistatymas

3. 2019.01.22 12:46 (prieš 5 mėn.)

Vilive parašė:
    Mamytes, kaip reagavo jūsų artimieji į žinią apie pametinukus? Vis delsiu pranešti, atrodo, kad labai visi kvaršins galvą kaip bus sunku ir ką sakė ginekologė/a…

Keisti tie žmonės kurie kapstosi ne po savo daržą. Šiais laikais pametinukai netgi gana populiarus reiškinys nes du vaikus pasigimdai pamečiui ir gana.
    Žmonės kai kurie ar esi su pirmu ar su antru ar su dešimtu vaiku nėščia sakys oj kaip tau bus sunku.

4. 2019.01.22 13:09 (prieš 5 mėn.)

Vilive parašė:
    Mamytes, kaip reagavo jūsų artimieji į žinią apie pametinukus? Vis delsiu pranešti, atrodo, kad labai visi kvaršins galvą kaip bus sunku ir ką sakė ginekologė/a…

Labiausiai sutriko mama, kai pasakiau, kokias tris savaites buvo šoke ir manęs gailėjo, tiesiog pirmas nėštumas nebuvo lengvas ir taip tokia jautruolė ji pas mane, tai gal dėl to taip ir sureagavo. Kiti namiškiai per ne lyg emocijų nerodė, pasveikino, atrodo, kad jau būtų žinoję, kad taip pasakysim gydytojai tikrai nieko nesakė ko taip greit ir panašiai, tiesa sakant ne jų reikalas, kada man pastoti

5. 2019.01.22 13:19 (prieš 5 mėn.)

Mane labiausiai prajuokino nei drauges, nei giminaites, o bele pora kartu matytos pazistamos, su kuria tik viena projekta kartu turejom, “uzuojauta”: Laikykis... buk stipri... viskas bus gerai... kaip nors... vargse... ajajaj... nu bet kaip karjerai atsilieps...😁 nu Deve Deve😁 pati turi 12 metu mergaite, ir vis dejuoja, kokie buvo sunkus tie pirmi metai pries simta metu, iki siol jaucia padarinius😁

2
  6. 2019.01.22 13:20 (prieš 5 mėn.)

Vilive parašė:

As ir delsiau ,pasakiau tik 10 savt niekas nepatikejo.
    O gine pasake ,oooo kaip greitai. Sako nu ir gerai ,vaikam bus linksma kartu augti. Siaip sake lb saugoti save ,nes nesenai gimdziusi.

Va idomu pasidare o kazi kai pameciau gimdai ar veikla daug greiciau vyksta? Yra sancu nespet i ligonine?

7. 2019.01.22 14:45 (prieš 5 mėn.)

Vilive parašė:

Pasakėm šeimom tik po 12sav echo, kai įsitikinom, kad viskas gerai visi džiaugėsi. Bet buvo nustebę
    O dėl kitų komentarų - mažiau kreipkit dėmėsį. Gimdomės vaikus sau, tada kada mes norim. O ir šiaip vieni su vienu vaiku gali belenkiek skųstis, o kiti su trim mėgautis
    O čia kaip kažkas minėjo apie karjerą. Aš manau daug geriau 3metus atidirbt su vaikais, nei pasigimdai vieną, grįžti į darbą metam - dviem ir vėl pasitrauki iš darbų.

4
  8. 2019.01.22 21:10 (prieš 5 mėn.)

Aš irgi po echo pasakysiu, jaučiu akys bus kvadratinės visų 🙈 10 metų anūkų laukė, tai dabar kaip čia besustot 😁

2
  9. 2019.01.22 22:20 (prieš 5 mėn.)

Measka parašė:
    Aš irgi po echo pasakysiu, jaučiu akys bus kvadratinės visų 🙈 10 metų anūkų laukė, tai dabar kaip čia besustot 😁

Tai manau normalus amziaus skirtumas pas jus bus tarp vaiku.

1
  10. 2019.01.23 10:58 (prieš 5 mėn.)

AgneUgne parašė:
    Tai manau normalus amziaus skirtumas pas jus bus tarp vaiku.

Pagal viską lygiai 2 metai. Skaitau va jūsų pasisakymus ir bandau save raminti. Bet du maži vaikai...🤯

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras