Pametinukų mamytės

Komentuoti
  1. 2019.06.12 23:26 (prieš 1 mėn.)

B.URB parašė:
    Aha jaučiu, kad kai pradės vaikščioti tada bus jau jiems įdomiau vyresnėlis padaro caca, neša žaisliukus, bando įdėti į rankytes, tačiau būna kad gali užtrenkti,…

Kelių mėnesių skirtumas tarp jūsų vaikučių?

2. 2019.06.18 13:35 (prieš 1 mėn.)

Gin84 parašė:
    Kelių mėnesių skirtumas tarp jūsų vaikučių?

15 mėn

3. 2019.06.18 14:35 (prieš 1 mėn.)

Trap mano triju vaikuciu 1m ir 3 men skirtumas. Visi gimen anksciau numatyto termino apie dvi savaites, bet pilnai isnesioti. O kaip sekasi vaikucius auginti rasau facebook grupej "trys pametinukai", neseniai pradejau rasyti, gal kam idomu bus

1
  4. 2019.06.18 22:43 (prieš 1 mėn.)

Guzia parašė:
    Trap mano triju vaikuciu 1m ir 3 men skirtumas. Visi gimen anksciau numatyto termino apie dvi savaites, bet pilnai isnesioti. O kaip sekasi vaikucius auginti rasau …

O sakykit apie trečią galvojot iš karto ar pasiryžot vėliau? Na ta prasme tarp mano vaikučių skirtumas 1.9men. ir su vyru sakėm kad tikrai daugiau nereikia, sunku išlaikyti bus ir pan,norisi ir sau laiko. Nors aš visada sakydavau kad noriu trijų vaikų. Ir man ta mintis niekur nedingsta... Nors ir drabužėlius išaugtus jau atidavėm. Tik ta prasme gal mamai labai sunku tas mažas skirtumas tarp vaikų, juk jie kaip dvynukai

5. 2019.06.25 14:46 (prieš 3 sav.)

tomKA parašė:
    O sakykit apie trečią galvojot iš karto ar pasiryžot vėliau? Na ta prasme tarp mano vaikučių skirtumas 1.9men. ir su vyru sakėm kad tikrai daugiau nereikia, sunku i…

zinokit skirtumas tarp abieju metukai ir trys menesiai, mes galvojom apie gausia seimynele bet ne taip greitai na gamta mus apdovanojo bet labai dziaufgiames, aisku yra kas padeda, vienai sunku butu

6. 2019.06.25 19:08 (prieš 3 sav.)

tomKA parašė:
    O sakykit apie trečią galvojot iš karto ar pasiryžot vėliau? Na ta prasme tarp mano vaikučių skirtumas 1.9men. ir su vyru sakėm kad tikrai daugiau nereikia, sunku i…

Aš tai vyro iškart taip negąsdinau 😆 gimė pirma, iškart sakiau noriu antro, gimė antra, tada pradėjau kvarkset, kad noriu trečio. Gims trečias, gal galvosiu apie ketvirta 🤔😆

7. Ugne 10 m. 1 mėn.

2019.06.26 06:40 (prieš 3 sav.)

kaja2 parašė:
    Aš tai vyro iškart taip negąsdinau 😆 gimė pirma, iškart sakiau noriu antro, gimė antra, tada pradėjau kvarkset, kad noriu trečio. Gims trečias, gal galvosiu apie ke…

As sianakt gimdykloje sakiau, nu daugiau jau negimdysiu 🙈🙉😁😁🤔

8. Ugnyte :* 6 m. 4 mėn.

2019.06.26 06:44 (prieš 3 sav.)

AgneUgne parašė:

Sveikinimai 💙💙💙

2
  9. 2019.06.26 08:37 (prieš 3 sav.)

AgneUgne parašė:

Dideli sveikinimai 🤗 jei ne ryt, tai už mėnesio gal kitaip galvosi 😂 o viskas gerai tik skausmingai?

10. 2019.06.26 13:38 (prieš 3 sav.)

AgneUgne parašė:

Sveikinimai! Ar viskas sklandžiai praėjo?

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras