ingazy parašė:
Man apskritai labai fainas personalas papuolė, bet gal tą nulėmė ir tai, kad vyras visada buvo kartu 😄
As pirma kart su vyru buvau, antra kart be, bet abu kartus personalas puikus buvo
cia gal kaip ant ko papulsi ;)
Smėlynės 25, Panevėžysingazy parašė:
Man apskritai labai fainas personalas papuolė, bet gal tą nulėmė ir tai, kad vyras visada buvo kartu 😄
As pirma kart su vyru buvau, antra kart be, bet abu kartus personalas puikus buvo
cia gal kaip ant ko papulsi ;)
LiepaNa parašė:
Miela ir malonu skaityti puikias gimdymo patirtis 👌😊 naiviai tikiu, kad puikus personalas ir epidūrinę nejautrą esant poreikiui duoda 🙈 šaunu, kai jos neprireik…
Gimdžiau gruodžio mėnesį. Patirtis nuostabi, personalas nuostabus nuo akušerių iki valytojų , visos labai nuostabios ❤️
O taip bijojau panevėžį gimdyti, o veltui 🤭😅
Mildute parašė:
Sveikos mamytes norėjau pasiteirauti kurios jau pagimdėte stebuklelius ar gavote kokias dovanėles kaip duodavo anksčiau gimus vaikui?🙈
Taip, vieną dėžutę iš Gandro ir maišelį su pirma knygele.
elita44 parašė:
Taip, vieną dėžutę iš Gandro ir maišelį su pirma knygele.
O kas tarp tos dežutes būna?
Mildute parašė:
Sveikos kur Panevėžyje yra dienos stacionaras nėščioms? 🙈
I gimdymo namus reikia eit, atskirai tokio nera
Leely parašė:
I gimdymo namus reikia eit, atskirai tokio nera
Nes mano ginekologe sakia reikia eiti i dienos stacionara kad vel atlikti apžiūra nes šiandien man terminas
3 testuotojų vertinimai
2 testuotojų vertinimai
1 testuotojų vertinimai