Pasigirkime savo gražuolėmis orchidėjomis :)

Komentuoti
  1. 2018.06.02 04:56 (prieš 4 mėn.)

Zaneta_P parašė:
    kol pati leidsu doenas ligoninrje, mano geles vsikutis susuko zieda jauciu protinga leisti nuzydeti?

Įdomus darinys. Žydės "motininis" žiedstiebis, o tie vaikiukai bus ten, kur lapeliai dabar.
    Manau, gėlytė solidarizavosi su šeimininke. Sveikinu su pagausėjimu!

2. Angelėlis Jorūnė 1 m. 5 mėn.
    Lukas 6 m. 1 mėn.
    Miglė 9 m. 3 mėn.

2018.06.02 05:21 (prieš 4 mėn.)

Sima N. parašė:
    Įdomus darinys. Žydės "motininis" žiedstiebis, o tie vaikiukai bus ten, kur lapeliai dabar.

dar nelabai as ja suprantu, ziedukai sukasi paciame virsuje, dar foto palinde po lepeliu, o visi kiti lapeliai ant to naujo stiebo tusti lauksiu kas is jos cia isdygs

visos mano orchidejos neuzilgo turetu sprogti ziedukais 🤗 ir net pinigu medziai isleido po kelis naujus stiebukus matyt gera aura pas mus dabar

1
  3. 12 m. 11 mėn.

2018.06.02 12:42 (prieš 4 mėn.)

Zaneta_P parašė:
    dar nelabai as ja suprantu, ziedukai sukasi paciame virsuje, dar foto palinde po lepeliu, o visi kiti lapeliai ant to naujo stiebo tusti lauksiu kas is jos cia i…

Tokioj didelėj šeimynoj, net neabejoju, blogos auros nebūna niekada

4. 2018.07.21 21:25 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, na gi sakykit, ar susiduret su tokia orchidejoa dovana is pacio vidurio isleido lapeli, maniau nauji lapai auga, o paskui ziuriu, kad tie lapai kaio pumpuras koks stypsta, o jo viduryje ziedelis yra! Dar to nesu maciusi, nors auginu 6 orchidejas

6
  5. 12 m. 11 mėn.

2018.07.22 07:23 (prieš 2 mėn.)

Kumutuke parašė:
    Sveikos, na gi sakykit, ar susiduret su tokia orchidejoa dovana is pacio vidurio isleido lapeli, maniau nauji lapai auga, o paskui ziuriu, kad tie lapai kaio pum…

Man atrodo koks nors genetinis sutrikimas..

6. 2018.07.23 06:36 (prieš 2 mėn.)

Kumutuke parašė:
    Sveikos, na gi sakykit, ar susiduret su tokia orchidejoa dovana is pacio vidurio isleido lapeli, maniau nauji lapai auga, o paskui ziuriu, kad tie lapai kaio pum…

Labai įspūdingai atrodo! Esu tokius, žiedstiebį iš viduriuko leidžiančius phaleonopsius, mačiusi parduodamus Ermitaže. Patyrę orchidėjininkai man atsakė, kad tai, matyt, nuo per didelio augalų pertręšimo. Nepadauginote trąšų? Gal neseniai nusipirkote šią orchidėją ir iškart ėmėte ją tręšti? Ta pati orchidėjininkė man atsakė, kad sukrovus viduriuke žiedstiebį augalas liaujasi augęs, nebeleidžia lapų. Mano mama, nusipirkusi tokią orchidėją, sėkmingai ją augina jau keletą metų.
    Jūsų labai gražus sveikas augalas! Čia paprastas hibridas?

7. 2018.07.27 11:35 (prieš 2 mėn.)

Kėkšto kaimynė parašė:
    Labai įspūdingai atrodo! Esu tokius, žiedstiebį iš viduriuko leidžiančius phaleonopsius, mačiusi parduodamus Ermitaže. Patyrę orchidėjininkai man atsakė, kad tai, m…

Aciu
    Ja buvau gabusi dovanu, pora menesiu paturejau ir tada pradejau patresti retkarciais paprasta orchideja cia, idomu kaip toliau ji augs

8. Sofia 3 mėn.
    Natanielis 5 m. 7 mėn.

2018.10.14 13:02 (prieš 5 d.)

Sveikos! Pradejau dometis apie vaikuciu atskyrima, jau radau cia viska ka norejau, bet klausimas kaip jus taip graziai tas saknis i vazonus sukisat? Mano visos per krastus i virsu lipa, ne zemyn, bet butent i virsu gal imanoma kazkaip pazaboti tas saknis ir toki ju augima?

9. V. 7 m. 3 mėn.
    T. 8 m. 3 mėn.

2018.10.14 17:48 (prieš 5 d.)

medu parašė:
    Sveikos! Pradejau dometis apie vaikuciu atskyrima, jau radau cia viska ka norejau, bet klausimas kaip jus taip graziai tas saknis i vazonus sukisat? Mano visos per …

Persodinti karts nuo karto. Kito būdo nežinau. Sudžiuvusias nukarpyti.

10. Sofia 3 mėn.
    Natanielis 5 m. 7 mėn.

2018.10.14 18:23 (prieš 5 d.)

avietuke parašė:
    Persodinti karts nuo karto. Kito būdo nežinau. Sudžiuvusias nukarpyti.

Persodinu vis, kazkur skaiciau, kad kai taip buna reik i didesni vazona det, bet jau didesniu nebeturiu bandysiu nukarpyt nudziuvusias ir persodint vel, ziuresiu kas bus dabar kaip tik nezydi, pats tas laikas

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras