Pasikeitęs vaiko elgesys pradėjus lankyti darželį

Komentuoti
  1. 2012.10.03 10:28 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.10.03 10:28 (prieš 5 m.)

Sveikos,mamos mes darzeli pradejome lankyti nuo rugsejo 3d. po to laiko mazoji pasidare kaip kitas vaikas...istisai prasosi ant ranku,soskes is burnos neistraukia,pradejo miegoti kartu,visa diena zyzia. kaip jusu vaikai adaptavosi darzelyje?

2. avietuke
    2012.10.03 10:38 (prieš 5 m.)

T. 7 m. 4 mėn.

2012.10.03 10:38 (prieš 5 m.)

musu pirmos dienos buvo gražios.. mes pradėjom lankyti nuo 09,19 paėjom trys dieneles ir apsirgom, tai po savaites pertraukos neįmanoma jo ten nuvesti... prieina prie grupes langų ir pradeda verkti, nors pas lelias keliasi noriai ir eina iki darželio labai noriai .. nežinau kaip viskas bus .. bet kol kas mums labai sunku.. nors nešemės šian mes ir naują mašiniuką.. o sosytės mes neimam nes stengiamės jau iš vis jos atsisakyti

3. avietuke
    2012.10.03 10:42 (prieš 5 m.)

T. 7 m. 4 mėn.

2012.10.03 10:42 (prieš 5 m.)

dar vienas dalykas kas man baisiai nepatinka, tai jis išmoko spardytis.. nežinau tai sutapimas ar iš daržiuko tą atsinešė, nes nuėjęs į jį jis tą pradėjo daryti

4. 2012.10.03 10:54 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.10.03 10:54 (prieš 5 m.)

5. avietuke
    2012.10.03 10:57 (prieš 5 m.)

T. 7 m. 4 mėn.

2012.10.03 10:57 (prieš 5 m.)

na mano spardosi kaip nežinau kas... aš kiek su auklėtoja kalbėjau, tai jis nusiramina labai greit paskui ir pamiršta kaip ir kas.. sakė ir nei verkia nei ką.. valgo gerai, miega taip pat.. et va su pasilikimu nekas... o Jūs gal kokį žaisliuką nešatės ?

6. 2012.10.03 10:59 (prieš 5 m.)
    Neegzistuojantis vartotojas
    2012.10.03 10:59 (prieš 5 m.)

Mamytes mielosios, bukit protingos, suprantam kad jaudinates ir pergyvenate, bet nepanikuokit
    Leliukams darzelis yra stresine situacija - atsiskirimas nuo mamos, kita aplinka, namie jis vienas - o grupeje ju daug, kiekvienas vaikas atnesa savo "grozybiu" - vienas spardosi, kitas spjaudosi, trecias musasi ir t.t. jie greitai viska megdzioja, svarbu tai suprasti ir maziausiai kelis menesius buti pasiruosusioms ir miegoti kartu, ir kesti ta zyzima ir irzluma, ir sergamuma - nes taip vyksta ju adaptacija prie viesos istaigos. svarbu rodyti, kad jus taip pat juos mylite, netoleruoti blogo elgesio, neleisti uzlipti ant galvos su ju asaromis, nes labai greitai vaikutis ismoksta manipuliuoti tevais - pamate, kad viena karta kazko pasieke su asaromis, taip ir toliau elgsis.
    pas mane mazoji nuo pavasario lanko darzeli, irgi atsirado irzlumas, asaros, ir t.t. vis tiek vedam i darzeli, mylime buciuojame, bet paliekame - nes toks jos DARBAS. darzeli juk lanko ne del to, kad mes neturime ka veikti, tai del smagumo vedame, o todel, kad ir mamai, ir teciui reikia dirbti ir neturime kam palikti, nei mociutei, nei seneliui, nei tetai, o auklei tiek neuzdirbame, kad samdytis.
    viskas bus gerai. duokit daugiau laiko adaptacijai. gerai, jei jusu mazyliai link pavasario jau pripras. tad geru jums ispudziu

7. Šaltakojė
    2012.10.03 11:02 (prieš 5 m.)

Pagrandukas 1 m. 9 mėn.
    Broliukas 5 m. 10 mėn.
    Berniukas 7 m. 10 mėn.

2012.10.03 11:02 (prieš 5 m.)

Na pas mus irgi ne kas, jau rašiau kitoje temoje, kad blogai miegam naktimis (verkia, šaukia, kad nenori į darželį, nori mamos ir pan), o dabar dar ir dienomis prieš ir po darželio ištisai vien tik apie tai, kad nenori į darželį, nenori miegoti darželyje, nori mamos darželyje, verkia darželyje ir pan. Skriausti nesako, kad skriaudžia jį kas nors, tiesiog sako, kad "norėjau tavęs" "bijojau miegoti". Auklėtojos sako, kad darželyje jokių problemų ir jokių ašarų- žaidžia, laksto, valgo ir tik prieš pietų miegelį būda graudinimaisi, bet sako, kad nukalba ir užmiega ir miega.
    Tai va, ir nežinau ką čia daryti- grupės pakeisti negalime, nes mūsų daržiukas nedidelis ir jo amžiaus yra tik viena grupė, tad išeitis yra tik viena- nebevesti į darželį. Bet nežinau, nors jau ir pagalvoju apie tai, bet jis turi krūva energijos- man visus namus nugriaus, tada ir mažasis normaliai nepamiega ir su vyresnėliu negaliu užsiimti, nes dažniausiai gyvenimas sukasi namų ruošoje ir valgio gaminime; jei einame į lauką, kažkas namuose būna nepadaryta, jei darome kažką namuose, lieka vaikai nuskriausti. O norisi kad palakstytų ir pats nori... Bet į darželį nenori; o nenori panašu, tik todėl, kad ten nėra mamos.
    Ką iš darželio atsinešė- burnos ir nosies šluostymą į rankovę. Anksčiau niekada to nedarė- nosis ir burna būdavo šluostomi į servetėlę/ nosinę. Dabar gi- reikia stebėti ir priminti, kad nešluostytų į rankovę.

8. avietuke
    2012.10.03 11:10 (prieš 5 m.)

T. 7 m. 4 mėn.

2012.10.03 11:10 (prieš 5 m.)

na man tai nekilo mintis nevesti ir tikrai to nedarysiu.. bet kuriuo atveju jis eis ir pripras.. tai tik laiko klausimas

9. zosyte-Vilnius
    2012.10.03 11:13 (prieš 5 m.)

sūnelis :) 5 m. 4 mėn.
    dukryte :) 7 m. 2 mėn.

2012.10.03 11:13 (prieš 5 m.)

simutea576 parašė:

manau normali reakcija. pries pradedant leisti i darzeli, mums psichologe skaite paskaita apie tai, kaip gali pasikeist vaiko elgesys..
    maniske i darza eina labai labai noriai, bet pvz vakare kose as turiu maitinti pati, o valgyt moka jau nuo pusmecio. ir siaip lb daug tokiu emociniu protrukiu, kaip as vadinu.

psichologe sake, kad adaptacija gali trukti nuo 3 savaiciu iki 6 men. ir kiekvienas vaikas ja isgyvena savaip..

10. zosyte-Vilnius
    2012.10.03 11:15 (prieš 5 m.)

sūnelis :) 5 m. 4 mėn.
    dukryte :) 7 m. 2 mėn.

2012.10.03 11:15 (prieš 5 m.)

tai jo, maniske irgi atsinesa visus gerius namo.. mustis ismoko (nemokejo), maista ant grindu metyt, viena karta su pradreksta akim atejo.. bet tai ramiai ramiai ir kantriai mokai, kad namie mes taip nesielgiam, ir supranta vaikas jie gi mazi bezdzioniukai

uztat parodo, kaipjie darzelyje soko, kaip piese kaip dar kazka dare.. saunu

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras