Pasimečiau savo santuokoje

Komentuoti
 1. 2016.12.16 05:12 (prieš 1 m.)

  Sveikos . Yra bėdelė tačiau nebesuvokiu ar čia ji realiai vyksta ar tik mano galvoje . Gyvenu su vyru tačiau jaučiuosi lyg gyvenčiau be jo , visi darbai man maisto ruoša , namų tvarkymas , rūbų skalbimas ir t.t darbas kiekviena diena be to fabrike ir grįžusia jis dar tampo po lova myliuko , dažnai kalbu kad nebenoriu , kad esu išsekusi ir man net skauda bei nemalonu mylėtis kai vaikelis spurda apačioje tačiau jam tai ne motais , jis hiperaktyvus tame , jam sekso reikia kasdien ir mane jau tai nervuoja . Kiek šnekuosi tai atsimuša kaip į sieną , galiausiai susiriejam ir jis nusisuka . Manęs neapkabins nei karto nes jam nepatogu šonu gulėti beje jei noriu pagal ji pati iš nugaros galiu apkabinti . Dažnai prabundu lovoje nerasdama vietos , prispausta prie sienos , pasakius kad man šalta gerkle pradeda skaudėt jis atšauna kad pati kalta ir šilumos į vidų man neįpus. Dažna savo laika jis atiduoda kompiuteriniams žaidimams , narutams ir kvailiems vaizdo įrašams kurie pagal ji juokingi ir jis 10 kartų žiūrės ta pati per ta pati . Niekur iš namų neišeinam laisvu metu kartu , bet ir namuose nežiūrim bendrai jokio filmo nesiklausom jokių dainų nes žanrai skirtingi , o man nusileidinėti vis vienai pabodo . Jis mažai skyria dėmesio kaip man nėščiai naktinėja ilgai ir miega ilgai , toks jausmas kad viena užmiegu viena pabundu tik va dar kas guli pašonėje .Jo pareigos pagal ji atnešti malkų , pakurenti pečiu dar vandens pasemt ir viskas . o aš jau pavargau nuo viso to , tik kad nėra kur bėgt jis gyvena pas mano motina , ji labai ji užstoja , o pati neturiu net kam pasiguosti nes anksčiau kai galėjau motinai , ji manęs net girdėt nenori ale ką pasirinkau ta ir turiu... Galbūt tiesa bet pradžioje pasirenkam atrodo avele , o vėliau tik sužinom kad toje avelėje vilkas slėpėsi ir tada nei kur jau bėgt nei kur jau rėkt. Nebežinau... Gal kas buvo su panašia situacija ?

 2. 2016.12.16 05:24 (prieš 1 m.)

  Tai ka jus tik pastojus pamatet ta vilka?

  3
 3. 2016.12.16 05:35 (prieš 1 m.)

  Taip. Pradžioje viskas buvo gražu na kaip ir visur būna.

 4. 2016.12.16 06:15 (prieš 1 m.)

  Oho;)gaila jusu veliau dar labiau bus gaila nes ir vaiko prieziura bus vienai

  2
 5. 2016.12.16 06:19 (prieš 1 m.)

  Bet tai pastojusi esat tik 21sav. Tai kiek laiko ta pradzia tesesi? Nes tikrai zmogus per 4men, kuriuos zinot, kad laukiates, neeme ir radikaliai nepasikeite. Ir pries tai ziurejo savo "juokelius" velai guldavo, velai keldavos, zaizdavo ir pan. Tik gal jus kitaip i viska ziurejot? O dabar norit atsakingiau kad ziuretu, o jis liko toks pats?.. Sekso irgi nemanau, kad nuo nestumo pradzios teprireike daug. Gal anksciau jausdavotes gerai taip, gal patikdavo, o dabar nestumas isvargino kuna ir esat irzlesne, priekabesne?

  Arba sakyt jam turit viska taip, kad jis suprastu, arba po gimdymo bus dar blogiau, nes busit visad pavargusi, nes vienai reikes ir su vaiku buti.

  4
 6. 2016.12.16 06:19 (prieš 1 m.)

  Šiaip siūlau pagalvoti ar tikrai viskas taip blogai, kaip.čia.aprašėte. nes nėščia aš.jaučiausi pati negražiausia ir nelaimingiausia.pasaulyje, nemylima, nors tikrai viskas kitaip buvo. Žliumbdavau be jokios priežasties.

  2
 7. 2016.12.16 06:22 (prieš 1 m.)

  Piktas paukštis parašė:
  Šiaip siūlau pagalvoti ar tikrai viskas taip blogai, kaip.čia.aprašėte. nes nėščia aš.jaučiausi pati negražiausia ir nelaimingiausia.pasaulyje, nemylima, nors tikra…

  Ooo taip... Mes vestuves kelem, kai buvau jau su dideliu pilvu. Tai likus menesiui iki vestuviu prazliumbiau kiaura diena, nes mat "begemotas zenytis uzsimane"

 8. 2016.12.16 06:27 (prieš 1 m.)

  Man rodos dabar siaucia hormonai,ir viska jautriau priemat.as kad ir sakydavau kad man jokiu hormonu audru nebudavo,bet praejus laikui ir pamascius tikrai buvo... normalu lad esat namu seimininke,ir dar ilgai busit kol vaika uzauginsit,normalu bus gamint maista,tvarkytis,skalbtis . Del dazno ir grubaus sekso tai reiketu greiztai pakalbet,kad nestumo metu apskritai taip negalima . Del to neapkabinimo,naktinejimo tai jis turbut jauciasi saugus,kad jus niekur nedingsit. Mano vyras irgi taip kartais gali elgtis,brt paknisus prota keleta kart,sugryzta i vietas kad nenaktinetu daznai ir pasakau kad eitu vaika migdyt tada uzmigdes vaika jau tikrai neeina zaist. O siaip as ir pati megeja nusisukt visad taip miegu nes tik ant to vieno sono ir uzmiegu,kitaip neeina

 9. 2016.12.16 09:59 (prieš 1 m.)

  Oj damos galbūt anksčiau man tiek to dėmesio nereikėjo , į mūsų kasdienybe nebuvo įsisukusi rutina , o ir anksčiau jis buvo sukalbamesnis , tačiau išvažiavus atgal į Lietuvą lyg paskubėjome į audrą . dabar darbai daugiau nei puse laiko suėda , rūpesčiai , pinigų stygius dar jo tie pomėgiai kurie varo mane iš proto . apie intymuma prieš pastojima man rai tiko bet pasyojus ir laikui bėgant suvokiau kad man gana.. Per akys to sekso , geriau jau miegas nors ir tai ar galiu pasakyti kad net to miego man užtektinai.. Žodžiu sunku .

 10. 2016.12.16 10:07 (prieš 1 m.)

  Siaip nestumo metu dazniausiai ir norisi reciau to sekso normalu.. ir po nestumo taipat

  1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
4,00 €
92 | 2 - 2.5 m.
3,00 €
68 | 3-6 mėn.
Dovanoju!
80 | 9-15 mėn.