Pastojimas po persileidimo: kada vėl bandyti?

Komentuoti
  1. Auste..
    2017.09.05 18:06 (prieš 3 mėn.)
    2017.09.05 18:06 (prieš 3 mėn.)

deimantine99 parašė:
    Gaila, kad taip. Jei ateis tokia laime, kad pastosiu vel, tai saugosiu zirniuka kiek tik galesiu, dar labiau :)o po abrazijos paleidzia namo greit?

Dažniausiai tą pačią diena

2. Erikaxixi
    2017.09.05 18:27 (prieš 3 mėn.)
    2017.09.05 18:27 (prieš 3 mėn.)

Auste.. parašė:
    Uzjauciu, as persileidau 5ta sav, iskart po kraujavimo apsilankyk pas gine tegul apziuri

Aciu, bet su vyru nosis nenukabinom ir esam pasiryze bandyti vel As nestumu galejau megautis vos 4 dienas, kraujavau tik 2 dienas, o va siandien nebeliko ir tepliojimo. O mergaitems kurioms patyre ta pati tik palinkesiu daugiau pozityvizmo ir nosis keliam aukstyn, ateis svente ir musu kiema😘

1
  3. redita78
    2017.09.07 20:39 (prieš 3 mėn.)

3 mėn. 2 sav.
    Kamilė 15 m. 7 mėn.

2017.09.07 20:39 (prieš 3 mėn.)

Šiandien pradėjo labai skaudėti dešinį šoną ir nugarą. Iki tol truputį pamausdavo. Šiuos simptomus pradėjau jausti prieš įvykstant persileidimui. Jau savaitė kai netekau mažylio. Kraujo tyrimai rodo 0 hcg. Daktarė sakė, kad išsivalė viskas savaime. Jau savaitė kaip nebekraujuoju. Kažin nuo ko tokie skausmai? Atrodo lyg mms turėtų tuoj prasidėti

4. zenkliuke
    2017.09.07 22:43 (prieš 3 mėn.)

Mark 6 m. 1 mėn.

2017.09.07 22:43 (prieš 3 mėn.)

redita78 parašė:
    Šiandien pradėjo labai skaudėti dešinį šoną ir nugarą. Iki tol truputį pamausdavo. Šiuos simptomus pradėjau jausti prieš įvykstant persileidimui. Jau savaitė kai ne…

O Jusu iprasto ciklo metu taip pat skaudedavo? As elgciausi sitaip: stebeciau pora dienu sksusmus, savijauta, ar nekraujuojama stipriai. Jeigu taip-lekciau I ligonine stebejimui.

O tikrosios mmm po P gali prasideti ir anksciau, nei po menesio. Man po antrojo P dare abrazija. Vos-vos tepliojo 1 diena po operacijos. Nepasakysiu, kada tiksliai prasidejo mmm, bet kazkur po 2-3 sav.

5. User has not uploaded an avatar
    2017.09.15 14:14 (prieš 3 mėn.)
    2017.09.15 14:14 (prieš 3 mėn.)

Sveikos mielosios, berods kad sulaukiau ciklo praėjusį sekmadienį, o šiandien jis jau baiginėjasi. Pirmadienį keliausiu paa ginekologę, kolkas pasikonsultavau tik telefonu ir jau davė palaiminimą dirbti sakė moksliniai tyrimai rodo jog persileidimas neturi įtakos sekančiam nėštumui, o laukti tris mėnesius siūloma daugiau dėl emocinės būklės o ne fizinės.. tikiuosi greitai turėti gerų naujienų

1
  6. Rasyte12
    2017.09.16 12:45 (prieš 3 mėn.)

9 mėn. 2 sav.

2017.09.16 12:45 (prieš 3 mėn.)

Sveikos panelès. Turėjau ir aš du persileidimus. Pirmas buvo 6 savaičių. Išsivaliau labai labai greit savaime. Be jokių papildomų problemų. Po vieno ciklo ir vėl užkibau. Tačiau vėl nesėkmingai. Buvo 5 savaitės. Labai ilgai valėsi.. turėjau daug reikalų.. ir dabar jau nusprendžiau susiimti.. ieškot problemos..
    Pasidariau visus hormoninius tyrimus progesterona ir prolaktiną - viskas idealu. Pasidariau skydliaukę - taip pat idealu. Lytiškai plintančias ligas - neigiama. Makšties švaruno testą - idealus. Skydliaukės TTH LT4 IR ATPO - visi rodikliai puikus. Tuo pačiu pasidariau ir echo skydliaukes. Jokių pakitimų nerado. AFS - neigiamas. Eisiu pirmadienį dar pas endokrinologą. O 25 dieną pas genetikus. Tikuosi gauti palaiminimą toliau planuojant žirniukus 🤗

7. Good Karma
    2017.09.16 13:19 (prieš 3 mėn.)

10 mėn. 3 sav.

2017.09.16 13:19 (prieš 3 mėn.)

Rasyte12 parašė:
    Sveikos panelès. Turėjau ir aš du persileidimus. Pirmas buvo 6 savaičių. Išsivaliau labai labai greit savaime. Be jokių papildomų problemų. Po vieno ciklo ir vėl už…

Sveika, labai nemažai tyrimų jau pasidarėte. Man įdomu, kada hormonų tyrimus darėtės, praėjus kuriam laikui po nutrūkusio nėštumo? Aš tai dariausi po vieno ciklo ir mano rezultatai buvo gerokai iškraipyti, galvoju kartoti po antro ciklo ir eiti pas endo. O pas genetiką dar nesidarėte tyrimų? nes bent jau kariotipas 3 sav. tiriamas kai paims kraujo mėginį. Dėl AFS kaip suprantu nesityrėte.

8. Rasyte12
    2017.09.16 14:03 (prieš 3 mėn.)

9 mėn. 2 sav.

2017.09.16 14:03 (prieš 3 mėn.)

Good Karma parašė:
    Sveika, labai nemažai tyrimų jau pasidarėte. Man įdomu, kada hormonų tyrimus darėtės, praėjus kuriam laikui po nutrūkusio nėštumo? Aš tai dariausi po vieno ciklo ir…

AFS minėjau poste, kad dariausi. laukiau atsakymo 5 dienas. rasiau, kad neigiamas. As dariausi tyrimus praejus 2 su puse mėnesio pas genetika taipogi dar tik eisiu su draugu. Tikriausiai paims kariotipa as taip galvoju. Bet nors ačiū dievuj nors pakolkas visi tyrimai ćiki piki.. 😊

9. Mazutes
    2017.10.12 20:08 (prieš 2 mėn.)

4 mėn. 3 sav.

2017.10.12 20:08 (prieš 2 mėn.)

Gal kas lankotės pas gyd. Lina Čiaplinskiene? Ar darėte pas ja IUI? Ką galite pasakyti apie šią gydytoją?

10. User has not uploaded an avatar
    2017.11.20 13:17 (prieš 3 sav.)
    2017.11.20 13:17 (prieš 3 sav.)

Sveikos, merginos,
    Prieš savaitę nuėjau pas ginekologę ir ji nustatė, kad vaikelio širdelė neplaka. gerai, kad buvome kartu su vyru, dalį girdėjau, dalies ne.. pagal ekoskopą mums buvo 6 savaitės 5 dienos. nuvykus pas šeimos gydytoją man paskyrė biuletenį.. ir iš tikrųjų labai gerai, kad jį davė, nes po dienos prasidėjo kraujavimas.. kraujuoja 6 d. yra krešulių. šią savaitę eisiu pas ginekologę ir tikrinsime ar viskas išsivalė savaime. Norėjau sužinoti ar tos, kurios patyrė persileidimus greitai pastojo antrą kartą? mes su vyru norime nenuleisti rankų ir toliau bandyti., o gydytojų nuomonės įvairios.. vienos sako, kad reikia pusę metų palaukti, kitos, kad natūralūs, mažo nėštumo persileidimai nieko tokio ir kad galite vėl bandyti kai norėsite...kaip Jums buvo? ar ką Jums gydytojai sako?

Žinutės parašytos:
Naujas komentaras