Pastojimas virš 35-erių...

Komentuoti
  1. 4 sav. 3 d.
    6 m. 3 mėn.

2019.04.07 17:48 (prieš 1 mėn.)

Fauna-TVTB parašė:
    Sivija didžiausios sėkmės
    siunčiu virusiuką

Ačiū labai, o virusus dar baugu gaudyti🤭Bdt paprašysiu kita cikla paciaudet rašant 😀😀

1
  2. 7 m.
    13 m. 6 mėn.

2019.05.10 00:55 (prieš 2 sav.)

Ko taip ramu čia? Kazkaip vis prisimenu kaip planavom čia kiek klausimu buvo atsakytu. Ir štai mano priplanuotam maziukui šiandien jau pusę metukų
    Siunciam vyrusiuka planuojanciom.

Kaip laikotes mergaites kas naujo?

19
  3. 1 m. 11 mėn.

2019.05.10 01:29 (prieš 2 sav.)

Sveikos, mergaites kiek laiko bandete, kol pavyko? Kokius papildus gerete? Ka dar bandete, kad greiciau pasisektu? Akupunktura, masazus, atsisakete kavos, pakeitete mityba? Man 30 tuoj , bet nesiseka niekaip jau 2metai, tyrimai geri, Laparoskopija padaryta, viskas gerai, tik niekaip neiseina. nepykite, kad jungiuosi i sia tema, tiesiog ieskau patarimu, ka pries IVF dar pameginti :)) maza ka, gal kas pavyks dar

4. 2019.05.10 06:26 (prieš 2 sav.)

kriste1 parašė:
    Ko taip ramu čia? Kazkaip vis prisimenu kaip planavom čia kiek klausimu buvo atsakytu. Ir štai mano priplanuotam maziukui šiandien jau pusę metukų

Sveika, oi kokie jūs fainučiai ir dideli
    Gaudom...bet niekaip nepavyksta, šiandien nt tuštutis, liūdna ir jau pasiduodu

5. 2019.05.10 06:29 (prieš 2 sav.)

Skave parašė:
    Kiek čia pazistamu veidu🤩 mergaitės,kiek iš čia esančių naudojote papildomas hcg injekcijas,ta prasme ne ovuliacijai jau,o po jos?

Aš naudojau, tik dar rezultato neturime.

6. 4 sav. 3 d.
    6 m. 3 mėn.

2019.05.10 06:36 (prieš 2 sav.)

Pirmas ciklas kai vel dirbam ties siuo klausimu. Sėkmės ir mums ir Jums. ☺️
    O del pastojimo laiko.. Man buvo beveik 30 m kai pastojau su pirmu vaiku. Pavyko is antro ciklo. Antras pastojimas ivyko po 1,5metu bandymo,o metu 37.Baigesi nesekmingai,8oj sav. Persileidau. Na, bet tuos pusantrų metų, mes tiesiog nesisaugojom ir tiel. Gyvenom atsipalaidavę, nesiekiau O. Jokių OT ar BT. Tiesiog savaime pavyko, bet ir uztruko. O dabar reikalų ememes jau rimčiau ☺️🤣. Dariau OT, darbavomes atsakingai. Kitam savaitgaliui lauksiu rezultatų

kriste1 parašė:

Koks vyrukas fainas. Išduosiu paslaptį 😁, - labai berniuko norėčiau, bet aišku dziaugsmams mums nepriklausys nuo lyties. Na, bet as pasvajoju apie miniatiūrinį berniuka 🥰🥰🥰

7. 2019.05.10 07:41 (prieš 2 sav.)

Maja287 parašė:
    Sveikos, mergaites kiek laiko bandete, kol pavyko? Kokius papildus gerete? Ka dar bandete, kad greiciau pasisektu? Akupunktura, masazus, atsisakete kavos, pakeite…

Man ilgai nepavyko antra kart pastoti. 4 metai bandymo. Tyrimai geri, laparaskopija padarė, ir nieko.... Patarė kreiptis pas endokrinologa dėl ne pastojimo, po metų pastojau. Lankausi pas endokrinologa Sidlauska

1
  8. 2019.05.10 07:58 (prieš 2 sav.)

Svajonėbegalinė parašė:
    Sveika, oi kokie jūs fainučiai ir dideli
    Gaudom...bet niekaip nepavyksta, šiandien nt tuštutis, liūdna ir jau pasiduodu :zl…

O kodėl pasiduodat? Kiek laiko mėginate, kokius būdus esate išbandę? Šiais laikais, kai šitiek galimybių medicina siūlo - tai kol noras yra tik pirmyn ❤️

9. 2019.05.10 08:36 (prieš 1 sav.)

man 38.pries pusmeti pastojau is pirmo ciklo,bet veliau nustojo vystytis.Dabar vel laukiuosi-pastojau is antro ciklo. Po nesivystancio praktiskai nebejauciau vaisingu dienu,tai kai is pirmo ciklo nepavyko,nusipirkau ovuliacijos testuku ir pagavom.
    dar naudojom si lubrikanta.nezinau ar jis padeda,ar ne,bet naudojom https://www.eurovaistine.lt/conceive-plus-vaisingumo-lubrikantas-30-ml?gclid=EAIaIQobChMIlrOphp-Q4gIVkOiaCh0iGwdfEAAYAiAAEgIm4PD_BwE

10. 2019.05.10 08:53 (prieš 1 sav.)

Sveikos planuojam beveik 2 m., turėjau miomos LP, tuomet kiaušintakių pratekumumo tyrimą, hormonų tyrimai kaip ir neblogi, vyro SG ir gera...o bet tačiau...nieko. nėra kibimo. Kitą ciklą bus matyt ką gin. siūlys ar stimuliaciją ar iškart IUI...

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras