Būsto paskolos: patarimai imantiems

Komentuoti
  1. Kruopytė 3 m. 4 mėn.
    Saulytė 6 m. 7 mėn.

2018.11.14 10:48 (prieš 3 mėn.)

Ramioji6 parašė:
    Kas ėmėt būsto paskola,per kiek laiko susitvarkėt visus tuos teismo reikalus+draudima+hipoteka ? 😊

Mes tai men su puse uztrukom ,nes emem su subsidija

1
  2. Maža mergaitè <3 3 m. 6 mėn.
    Ilgai laukta 7 m. 2 mėn.

2018.11.14 12:33 (prieš 3 mėn.)

Ramioji6 parašė:
    Kas ėmėt būsto paskola,per kiek laiko susitvarkėt visus tuos teismo reikalus+draudima+hipoteka ? 😊

Su viskuo apie mėnesį, nes išpuole sventines dienos, o ir visi dirbantys, tad susiderinti laiką reikėdavo.
    Mes jau laukiame kol bankas perves pinigėlius pardavėjams, tai reikes dar pas notarą ir pagaliau viskas

3. 2018.11.14 16:37 (prieš 3 mėn.)

Žavinga2 parašė:
    Su viskuo apie mėnesį, nes išpuole sventines dienos, o ir visi dirbantys, tad susiderinti laiką reikėdavo.

O su hipoteka kaip reikalai? Greitai ten ? Reikia kažkiek laukti ar ne? 😀

4. Maža mergaitè <3 3 m. 6 mėn.
    Ilgai laukta 7 m. 2 mėn.

2018.11.14 19:08 (prieš 3 mėn.)

Ramioji6 parašė:
    O su hipoteka kaip reikalai? Greitai ten ? Reikia kažkiek laukti ar ne? 😀

Oi greit mums buvo nunesiau teismo leidima ir iskart uzsiregistravau kada galime pasirasyti hipoteka po keliu dienu atvykome pasiraseme hipoteka ir tada jie paskambino bankui, nuvykome i banka. Tad cia dienu begyje viskas ;)

5. Mergina 2 m. 7 mėn.
    Vyrukas 11 m. 10 mėn.

2018.11.15 17:27 (prieš 3 mėn.)

Sveiki, Kokios palūkanų normos šiuo metu vyrauja? Esame 4 asmenų šeima, pajamos siekia 1500-1700 į rankas, galvojame ko tikėtis/derėtis nuėjus į banką 🤔

6. 2 mėn. 3 sav.
    Mergina 5 m. 11 mėn.

2018.11.15 18:49 (prieš 3 mėn.)

Undine1e parašė:
    Sveiki, Kokios palūkanų normos šiuo metu vyrauja? Esame 4 asmenų šeima, pajamos siekia 1500-1700 į rankas, galvojame ko tikėtis/derėtis nuėjus į banką 🤔…

Priklausomai nuo sumos dydžio preliminariai greičiausiai siūlys 2-2,5 proc. Aišku tiksliai pasakys įvertinę turimus įsipareigojimus, kredito istorija, pajamų šaltinį ir t.t.

1
  7. 2018.11.16 12:06 (prieš 3 mėn.)

Sveikos, gal kasnors turit reikalų su citadele? aš užsiciklinus buvau tarp trijų pagrindinių bankų seb swed ir luminor, o šiandien atsitiktinai pamačiau, kad perkamo projekto vystytojas ir su citadele pasirašęs sutartį. bet apie šį banką aš nieko negirdėjus, tad svarstau ar verta prasidėt o gal viskas su juo gerai?

8. 2018.11.16 18:50 (prieš 3 mėn.)

Alisute parašė:
    Sveikos, gal kasnors turit reikalų su citadele? aš užsiciklinus buvau tarp trijų pagrindinių bankų seb swed ir luminor, o šiandien atsitiktinai pamačiau, kad perkam…

Citadeleje praktika atlikinejau pries kazkur 4metus, tai jie jau td bustui paskolu nebeteike apskritai....

9. 2018.11.16 19:15 (prieš 3 mėn.)

Citadele pradejo teikti paskolas tik pries 2 menesius todel cia naujas reikalas. Mes eisime pasiulymo ir ten, nes galvoju, galbut jei amziau patyre tame reikale, bet salygas geras duos telefonu kai skambinausi, sake kad ju marzos nuo 2 proc.

1
  10. 2018.11.16 19:17 (prieš 3 mėn.)

Gal kas yra susidures ir gali man pasakyti, jau einant su vertinimu i bankus pasiulymo, kokia forma jis yra gaunamas. As isivaizduoju kad jis turi buti rastiskas, bet Luminoras man sian aiskino, kad to nepraktikuoja... pasimeciau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras