Būsto paskolos: patarimai imantiems

Komentuoti
  1. 2019.01.11 10:25 (prieš 1 mėn.)

Cacke parašė:
    Man rodos dar pakvitavimas..

Pakvitavimas jau po visko gaunasi.

2. 2019.01.21 01:27 (prieš 1 mėn.)

Sveiki. Man iškilo toks kvailas klausimėlis. Tarkime ar aš pati galiu kreiptis į bankus dėl paskolos būstui pasiūlymų, ar reikia ir vyrui dalyvauti, turto vertinimą turim, tiesiog sakau sutaupytumėm laiko jei jo dalyvavimas neturi reikšmės kol pereičiau visus bankus?

3. 2019.01.21 11:24 (prieš 4 sav.)

LuLuuu parašė:
    Sveiki. Man iškilo toks kvailas klausimėlis. Tarkime ar aš pati galiu kreiptis į bankus dėl paskolos būstui pasiūlymų, ar reikia ir vyrui dalyvauti, turto vertinimą…

Sveika. Reikia,kad vyras suteiktu jums galiojoma,kad jūs viska galėtunete viena viską daryti. *bet dar pasitikslinkite info

4. 2019.01.21 11:31 (prieš 4 sav.)

LuLuuu parašė:
    Sveiki. Man iškilo toks kvailas klausimėlis. Tarkime ar aš pati galiu kreiptis į bankus dėl paskolos būstui pasiūlymų, ar reikia ir vyrui dalyvauti, turto vertinimą…

Kiekvienas bankas turi savas nuostatas, pvz jei einat i banką, kuriame vyras turi sąskaitą, tai jis gali el. Būdu patvirtinti, kad sutinka jog bankas tikrintų jo duomenis ir tt.. bet šiaip dauguma bankų reikalauja abiejų sutuoktinių dalyvavimo, nebent turit įgaliojimą veikti jo vardu.

5. 2019.01.21 13:17 (prieš 4 sav.)

Sveiki, gal galite kas padėti, kai raset prašymą teismo leidimui kaip raset priežastį prie eilutės :nepilnamečio vaiko gyvenimo mokymosi sąlygos nebloges nes:..? Ir prie kitos: pardavimo sandoris sudaromas kadangi...? Ačiū iš anksto atsakiusiems

6. Adrija 3 m.

2019.01.21 15:33 (prieš 4 sav.)

noriunoriu parašė:
    Sveiki, gal galite kas padėti, kai raset prašymą teismo leidimui kaip raset priežastį prie eilutės :nepilnamečio vaiko gyvenimo mokymosi sąlygos nebloges nes:..? …

jūs perkat ar parduodate būstą?

7. 2019.01.23 14:28 (prieš 3 sav.)

LuLuuu parašė:

Sveiki. Aisku del paskolu pasiulymu galite kreiptis ir viena. Bent jau as per visus bankus ejau viena. O kaip atejo laikas imti paskola tada buvo aisku reikalingas abieju dalyvavimas=)

8. 2019.02.03 20:16 (prieš 2 sav.)

Sveikutes, gal jau kas simet paskola būstui? Kiek proc pradinio įnašo paprašė kokiai sumai? Mes antradienį einam su turto vertinimu.

9. 2019.02.04 11:26 (prieš 2 sav.)

irenka20081 parašė:
    Sveikutes, gal jau kas simet paskola būstui? Kiek proc pradinio įnašo paprašė kokiai sumai? Mes antradienį einam su turto vertinimu.

15% dažniausiai reikia įnašo.

10. Mergina 2 m. 6 mėn.
    Vyrukas 11 m. 10 mėn.

2019.02.04 11:35 (prieš 2 sav.)

irenka20081 parašė:

Sūnėnas ėmė swed banke, tai 20%, pirmiausia dėl pajamų, paskui tik dėl būsto. 1970 m daugiabutis, 2017 m. renovacija.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras