Persileidimo simptomai

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 10 m. 10 mėn.

2019.01.02 01:33 (prieš 6 mėn.)

Vesta9870 parašė:
    Ar tai gali būt persileidimas. Mėnesinėm sirgau gruodžio 2dieną. O nuo gruodžio 26d rytais nueidavau į tualetą nusivalydavau ir būdavo rudų išskyrų su tokiais lyg m…

3 cm jau turėtų būt didesnis nėštumas, čia tiesiog mm

2
  2. 2019.01.07 11:46 (prieš 6 mėn.)

Sveikutės. Penktadienį įvyko persileidimas. Žirniukas buvo 6 savaičių, pastojau po beveik 6 metų bandymų. Jau nebežinau ar dar bandyti ar nuleisti rankas. Turiu dukrą 13 metų.

3. 10 m. 10 mėn.

2019.01.07 23:41 (prieš 6 mėn.)

Laukiuvaiko parašė:
    Sveikutės. Penktadienį įvyko persileidimas. Žirniukas buvo 6 savaičių, pastojau po beveik 6 metų bandymų. Jau nebežinau ar dar bandyti ar nuleisti rankas. Turiu duk…

Niekas už jus nežino, čia tik jum spręsti..

1
  4. 2019.01.18 16:49 (prieš 6 mėn.)

Kaip liudna skaityti komentarus bet pati patyriau ta pati.. Vakar vakare prasidejo pradzioj rudos isskyros bet labai greit jas pakeite sviezias kraujas su didziuliais kresuliais, taip visa nakti kiekvieno nuejimo i toaleta metu.. Ryte iskart nuvykom pas daktarus, padare echoskopa, sake gimdoje nieko nemato, tai neaisku ar jau viskas taip ir isejo lauk ar dar kazkur uzsilike yra.. padare hcg tyrima ir liepe laukti pirmadienio, kad padarytume vel kraujo tyrima. Jeigu rodys dar nestuma tai tikriausiai reikes isvalyma daryti, nes ne aisku ar viskas jau issivale. Gyvenam Svedijoje. Kraujavimas vis dar yra bet jau mazesnis ir be kresuliu ir nemazi spazmai pilvo apacioje.. Taip gaila kad 7savaite viskas pasibaige..

5. 2019.01.21 13:38 (prieš 6 mėn.)

Laikykis, ankščiau ar vėliau bus viskas gerai ;) Labai liūdna skaityti tokius išgyvenimus, bet toks jau tas moterų likimas, viską ištverti, išsigydyti tas žaizdas ir gyventi/bandyti toliau. Siunčiu stiprybės!!!

6. 2019.03.16 18:42 (prieš 4 mėn.)

zibuokle02 parašė:
    sveika, viska baigesi. sestadieni pasirode kraujas.skausmo daug nebuvo, tik vakar vakare uzspazmavo, tai ketanov tablete isgeriau. buvau siandien pas gydytoja, bet …

Labukas didele uzuojauta.gal zinoted kas man gali buti preita savaite buvau pas gyditoja nustate nestuma 3savaites. Tim grizau namo prasidejo skausmas ir kraujas. Vel nuvikau pas giditoja pasake 50 ant 50. Visa savaite buvo viskas gerai nuo sianakt prasidejo rudos tamsios isskyros truputi skausmai jauciasi pilvo bet nedideli. Pas giditoja tik kita sav. Aciu jei pasidalinsite savo nuomone

7. 2019.03.16 19:08 (prieš 4 mėn.)

Renaciukas29 parašė:
    Labukas didele uzuojauta.gal zinoted kas man gali buti preita savaite buvau pas gyditoja nustate nestuma 3savaites. Tim grizau namo prasidejo skausmas ir kraujas. V…

Tamsus kraujas nebutinai rodo persileidima. Daugiau pailsek, pagulinek. Deja, bet nieko pakeisti negalesi, jei kas bus blogai. O ir nestumas laaaabai mazytis. Apkabinu ir buciuoju! Kuo daugiau pozityviu minciu!

8. Auksytė 2 mėn. 3 sav.
    Brangiausias turtas 8 m. 1 mėn.
    Angelėlis (danguje) 13 m. 9 mėn.

2019.03.16 19:14 (prieš 4 mėn.)

Man ankstyvi kraujavimai baigėsi prastai....bet gal Jums ne....sėkmės

9. 2019.03.16 19:30 (prieš 4 mėn.)

Labai tikiuosi kad viskas praeis nors skausmas pilvo apacioje nesibaigia tik kad jis nera labai skausmingas. Aciu didelis uz palaikima. Siuo metu istiesu patiriu stresa nes atvykom giventi i vokietoja. Vaiko tevas susirado darba o man kolkas nera .esam nesusituoke negaliu nei i jo draudima ilisti i darbo birza sako nepriims tai esu labai pasimetusi nes kalbos irgi nemoku stengiuosi nestresuoti bet labai sunku apsimesti kad vidkas gerai. Baisiausia kad preita sav kraujas pasirode turbut nuo to kad visa sav atvikus laikesi temperatura 39 labaik nelaimingai prasidejo atvikimas i de

10. Augustas 2 m. 11 mėn.
    Urtė 9 m.
    Benas 12 m. 9 mėn.

2019.03.16 19:38 (prieš 4 mėn.)

Renaciukas29 parašė:
    Labai tikiuosi kad viskas praeis nors skausmas pilvo apacioje nesibaigia tik kad jis nera labai skausmingas. Aciu didelis uz palaikima. Siuo metu istiesu patiriu st…

Jei turit galimybiu, vaziuokit i ligonine pasitikrinti. Tikrai bus ramiau

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras