Persileidimo simptomai

Savaiminio persileidimo rizika yra didžiausia pirmojo trimestro metu: juo baigiasi apie 15 procentų visų žinomų nėštumų. Skaityti visą straipsnį
Komentuoti
  1. 11 mėn. 2 sav.

2019.05.14 11:54 (prieš 1 sav.)

Vajana parašė:
    Kiek jums buvo sav?

10 sav. Bet sustojo aukt ties 8

2. 2019.05.14 18:58 (prieš 6 d.)

Chaelin parašė:
    Sveikos merginos. Man turejo daryri treciadieni planini salinima, bet sianakt isejo viskas savaime. Vaizdas buvo baisus. Siandiena buvau pas gine. Tai net su ekosko…

Turbut nepasisalino...

3. 11 mėn. 2 sav.

2019.05.15 12:52 (prieš 6 d.)

Paul123 parašė:
    Turbut nepasisalino...

Pasisalino vakar. Buvo tikras gimdymo procesas. Nezinau kaip kitom. Bet os vakaro kraujo isbegimas buvo kaip vandenu nubeginas. Ant rytojaus spazminei skausmai, lyg saremei. Kol pradejo vienas paskui kita eiti ir ant galo tikraja zodzio prasme viska istumiau lauk... Baisu, kraupu ir nelinkiu ne vienai to patirti. Dabar jau skausmas nezymus, daugiau maudimas, o ir kraujavimas daugiau kaip patepliones. Siandiena nuejau privaciai. Patikrino, tai issivale viskas. Ir aciu dievui. Nereikejo nei vaistu nei lindimo vidun.. Dabar atsigaut ir bandysim susirade nauja gine vel bandyt pastoti ☺️

1
  4. 2019.05.15 16:54 (prieš 6 d.)

Chaelin parašė:
    Pasisalino vakar. Buvo tikras gimdymo procesas. Nezinau kaip kitom. Bet os vakaro kraujo isbegimas buvo kaip vandenu nubeginas. Ant rytojaus spazminei skausmai, lyg…

Jus turite vaiku? Gimdziusi?

5. 11 mėn. 2 sav.

2019.05.15 22:12 (prieš 5 d.)

Paul123 parašė:
    Jus turite vaiku? Gimdziusi?

Ne. Negimdziusi

6. 2019.05.16 11:41 (prieš 5 d.)

Tai patikekite, ten paprasti skausmai buvo... As turejau anais metais nesivystanti, labai skaudejo, dure i nugara. Dare abrazija, net nesiule kitaip. Po keliu menesiu vel pastojau ir neseniai pagimdziau. Skausmai zymiai stipresni... Sekmes Jums!

7. 2019.05.16 12:54 (prieš 5 d.)

Sveikos, nebezinau ka daryti🥺 esu pavargus ir issekus🥺 kraujuoju jau beveik 6 savaites ir labai gausiai😢 gyvenu uk todel normalios pagalbos nesulaukiu😢 zinau, jauciu kad greit prarasiu vaikuti🙄 Kasvakara, iskrenta po didziuli kresuli, nakti labai kraujuoju, prabundu kraujyje😢 pas gydytoju lankausi kas dvi tris dienas deje kol vaikutis gyvas jokios pagalbos ar gydymo neskiria😢 tik pasake kad Kai keisiuosi paketus kas puse val atvaziuoti. Visur skauda nebezinau kaip toliau tai iskenteti 😢

8. 2019.05.16 12:56 (prieš 5 d.)

Ievute_j_k parašė:
    Sveikos, nebezinau ka daryti🥺 esu pavargus ir issekus🥺 kraujuoju jau beveik 6 savaites ir labai gausiai😢 gyvenu uk todel normalios pagalbos nesulaukiu😢 zinau, jauci…

O siaube kas čia per nesąmonė??? Taigi tai pavojinga gyvybei.. pakovokit už save ir savo sveikatą jei jau leliuko nepavyks išgelbėti, važiuokit į kitą ligoninę.. čia juk ne juokas

9. 11 mėn. 2 sav.

2019.05.16 14:14 (prieš 5 d.)

Paul123 parašė:
    Tai patikekite, ten paprasti skausmai buvo... As turejau anais metais nesivystanti, labai skaudejo, dure i nugara. Dare abrazija, net nesiule kitaip. Po keliu menes…

Na zinot kiekvienai savas skausmas atrodo didesnis. Tad gincytis kurei labiau skaudejo ar pan. As gan gerai skausma pernesu. Bet jau ir mane palauze. Ir taip man ir nesivystantis buvo ir turejo kita diena ambrazija daryti, bet kai nuvazevau ir patikrino, buvo issivale jau. Siandiena mano gine ir patvirtino, kad issivale dar ir velniu gavau, kodel kentejau skausmus ir kruajavimus ir nevazevau i priamama. Reikia suprasti, kad kiekvienai savas skausmas skaudesnis ir savos bedos atrodo didesnes. As tik papasakojau kaip man viskas ivyko 😉 o su tikro ir uzaugusio vaikelio gimdymo skausmais tai zinoma, kad nera net ko lyginti skausma. As tik palyginau eiga 🙂

2
  10. 2019.05.16 16:27 (prieš 5 d.)

Ievute_j_k parašė:
    Sveikos, nebezinau ka daryti🥺 esu pavargus ir issekus🥺 kraujuoju jau beveik 6 savaites ir labai gausiai😢 gyvenu uk todel normalios pagalbos nesulaukiu😢 zinau, jauci…

Sveika ,nu viršūnė, tas ten per gydytojai, vaikelis gyvas ir net nebando gelbėti 🤰🙊tik važiuoti į ligoninę jums, privalo guldyti if daryt tyrimus, sakykit ,kad nepakeliat skausmo 🙄
    Labai jus užjaučiu ❤

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras