Persileidimai vyresnio amžiaus moterims

Komentuoti
  1. Deimante 11 m. 5 mėn.

2017.03.19 13:49 (prieš 2 m.)

Sveiki,man 37 metai. Ivyko skaudus ivykis mano gyvenime. Gyvenu UK. 12 savaiciu darė echoskopija,praneše,kad vaisius nebesivysto nuo 7 nėštumo savaitės. Padarė medikamentini išvalyma(vaistu pagalba iššaukė sarėmius). Po visko jau praėjo 4 savaitės,bet nenustojau kraujuoti,iš pradžiu 5 dienas gausiai,vėliau tik patepliojimai,o dabar rusvi patepliojimai. Man sakė,kad po 4 savaiciu turi prasideti pirmosios mėnesinės,o po pirmo ciklo vėl galiu pradėti planuoti kita nėštuma. Laukiu,nesulaukiu tos dienos...Ar jus kada buvote susidurusi su panasia situacija? Kada jus vėl pradėjote planuoti susilaukti vaiko? Pasidalinkit savo patirtim.

2. Domas 11 m. 1 mėn.

2017.03.19 15:22 (prieš 2 m.)

Pirmiausiai jums reikėtų pasitikrinti, nes jei taip ilgai kraujuojate, reiškiasi dar ne issivale pilnai ir apie bandymus pastoti negali būti kalbos, man buvo 29m kai 11sav nustojo vystytis, o 12sav sužinojau, valesi 3sav, bet stebėjo vis ir jei būčiau dar nenustojus kraujuoti tai būtų darę išvalymą, šiaip sekanti karta pastojau po 3men, bet vėl persileidau 10sav,dabar kai kalbėjau su nauja gine tai sakė po nesivystancio reikia laukti 6men, nors gines leidžia greičiau, bet genetikai siūlo palaukti

3. 13 m. 5 mėn.

2017.03.19 22:08 (prieš 2 m.)

jolancikas parašė:

Buvau. Pastojau likus porai mėnesių iki 37 gimtadienio, persileidimas įvyko 7-8 sav, darė abrazija, tada pastojau praėjus keturiems mėnesiams po persileidimo ir likus porai sav iki 38 gimtadienio gimė mano maze

4. Ūla Marija 5 m. 1 sav.

2017.03.19 22:54 (prieš 2 m.)

Pastojau 37 m. 7 sav. persileidau. Tepliojo kurį laiką. Vėl pastojau po antrojo ciklo. Sėkmingai. Nėštumas praėjo sklandžiai. Mažei tuoj tuoj 3 m. Svarbiausia, nurimti, gerti folio rūgštį ir tikėti. Sėkmės jums!

5. 2018.12.08 11:46 (prieš 4 mėn.)

Pastojau šįmet gegužę, 37 beveik, 9 savaičių nustatė nesivystantį, darė abraziją. Gėriau difoliną, nakvišų aliejų, kad atstatytų gleivinę, vyras irgi pasistiprino vitaminais. Po mėn sulaukiau mėnesinių, buvau echoskopijoj, matė, kad gimda atsistačiusi. Mano ginė rekomendavo laukti 3 mėn po abrazijos, ligoninės ginės leido bandyti iškart po pirmų mm. Tai ryžomės bandyti, iškart ir pavyko. Kai 12 savaitėj kalbėjau su genetike, ji pritarė, kad nereikėjo laukti. Kol kas viskas gerai, nipt parodė, kad laukiame sveikos mergytės.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras