❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.01.27)

1. ❤Rugilė❤ 5 mėn. 1 sav.

2018.01.24 07:38 (prieš 1 m.)

genet parašė:
    Moterys, jus nebenervuokit keldamos savo nt ir rasydamos, kad balta balta kur dairaisi, kai pacios matot vaiduokliaujant, anaip net nekeltumete cia tu “baltu” testu…

nereikia pradėt čia burbuliuot, pati irgi katik įkėliai ir tikriausiai su ta pačia įdėja

1
  2. 2018.01.24 07:40 (prieš 1 m.)

genet parašė:
    Moterys, jus nebenervuokit keldamos savo nt ir rasydamos, kad balta balta kur dairaisi, kai pacios matot vaiduokliaujant, anaip net nekeltumete cia tu “baltu” testu…

Jei cia buvo adresuota man, tai uzuomina supratau, daugiau nekelsiu jums neigiamu emociju, nes jums ateido vienaip ar kitaip nesinervuokit tik!

3. 2018.01.24 07:40 (prieš 1 m.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Aha,pergyvenau kad ne kasdien myliukas buvo,ir susipykau su saviskiu per pacia ov,bet ant rytojaus paziurejau kad dar kb daug,tai perzengiau per save,susitaikiau ir…

Nu saunuole! ? kazka kitaip daret nei visa planavimo laika? Ar atsipalaidavot tiesiog? ??

4. Komentaras yra paslėptas. Rodyti komentarą.

Zirniukas 7 m. 8 mėn.

2018.01.24 07:41 (prieš 1 m.)

-burbė- parašė:
    nereikia pradėt čia burbuliuot, pati irgi katik įkėliai ir tikriausiai su ta pačia įdėja

Keliu kai matau kazka smezuojant ir prasau paneigti arba patvirtinti mano matoma vaiduokli, bet kai kelia testa kur net nereik foto padidint iskart jau matosi ir raso, kad oj koks baltas, tai net biesas paima...

1 5
  5. 2018.01.24 07:42 (prieš 1 m.)

Kaip manot, gali buti taip, kad mano prg mazas, zirnis kabinasi, bet tuo paciu ir tepliot pradeda nuo zemo prg?

6. 2018.01.24 07:44 (prieš 1 m.)

genet parašė:
    Keliu kai matau kazka smezuojant ir prasau paneigti arba patvirtinti mano matoma vaiduokli, bet kai kelia testa kur net nereik foto padidint iskart jau matosi ir ra…

Nuotraukose tikrai kartais uzkrenta koks seselis ir matosi. Man taip paciai buvo. Primucyjo mane cia kazkada seniau, pasidariau NT-akivaizdziai tuscias. Ikeliau i TD, panos mate kazka. Isiziurejau ir as fotkej ir matesi man paciai. Bet realiai tuscias buvo, tik ant foto mates.

7. ❤Rugilė❤ 5 mėn. 1 sav.

2018.01.24 07:45 (prieš 1 m.)

genet parašė:
    Keliu kai matau kazka smezuojant ir prasau paneigti arba patvirtinti mano matoma vaiduokli, bet kai kelia testa kur net nereik foto padidint iskart jau matosi ir ra…

tai tu nesibiesink, juk čia forumas, niekada nebus viskas taip kaip tau patinka. mane pvz biesina kai ant tuščių testų sako kad yra antras brukšnys bet aš nieko nesakau

11
  8. Zirniukas 7 m. 8 mėn.

2018.01.24 07:46 (prieš 1 m.)

Pelėdaitė parašė:
    Jei cia buvo adresuota man, tai uzuomina supratau, daugiau nekelsiu jums neigiamu emociju, nes jums ateido vienaip ar kitaip nesinervuokit tik!

Jus kelkit testus, viskas ok, tam ir esam cia. Bet ne vien jus turejau omeny, ne pirma ir ne paskutine, kuri ikelia testa su aiskiu vaiduokliu, rasydama, kad balta balta. Nepykit, kad taip nesusilaikiau. Nieko asmenisko. As kasryt matau toki balta nt, kad net baigiu pamirst, kurioj vietoj turetu buti ta antra juostele... o cia pyst ant akiu su antra juostele ir prierasu, kad balta. Nugi ne balta

1
  9. 2018.01.24 07:47 (prieš 1 m.)

Pelėdaitė parašė:
    Nepraraskit vilties! Kada mm?

Sekmadieni turėtų atbildėti
    nu nebus tai nebus, gi ne pirma cikla ? tik su ot keista, reiks gines paklaust. Gal ne tuo metu džigius darom

10. ❤Arijus 6 mėn. 3 sav.
    ❤ Eronas 7 m. 1 mėn.

2018.01.24 07:47 (prieš 1 m.)

Aigust parašė:
    Kaip manot, gali buti taip, kad mano prg mazas, zirnis kabinasi, bet tuo paciu ir tepliot pradeda nuo zemo prg?

O zinot,kad jis mazas?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.