❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.02.23)

1. 2018.02.22 22:38 (prieš 9 mėn.)

Monciutė parašė:
    čia, matyt, nuo fakulteto priklauso. gal menininkams tas darbo rašymas nėra pirmoje vietoje, užtai taip ir yra.

gali buti ?

1
  2. 2018.02.22 22:39 (prieš 9 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    oj nu jei per kelis tai tada jo visa diena gali nueiti be atokvepio?

man tai jau antra ar trecia diena pilva maudzia kaip mm pradzioj, o mm tik sekmadieni

3. 2018.02.22 22:40 (prieš 9 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    ner ko cia laukt jei jau mmm terminas tai jei nera neidesi jei tra kazka parodys?

Na taip laukiam rydienos?

2
  4. 2018.02.22 22:41 (prieš 9 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Aš ją baigus

statistika?? o vaikuti...
    nu nieko, kai prisesiu, pagausiu kampa ir as. Reikia tik laiko

1
  5. 2018.02.22 22:41 (prieš 9 mėn.)

TheHappiest parašė:
    Tikiuosi nevėluosi

jei nepramiegosiu tai neveluosiu?

Interesantė parašė:
    man tai jau antra ar trecia diena pilva maudzia kaip mm pradzioj, o mm tik sekmadieni

tai gali but ir nestumo pozymis ir mmm pozymis taip kd arba laukt dar arba imt ir pasidaryt ta testa?

1
  6. 2018.02.22 22:41 (prieš 9 mėn.)

Interesantė parašė:
    statistika?? o vaikuti...
    nu nieko, kai prisesiu, pagausiu kampa ir as. Reikia tik laiko

Taip

1
  7. 10 mėn. 1 sav.

2018.02.22 22:41 (prieš 9 mėn.)

Nu, mergaitės, pelėdaitės! ? Vakarojat žiūriu, apie mokslus kalbat. Man irgi bakalaurinis prieš akis stūkso.. turiu 26 lapus parašiusi, dabar jau papildomai dar info dasirinkau, tyrimas atliktas, teliko duomenis sudėliot, tai tikiuosi, jog viskas.bus gerai! Na, mokslų tema ne itin paguodžianti planavimo laikotarpiu, bet.. ? Dabar kai vyro nėra namie, tai atrodo galėčiau per naktį sėdėt, bet kur Tau.. Juk pavargstu per dieną.. ?? O ir šiaip, reik apsisiot testukų gi.. Kuriuose jau nieko nebematau, o ryt mm diena.. Arba po ryt.. Tai jau turi rodyt, bet.. Na, va.. Yra kaip yra.. Galėčiau eit į laidą pasibednielint.. ?? O va, geros žinios, pas mane pro langą jaunatis žvelgia į mane, o tai geras ženklas kai jaunaties mėnulis stoja prieš miegamojo lovą.. ❤ nemirktelėdama veizėju.. ?

3
  8. 2018.02.22 22:42 (prieš 9 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    ner ko cia laukt jei jau mmm terminas tai jei nera neidesi jei tra kazka parodys?

pazistamai testukas nerode iki pat 6 savaites

9. 2018.02.22 22:42 (prieš 9 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:

Nu kaip aš laukiu!!

1
  10. 2018.02.22 22:43 (prieš 9 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:

as laukiu, kada bkt kilstels, tada jau slapinsiu nt! ? Jei bepakils.. nes pastarosiom dienon tai tik zemyn..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.