❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.02.23)

1. 2018.02.23 08:16 (prieš 4 mėn.)

9 mėn. 4 sav.

2018.02.23 08:16 (prieš 4 mėn.)

Kaip liudna.. Paskambinau ginei, ji jau turejo pakartotinius LPL rezultatus. Tai dar viena zaraza neissivaliusi, is streso net pamirsau kuri. Ureaplasma gal.. Sake gali sukelti persileidima sake stebeti prg, nes i mazaja puse buvo pas mane. O del plonos gleivines nieko dabar nepadarysim, reikia stebeti, kaip vystysis viskas. Uzsirase kovo 7 d. apziurai. Kazkaip bijau, kad nieko gero cia pas mane

2. GyvenantiPuikiai
    2018.02.23 08:19 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:19 (prieš 4 mėn.)

Aigust parašė:
    Kaip liudna.. Paskambinau ginei, ji jau turejo pakartotinius LPL rezultatus. Tai dar viena zaraza neissivaliusi, is streso net pamirsau kuri. Ureaplasma gal.. Sake …

O blyn. Tai visgi sakė, kad tokia plona yra? ureaplasma urealyticum sukelia persileidimus. Bet labai tikiuosi ir linkiu, kad viskas gerai būtų tavo žirniukui!!!!!!!
    Aš uraplasma parvum turėjau seniau.

1
  3. 2018.02.23 08:26 (prieš 4 mėn.)

9 mėn. 4 sav.

2018.02.23 08:26 (prieš 4 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    O blyn. Tai visgi sakė, kad tokia plona yra? ureaplasma urealyticum sukelia persileidimus. Bet labai tikiuosi ir linkiu, kad viskas gerai būtų tavo žirniukui!!!!…

As turejau ureaplasma parvum, mycoplasma ir dar kazkoki viena. Dbr kartojau tyrima. Tai sakau is streso nebeisgirdau, koks ten likes.. Tai gal ureaplasma parvum? Gal nera taip blogai?

4. Interesantė
    2018.02.23 08:37 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:37 (prieš 4 mėn.)

-burbė- parašė:
    su kuo susidedi toks ir patampi prašom mankšta akims

O jau nagų gražumas!!

TikintiStebuklu parašė:
    Pas mane ant vieno ir ant kito po vieną tokį ilgą, o kiti du-trys pieniai tokie O galima raut su pincetu?

Nežinau, ar galima, bet aš visada išraunu. Man jų nereikia ;D

Aigust parašė:
    Kaip liudna.. Paskambinau ginei, ji jau turejo pakartotinius LPL rezultatus. Tai dar viena zaraza neissivaliusi, is streso net pamirsau kuri. Ureaplasma gal.. Sake …

O jei.. :/ Nu laukiam visos kartu.. :/ Aš tai jaučiu kalbėčiau su žirniuku ir raginčiau pasilikti ir nepabėgti... Tikėčiau minties galia šiuo atveju

3
  5. GyvenantiPuikiai
    2018.02.23 08:39 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:39 (prieš 4 mėn.)

Aigust parašė:
    As turejau ureaplasma parvum, mycoplasma ir dar kazkoki viena. Dbr kartojau tyrima. Tai sakau is streso nebeisgirdau, koks ten likes.. Tai gal ureaplasma parvum? Ga…

Parvum tai lyg ir nesukelia. Apie ją mažai info. Aš tai neplanavau vaiko tada du ciklus. Pirmą, kol vyko gydymas. O kitą, kol rezultatų nesužinojau.. kai jau nebuvo likę, tada tik pradėjom. Nes gydyt nelabai sveika leliui, o gimdamas užsikrečia. Nerizikavau taip

6. xxxxxxxxxxx1
    2018.02.23 08:55 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:55 (prieš 4 mėn.)

Aigust parašė:
    As turejau ureaplasma parvum, mycoplasma ir dar kazkoki viena. Dbr kartojau tyrima. Tai sakau is streso nebeisgirdau, koks ten likes.. Tai gal ureaplasma parvum? Ga…

blem tokia itempta pradzia tai linkiu labai sklandzios pabaigos?

GyvenantiPuikiai parašė:
    Parvum tai lyg ir nesukelia. Apie ją mažai info. Aš tai neplanavau vaiko tada du ciklus. Pirmą, kol vyko gydymas. O kitą, kol rezultatų nesužinojau.. kai jau nebuvo…

o kd pvz leliukas gimdamas neuzsikrestu tai juk galima cp daryti argi ne?toks pasvarstymas jei jau taip nutiktu ir sekmingai isnesiotas butu...

1
  7. GyvenantiPuikiai
    2018.02.23 08:57 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:57 (prieš 4 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    o kd pvz leliukas gimdamas neuzsikrestu tai juk galima cp daryti argi ne?toks pasvarstymas jei jau taip nutiktu ir sekmingai isnesiotas butu...

Nemanau, nedaro cp dėl to gydo antibijotikais stipriais mamas. Nelabai sveika, bet geriau nei kad laukti, manau. Man mano ginekologė net neleido planuot. Išvis liepė su prezervatyvu mylėtis..

8. User has not uploaded an avatar
    2018.02.23 08:58 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:58 (prieš 4 mėn.)

Kvietkeliss parašė:
    25 spalį 26??tai jau taip atrodo ir laikas spaudzia?</>

Tik 26

9. User has not uploaded an avatar
    2018.02.23 08:59 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 08:59 (prieš 4 mėn.)

Sunnn parašė:
    Labas rytas ryškekit naujosios nares kurios isvydot II
    O as gavai ats. 5cd kraujas imtas. Kaip suprantu telpu i normas?

Cholesterolis padidėjęs

1
  10. xxxxxxxxxxx1
    2018.02.23 09:02 (prieš 4 mėn.)
    2018.02.23 09:02 (prieš 4 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Nemanau, nedaro cp dėl to gydo antibijotikais stipriais mamas. Nelabai sveika, bet geriau nei kad laukti, manau. Man mano ginekologė net neleido planuot. Išvis l…

tai kad db siaip daro cp jei nori tai manau del to problema maziausia...bent jau uk mano puske kai gimde buvo sklandus nestumas antras beibis tai leido rinktis kaip tik nori.. jo kad gydo tai taip dar ir suleidzia per pati gimdyma stipriu antibu kad kudikis neuzsikrestu...

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.