❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.03.09)

1. 2018.02.24 22:01 (prieš 9 mėn.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Kokiam buvot?

Natanas ismintingasis

2. 2018.02.24 22:03 (prieš 9 mėn.)

BigDream parašė:
    Bet pažiūrėk kada, tikrai geri abu? ypač antras?
    Mes tai kaip valgom vakariene, tai tuo metu po serija pražiūrim, o savaitgali būna…

Dabar tai riboju save ir ziuriu tik kelis... greys anatomy, big bang theory nu dar the walking dead, game of thrones bet ten dabar sezonai baigesi, tai pertrauka ? o kiek praziurejus esu sakau, nesiplesiu ?? o tu ka ziuri?

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    tai cia kaip tik gerai kad viskas kitaip,testuokis aisku?

Prasitestuosiu kad prie chebros buciau

O tai namie taip ramybes ner ????

Aigust parašė:
    O gal galit parekomenduoti gine nestumo prieziurai? As pas savo nenoriu. O tikrai reikia kita savaite nueiti pasitarti del prg vartojimo toliau ir pan. As is Vilnia…

Viktorija navickiene, v.jonaitienes klinika ??

Aigust parašė:
    Bogdanoviene. Ji man visada sake del visko ATSIPALAIDUOTI. Ir vadino mane baile, kad visko bijau ir bla bla. Labai nepatinka ji man. Viska taip greitai greitai ir p…

Poliklinikose as jau nusivylusi beveik viskuo...

naujoke_5 parašė:
    Man visai patiko Rimkienė, bet ji kai norėjau papildomai išsitirti nepasiūlė tyrimų, bet šiaip labai maloni ir aiškiai paaiškina. Dabar buvau pas digrienę tai pirma…

Buvau pasi rimkiene, irgi nieko, tokia dar nesugadinta matos

1
  3. 2018.02.24 22:05 (prieš 9 mėn.)

Aigust parašė:
    O kokia gine northway? Ar cia apie centro poliklinikos raset? Pasimeciau siek tiek ?

Rimkienė ir Digrienė centro. O norway buvau pas jatužienę.

4. 2018.02.24 22:05 (prieš 9 mėn.)

kada nelaukiat dieneliu? as tai ketvirtadieni nelaukiu.... noretusi kokiu pojuciu pajusti, kad sis ciklas sekmingas planavime bus, bet deja bent kolkas jokiu neiprastu pojuciu.... kaip jums ?

5. 2018.02.24 22:06 (prieš 9 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Dabar tai riboju save ir ziuriu tik kelis... greys anatomy, big bang theory nu dar the walking dead, game of thrones bet ten dabar sezonai baigesi, tai pertrauka…

jo butinai,isvis bus idomu laukt ryto db,vel daug testu nusimato?gaila burbe po baliaus turbut nekis nosies cia? nera tikrai,kol mazoji mokykloj tai namus susitvarkau valgyt pridarau ner kada atsisest dar cia frm viena ranka reik dalyvaut kad ko nepraziopsot?tada pareina mokinuke ir jau nebesuzsiciaupia iki kol gult tai knyga perskaityciau ir nei nezinociau apie ka ji buvo?as megstu vienu prisedimu suvalgyt visa knyga be jokiu pasaliniu dalyku?

2
  6. 2018.02.24 22:07 (prieš 9 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Dabar tai riboju save ir ziuriu tik kelis... greys anatomy, big bang theory nu dar the walking dead, game of thrones bet ten dabar sezonai baigesi, tai pertrauka…

Aš tai pas Ž. Staponkutę Grigiškėse. Tai esu patenkinta. Tiek su pirmu vaikščiojau, tiek dabar.

2
  7. 2018.02.24 22:08 (prieš 9 mėn.)

snaigute07 parašė:
    kada nelaukiat dieneliu? as tai ketvirtadieni nelaukiu.... noretusi kokiu pojuciu pajusti, kad sis ciklas sekmingas planavime bus, bet deja bent kolkas jokiu neipra…

tai dar nemazai laiko jums viskas pries akis?as iki antradienio nelaukiu?‍♀️

8. 2018.02.24 22:16 (prieš 9 mėn.)

gal kuriai nors buvo, kad "kietetu" speneliai? Tokie kaip nuo salcio, kai labai susitraukia ir kieti, bet ne del salcio

9. 2018.02.24 22:17 (prieš 9 mėn.)

snaigute07 parašė:
    kada nelaukiat dieneliu? as tai ketvirtadieni nelaukiu.... noretusi kokiu pojuciu pajusti, kad sis ciklas sekmingas planavime bus, bet deja bent kolkas jokiu neipra…

Man šiomis dienomis turi būti, skauda spenelius, jaučiu pačią krūtinę, pilvą paskauda, nežinau kuom čia baigsis ?

2
  10. 2018.02.24 22:19 (prieš 9 mėn.)

Alpaca parašė:
    gal kuriai nors buvo, kad "kietetu" speneliai? Tokie kaip nuo salcio, kai labai susitraukia ir kieti, bet ne del salcio

Tai žinoma jie reaguoja ne tik į šaltį

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.