❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.04.09)

1. 2018.03.22 20:30 (prieš 6 mėn.)

amsterdame parašė:
    Zinokit kitos taip ir jaucia pastojusios, kad lyg tuoj tuoj ateis mm, bet jos taip ir neateina, na kai jau turi buti mm laikas.

Na gal rytoj testukas jau parodys;) neduoda man ikelti tu graziuju paveiksliuku- iskart pakimba mano tel;(

1
  2. 2018.03.22 20:32 (prieš 6 mėn.)

One step nt testai ar yra patikimi? ?

3. 8 mėn. 2 sav.
    8 m. 7 mėn.

2018.03.22 20:34 (prieš 6 mėn.)

amsterdame parašė:
    Na gal rytoj testukas jau parodys;) neduoda man ikelti tu graziuju paveiksliuku- iskart pakimba mano tel;(

Aš tai mobiliako simbolius naudoju ??

4. 2018.03.22 20:42 (prieš 6 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Kai uzryskeja reik nd daryt ta diena, sekancia, dar sekancia... aisku reik kai ir neteigiamas ;)

Na ta suprantu tik galvoju jei darysim kaip ne teigiamas, o kita diena uzryskes teigiamas, o spermiukai tai jau vakar dienai isnaudoti, o noretusi pilna rezerva ov dienai pasilikt nu zodziu, nezinau ka prisigalvot

5. 2018.03.22 20:43 (prieš 6 mėn.)

fire parašė:
    Aš tai mobiliako simbolius naudoju ??

Man va jusiskiu ir nerodo - tik kvadraciukai. Kazkas pas mane su emociju veiduku ikelimu buna;)

6. 2018.03.22 20:44 (prieš 6 mėn.)

Milesa parašė:
    Na ta suprantu tik galvoju jei darysim kaip ne teigiamas, o kita diena uzryskes teigiamas, o spermiukai tai jau vakar dienai isnaudoti, o noretusi pilna r…

Jie juk gali buti gyvybingi iki keliu paru ;) na kad po to nesigailet, geriau daugiau nei maziau

1
  7. 2018.03.22 20:45 (prieš 6 mėn.)

Milesa parašė:
    Na ta suprantu tik galvoju jei darysim kaip ne teigiamas, o kita diena uzryskes teigiamas, o spermiukai tai jau vakar dienai isnaudoti, o noretusi pilna r…

Spermiukai gyvi buna iki 3 dienu, kiausinelis viena diena. Patariama ND daryti pries OV ir per Ov ir po Ov ;) gal mergaites pataisys, bet as turiu tokia info;)

8. 2018.03.22 20:46 (prieš 6 mėn.)

As tai kazkaip nieko ypatingo nejauciu, tai kazkaip net stipriai abejoju ar kas uzkibo ir kazkur viduj laukiu jau dienu, kad vel darbuotis dar rimciau ir labiau;)

9. 2018.03.22 21:01 (prieš 6 mėn.)

amsterdame parašė:
    Spermiukai gyvi buna iki 3 dienu, kiausinelis viena diena. Patariama ND daryti pries OV ir per Ov ir po Ov ;) gal mergaites pataisys, bet as turiu tokia info;)

Tame ir beda, kad kol kas nezinau kada tas pries ov pirma cikla viska bandom ir kol dar neteko nusivilt, viliuosi, kad su mumis viskas gerai ir pagausim is pirmo karto. Todel baisu praziopsot bet prisiskaicius jusu istoriju, panasu, kad gali tekti skaudziai nusivilti ir stoti i eiles gala

10. 2018.03.22 21:04 (prieš 6 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Jie juk gali buti gyvybingi iki keliu paru ;) na kad po to nesigailet, geriau daugiau nei maziau

As kaip spirgas ant keptuves darausi nezinau i kuria puse pasileist

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
45,00 €
42 | 14 | M
10,00 €
22 | 13,5 cm