❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.04.09)

1. Elze 7 m. 1 mėn.
    Vakaris 11 m. 5 mėn.

2018.03.22 23:07 (prieš 8 mėn.)

Pašvaistė. parašė:
    One step nt testai ar yra patikimi? ?

Dariau keletą, tai nemeta jokių vaiduoklių, jei balta, tai balta ?

2. 2018.03.22 23:12 (prieš 8 mėn.)

Milesa parašė:
    Tame ir beda, kad kol kas nezinau kada tas pries ov pirma cikla viska bandom ir kol dar neteko nusivilt, viliuosi, kad su mumis viskas gerai ir pagausim i…

Na as tai ziuriu taip- kai darau testukus ziuriu pagal ryskejima juosteles- jau kai beveik panasi i ryskia ir vadinasi pries OV, tada dar darbuojames kai jau matau ryskia ir tada po kokiu dvieju dienu ir dar po dvieju dienu. Tai tikrai uztaikysit;) bet dar labai padeda ziureti gleives - kai jau daug ir skystos tai pirmyn i darbus - galima ir kasdien ir tikrai pagausit;)

3. 2018.03.22 23:15 (prieš 8 mėn.)

Milesa parašė:
    Tame ir beda, kad kol kas nezinau kada tas pries ov pirma cikla viska bandom ir kol dar neteko nusivilt, viliuosi, kad su mumis viskas gerai ir pagausim i…

O jus tikekit, kad gausis is pirmo;) o kodel turetu nesigauti;) juk bandot per vaisingas dienas- tai didziausia tikimybe;) na dar ten is auksciau truputi pakoreguoja- as kaip sakau gal zirniukas renkasi sau horoskopa;) gal renkasi po kokiu zenklu gimti;) bet reikia stengtis pilnai kiekviena menesi ir tikrai pavyks pagauti;)

4. 2018.03.22 23:21 (prieš 8 mėn.)

amsterdame parašė:
    Na as tai ziuriu taip- kai darau testukus ziuriu pagal ryskejima juosteles- jau kai beveik panasi i ryskia ir vadinasi pries OV, tada dar darbuojames kai jau matau …

As galvojau, kad turi palaipsniui rysketi ir bus lengviau pamatyti kada JAU, bet kad svyruoja, vakar jau graziai isryskejo, o siandien isvis beveik dingo antra tai pradejau nerimauti gleives kremines siandien, tai kaip suprantu jau paskutine stadija iki starto

5. 2018.03.22 23:28 (prieš 8 mėn.)

amsterdame parašė:
    O jus tikekit, kad gausis is pirmo;) o kodel turetu nesigauti;) juk bandot per vaisingas dienas- tai didziausia tikimybe;) na dar ten is auksciau truputi pakoreguoj…

Ai, visko prisigalvot jau spejau mano teta taip ir nesusilauke vaiku, tai galvoju, o jeigu ir man kazkas persidave paskui paauglystej buvo labai nereguliarios mm. Ginekologe sake gert kt, jei noriu ateity turet vaiku, bet spekit ar geriau? tai dabar man tie zodziai ausy skamba o siaip tai man daznai buna tai, ko nenoriu. Visada sakiau, kad nenoreciau priessventiniu ar sventiniu laikotarpiu vaikelio. Man toks nedekingas laikas atrodo, kaip vaikui bet jei kazkas is virsaus butent dabar su pavasarinem snaigutem atskraidintu zirniuka, tai butent ir butu priessventinis stebukliukas

1
  6. 2018.03.22 23:34 (prieš 8 mėn.)

Milesa parašė:
    As galvojau, kad turi palaipsniui rysketi ir bus lengviau pamatyti kada JAU, bet kad svyruoja, vakar jau graziai isryskejo, o siandien isvis beveik dingo antra :hmm…

Gal tiesiog daugiau skysciu isgeret? Bet siaip kai jau ryskeja tikrai, tai vos istraukus iskarto antra juostele pradeda matytis- tada jau tikrai aisku, kad arteja. Nes visa laika pirmiausiai isryskeja kontroline- tai as va pagal tai jau sprendziu- ir man jau kai pradeda rysketi- tai jau ryskeja. Na rytoj jau bus jums tikrai ryskejimas jeigu ir gleives pastebejot.

7. 2018.03.22 23:39 (prieš 8 mėn.)

Milesa parašė:
    Ai, visko prisigalvot jau spejau mano teta taip ir nesusilauke vaiku, tai galvoju, o jeigu ir man kazkas persidave paskui paauglystej buvo labai nereguliario…

Tai pas teta galejo buti kaltas ir vyras- nebutinai ji. Stenkites planuodama galvoti tik teigiamai-kaip apie svente- toks dziaugsmas gaudyti zirniuka. Galvokit, kad esat pati vaisingiausia pasaulyje ir neleiskit jokiu blogu minciu. Kai kazkokie trukdziai bus, jeigu bus, tai ir mastysit;) o kol nera galvokit sviesiai;) as taip stengiuosi;) o man tikrai buvo rimtos priezastys galvoti kitaip- bet kuo man blogiau sake, tuo as labiau teigiamai galvojau;) ir va du zirniukai pas mus jau yra;) o del gruodzio... As irgi visada galvodavau kaip berysio tureti gimtadieni gruodzio men;););) mano drauges gimtadienis gruody. Bet zinokit va dvi pazistamos lauke savo labai ilgai lauktu zirniuku gimimo gruodzio 30 ir joms tikrai nerupejo nei Nauji Metai, niekas - tik stebuklo gimimas. As manau, kad visi gimtadieniai yra geri kada jie bebutu, svarbu butu tie gimtadieniai;)

1
  8. 2018.03.22 23:44 (prieš 8 mėn.)

amsterdame parašė:
    Gal tiesiog daugiau skysciu isgeret? Bet siaip kai jau ryskeja tikrai, tai vos istraukus iskarto antra juostele pradeda matytis- tada jau tikrai aisku, kad arteja. …

Kogero busiu daugiau skysciu isgerus, nes net ir kontroline ne tokia ryski buvo. Rytoj ryte ir vakare bandysiu daryt, ziuresiu ka parodys
    Dabar kazkaip vis dursto tai viena tai kita sona, kazin cia kazkaip susije ar as prisigalvoju jau cia?

9. 2018.03.22 23:49 (prieš 8 mėn.)

Milesa parašė:
    Kogero busiu daugiau skysciu isgerus, nes net ir kontroline ne tokia ryski buvo. Rytoj ryte ir vakare bandysiu daryt, ziuresiu ka parodys

Pries ovuliacija tikrai jauciasi sonai;) tai reiskia, kad viskas vyksta, kas turi vykti;) tik kartais tie pojuciai apgauna- as si cikla jauciau desini sona, o daktare pasake, kad folikula mato kairiam;) tai vat ir nesuprasi;)

10. 2018.03.22 23:56 (prieš 8 mėn.)

amsterdame parašė:
    Tai pas teta galejo buti kaltas ir vyras- nebutinai ji. Stenkites planuodama galvoti tik teigiamai-kaip apie svente- toks dziaugsmas gaudyti zirniuka. Galvokit, kad…

Na taip, jus teisi, mintys tikrai turi didele galia bandau pozityviai nusiteikti ir siaip sakiau iki ov nieko neskaitysiu ta tema, gyvensiu iprastai, bet taip ir neisejo kai viskas nezinoma, tai atrodo mazai laiko viskuo pasidomet ir jus visos cia labai smagiai palaikot viena kita o mes tai sedejom sedejom, dziaugemes dziaugemes povestuviniu gyvenimu, kol viena diena bac- sakom laikas leliukui o as kaip kazko uzsinoriu tai man reikia cia ir dabar ir visai nesvarbu, kad tai gruodis bus o noras didelis yra, bet nenoriu ir per daug isisvajot, kad paskui nereiketu nusivilt

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.