❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.11.09)

1. xxxxxxxxxxx1
    2017.10.23 21:39 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 21:39 (prieš 3 sav.)

eglepraneviciute@gmail.com parašė:
    Na ryt pirksiu naujus testukus! tik nezynau gal palaukti sekmadienio,turetu mm prasideti! nors jauciuosi tartum vagona maisu iskrovusi :laaabai-j…

na labai linkiu kad jos neateitu ir vagonely maisiukas saugiai tupetu😄

2. User has not uploaded an avatar
    2017.10.23 21:49 (prieš 3 sav.)

2 mėn. 1 d.

2017.10.23 21:49 (prieš 3 sav.)

Jūratė-saulytė parašė:
    Su vyru taip planavom ir laukėm ,ginė vis patikrindavo ir patardavo kada labiau pasistengti,savaitę po numatomų mėnesinių parodė teigiamą .Po poros di…

Uzjauciu.Gal vyras tiesiog nenori jums parodyti savo pergyvenimo-juk vyrai neverkia...Bent jau maniskis kai pameciau zirniuka visai atrode kazkur isejes.Veliau kai pasisnekejom,paaiskino,kad tas bejegiskumas man padeti ji taip verte jaustis.Nezinojo ar ateit pasikalbet,ar palikt mane ramybej.Zenkit pati pirma zingsni link jo,pasikalbekit apie tai.😉

3. Maku
    2017.10.23 21:53 (prieš 3 sav.)

1 m. 10 mėn.

2017.10.23 21:53 (prieš 3 sav.)

Merginuke123 parašė:
    as eisiu kur nors jau pas vaisingumo, nes mano net nepriima manes, nors 4 ciklai net be kibimo. gal kas nors gali kazka patart? Vilnius, Kaunas, Marijamp…

Mes po 11 nesėkmingų ciklų beldėmės pas specus klaust, kame replės Jei dabar galėčiau atsukti atgal laiką, tai eičiau anksčiau, po kokio pusmečio. Greičiausiai ir nesiims niekas jokių drastiškų gydymo priemonių, bet bent jau pradinius tyrimus pasidarysit ir jei viskas ok, žinosit, kad galit dar kurį laiką ramiai mėgint - gal iš tiesų tik laiko ir tereikia o jei pasimatys kokios bėdos, nieko nedelsę ir susitvarkysit

vikule0505 parašė:
    Sveikutes man veluoja 4 dienas pasidariau paprasciausia testuka ir stai ;)

Labai labai sveikinu, duok Dieve mums visoms tokių ryškių II

-burbė- parašė:
    Sveikos
    Aš po konsultacijos pas Ž.

burbe, didžiausios sėkmės per ilgai jau čia užsibuvot planiukių temoj, metas keltis į kitą

Jūratė-saulytė parašė:
    Su vyru taip planavom ir laukėm ,ginė vis patikrindavo ir patardavo kada labiau pasistengti,savaitę po numatomų mėnesinių parodė teigiamą .Po poros di…

matau jūsų pagrandukas dar visai mažiukas, gal tiesiog organizmas nespėjo atsigaut ir tinkamai pasiruošt naujam nėštumui. Išsilaižykit žaizdeles, patogiai įsikurkit naujam būste ir biški atsigavus vėl mėginkit - turit du, bus ir trečias

3
  4. MisMar
    2017.10.23 21:54 (prieš 3 sav.)

6 mėn. 3 d.
    8 m. 10 mėn.

2017.10.23 21:54 (prieš 3 sav.)

Mamame parašė:
    Vyras jau ruosiasi po darbo virsvalandzius dirbti

Diena dirbk nakti dirbk Juokauju!!Saunuolis vyras!!!Sekmingo darbo jums!!!

1
  5. MisMar
    2017.10.23 22:01 (prieš 3 sav.)

6 mėn. 3 d.
    8 m. 10 mėn.

2017.10.23 22:01 (prieš 3 sav.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    nu nzn as kaip tai pavadint reikia tai reikia pamatyt😂nebuna jokio kraujo kol nepasysioju,tada tik isbega jo...bet nepramusa taip kaip per mmm kad buna pliupsniais…

Tai kad dazniausiai vyras uzsimano po mm myliuko kad ulia lia bet stengiames taupyti kad paskui jegu uztektu😂nors biskeli sirguliavo vyras tai greiciau uz mane uzmigdavo..lb pergyvenau kad tik rimtai neisisirgtu bet snd sake kad jau geriau..o ir man mm praejo..tai pradesim darbuotis po biskeli.. tai tau amksciau mm atejo tail iseitu?o gal netikros?na stebek kiek cia laiko pakraujuosi..

6. vikule0505
    2017.10.23 22:06 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 22:06 (prieš 3 sav.)

Doroti82 parašė:
    Lorian, Kada jum mm turi buti? stengiuosi per daug nesigilint i savo pojucius visus nes paskui didesnis nusivilimas buna

As manau si karta trumpai iskenciau su pirmu tik po 10dienu velavimo dariausi nes keli menesiai pries tai buvo ju tiek sugadinta ;) labai dziaugiuosi sekmes jums ;)

7. Mamame
    2017.10.23 22:08 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 22:08 (prieš 3 sav.)

MisMar parašė:
    Diena dirbk nakti dirbk Juokauju!!Saunuolis vyras!!!Sekmingo darbo jums!!!

Kaip ir as diena dirbu vakare dirbu nakty dirbu daug daugiau dirbu ačiū

2
  8. xxxxxxxxxxx1
    2017.10.23 22:12 (prieš 3 sav.)
    2017.10.23 22:12 (prieš 3 sav.)

MisMar parašė:
    Tai kad dazniausiai vyras uzsimano po mm myliuko kad ulia lia bet stengiames taupyti kad paskui jegu uztektu😂nors biskeli sirguliavo vyras tai grei…

oj as ir pati po mmm lb uzsimanau o jau kai vidurys ateina tai atsibosta ir visai nenoriu ale jau apsimetu kad lb noriu😂ir vyrui masaza vis koki pasiulau kad tik netaptu viskas labai ikyru,tai pati is saves zvengiu kad taip tai nedasiprasys masazo o poto jau pati siulausi😂😂😂😂nu kaip ir anksciau atejo ka cia su jom bedarysi,stervu stervos yra nelenciu as ju😂pasidariau kokteiliuka tai dusia nurimo ir kraujas cirkuliuot pradejo o tai sedejau kaip mirtise😂

1
  9. MisMar
    2017.10.23 22:13 (prieš 3 sav.)

6 mėn. 3 d.
    8 m. 10 mėn.

2017.10.23 22:13 (prieš 3 sav.)

Mamame parašė:
    Kaip ir as diena dirbu vakare dirbu nakty dirbu daug daugiau dirbu ačiū

Oi as apie mus moteris net nekalbu.. mes tai isvis darbininkes!! vienu metu po kelis darbus galim nudirbt

1
  10. MisMar
    2017.10.23 22:19 (prieš 3 sav.)

6 mėn. 3 d.
    8 m. 10 mėn.

2017.10.23 22:19 (prieš 3 sav.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    oj as ir pati po mmm lb uzsimanau o jau kai vidurys ateina tai atsibosta ir visai nenoriu ale jau apsimetu kad lb noriu😂ir vyrui masaza vis koki pasiulau kad tik ne…

Na svarbu dusia jau nurimo itariu cia visoms kerta per smegenine ir sirdi kai lauki tikiesi ir "grazuoles" pasirodo o man dar buna kad i mm pabaiga uzsimanau..ir ciklo viduri.. bet jei po mm buna daznai myliuko tai ciklo viduri irgi taip jau zinai kad reik bet noro kaip ir nelb..

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.