❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.11.23)

1. Susu
    2017.11.18 12:22 (prieš 4 sav.)

3 mėn. 2 sav.

2017.11.18 12:22 (prieš 4 sav.)

Piewa. parašė:
    o jo.. laikau kumscius uz tave!

Man drauge panasius tekstus siunte is jaunavedziu pamokeliu, tai galvojau ir cia is tos pacios temos

2. Good Karma
    2017.11.18 12:25 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.18 12:25 (prieš 4 sav.)

Cinderella. parašė:
    aš antrą dieną kraujuoju kaip per mm tai jau susitaikiau su ta mintimi jog nk čia nebus gero jau gimdoj nematė nk prieš porą dienų buvau pas gine dar palauksi…

O kiek laiko jums davė iškraujuoti? kiek žinau ilgai tempti negalima, nu max dvi sav. man taip sakė, kad nebūtų kokio uždegimo po to jeigu nesivalys normaliai. kiek laiko jums jau taip? gal vaistų ginė tų valančių bent galėtų išrašyti jei natūraliai nevyks, neuždelskite jei tikrai jau manote kad viskas prarasta

3. eveliutea
    2017.11.18 12:28 (prieš 4 sav.)

9 mėn. 1 d.

2017.11.18 12:28 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    Aš jau kai tyrimų daug praėjusi man jau niekas nebaisu naujai sąrašas pildosi, vienus iki naujų, kitus po naujų, per šventes nesidarysiu brangiųjų tyri…

Man gine po persileidimo rekomedavo dar bandyti, palaukti su tyrimais. Pas mane labiau ne persileidimas buvo, o cheminis nestumas. Su pirmuoju viskas buvo gerai, lengvai pastojau, jokiu problemu neturejau, tai norisi tiketi, kad viskas gerai savarankiskai tik pasidariau bendra kraujo tyrima, vit D, Prl ir prg, veliau jau galvoju pavasari, jei nepastosiu, tirsim vyra ir as uzsiimsiu tyrimais

1
  4. Good Karma
    2017.11.18 12:35 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.18 12:35 (prieš 4 sav.)

eveliutea parašė:
    Man gine po persileidimo rekomedavo dar bandyti, palaukti su tyrimais. Pas mane labiau ne persileidimas buvo, o cheminis nestumas. Su pirmuoju viskas buvo gerai, le…

Suprantu, kai labai ankstyvas ir tik vienas buvęs gal tikrai neverta užsikabinti su tais išsamiais tyrimais. pas mane kai kabinosi lyg ir žirniukas aš net nesuvokiau ilgai kad tai irgi nėštumas, nes turėjusi daug skaudesnę patirtį ir apie ją galvodama daugiau visus tyrimus dariausi, bet nesigailiu, pasitvarkiau ką reikia, gal ir dar ką nors iškapstysiu su išsamesniais tyrimais kitą mėnesį. savo atveju ramybę jausiu tik žinodama kad padariau viską kas nuo manęs priklauso pas mane vyras dar irgi netirtas nes aš pastoju bet nesivysto, bet vistiek tirsiu ir jį po švenčių nes pas mane turbūt viskas bus ištirta ir sutvarkyta kaip priklauso

1
  5. Cinderella.
    2017.11.18 12:42 (prieš 4 sav.)
    2017.11.18 12:42 (prieš 4 sav.)

Good Karma parašė:
    O kiek laiko jums davė iškraujuoti? kiek žinau ilgai tempti negalima, nu max dvi sav. man taip sakė, kad nebūtų kokio uždegimo po to jeigu nesivalys normaliai. kiek…

tai kai pas gine buvau nekraujavau dar ir echo dare per vidu pasiziurejo nk nepasake ir parase kitam vizitui ir po dienos pradejau kraujuot tai sian antroji diena. bet nemanau kad as ilgai cia kraujuosiu labai jau. sian ir maziau jau ir nebemaudzia pilvo taip kaip vakar man tik labai jau keista gi galejo pastebeti kad gimta pakitus kad tarkim mm arteja ir pan , kad ne nestumui ruosiasi organizmas.. nk nepasake, dar besilaukiancioms vitaminus sake isigyti, va isigijau pradejau gerti kaip tik...zodziu cirkas...

6. Cinderella.
    2017.11.18 12:44 (prieš 4 sav.)
    2017.11.18 12:44 (prieš 4 sav.)

eveliutea parašė:
    Man gine po persileidimo rekomedavo dar bandyti, palaukti su tyrimais. Pas mane labiau ne persileidimas buvo, o cheminis nestumas. Su pirmuoju viskas buvo gerai, le…

sakykite o kas čia per cheminis nėštumas? kaip jį suprast aplamai? nes galvoju gal ir man db cheminis buvo kad mm parėjo

7. xxxxxxxxxxx1
    2017.11.18 12:46 (prieš 4 sav.)
    2017.11.18 12:46 (prieš 4 sav.)

labas rytas mergaites,ko testuku tiek mazai?🧐😁
    Burbe pirmame testuke lyg matosi kazkas rausvo...
    Laukiu kada cia visos prades savo testukus metyt👍👍👍
    mano ot teigiamas ir siandien ir taip slyksciai jauciuosi istikro,labai pykina toks apatiskumas kad siaubas...siandien nuo6ryto pradejo pykinti kad net miegot negalejau,kaip kokios pagirios ar kas nors nei laso negeriau...gal tikrai cia kokia ov su mmm susidubliavo netycia ar bent jau iskart po mmm sprogs kazkas...bet skaiciau skaiciau vakar apie tai kad nu nelabai logiska,kas ten uzaugt gali speti iskart po tu mm...plius pas mane mmm tris dienas buna,tai va dar siand pateplios kazka ir kaip ir fsio bus...menesines tikrai normalios ir tas kraujas kaip menesiniu,,bet kazkaip dievazi keistai jauciuosi...siand atsikeliau spuogais ismetyta kazkaip paveluotai nes visada budavo pries mmm savaite jau kokia o db va tik siand🤦‍♀️

8. A-lita
    2017.11.18 12:53 (prieš 4 sav.)
    2017.11.18 12:53 (prieš 4 sav.)

Labuka.
    Buvau vakar santariskese. Pasake, kad gimdoj apsoliuciai nieko nemato. Viskas issivale su krauju. Bet pasake stebeti hcg, nes jeigu jis kyla, reiskias negimdyvinis nestumas ir reikia kuo skubiau kreiptis i medikus. Siandien pasidariau hcg, ir nesuprantu, ar jis kyla, ar ne? Ikeliu uzvakar dienos rezultatus, ir sios. 1) uzvakar dienos rezultatai. 2) sios dienos rezultatai. Pakomentuokit, kas nusimano!

9. Good Karma
    2017.11.18 12:54 (prieš 4 sav.)

10 mėn. 3 sav.

2017.11.18 12:54 (prieš 4 sav.)

Cinderella. parašė:
    tai kai pas gine buvau nekraujavau dar ir echo dare per vidu pasiziurejo nk nepasake ir parase kitam vizitui ir po dienos pradejau kraujuot tai sian antroji diena. …

Tai jūs nežinote ar jums vyksta/įvyko persileidimas? jeigu buvote per anksti, tai pvz 5-6 sav dar gali nieko nematyti gimdoje tai gal dar yra tas nėštumas pas jus o pakraujuojate nes taip būna kai kurioms nėštumo pradžioje. nežinau daryčiau HCG tyrimą jūsų vietoje.

10. Cinderella.
    2017.11.18 12:56 (prieš 4 sav.)
    2017.11.18 12:56 (prieš 4 sav.)

A-lita parašė:
    Labuka.
    Buvau vakar santariskese. Pasake, kad gimdoj apsoliuciai nieko nemato. Viskas issi…

o kaip suprats viskas išsivalė bet negimdyvinis nėštumas ir kreiptis į medikus jei kyla hcg? tipo ne viskas tada išsivalė ir darytų valymą kažkokį?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.