❤❤❤ Planuojame 2018 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2017.11.23)

1. .LAIME-LAIME.
    2017.11.21 17:11 (prieš 3 sav.)

3 m. 1 mėn.

2017.11.21 17:11 (prieš 3 sav.)

Labukas mielosios pasiilgau jusu!! as vis ilsiuosi,laukiu mm,rytoj turetu buti,bet siandien visvien pasidariau nt,vltis durniu motina bet as nesuprantu dalyko vieno,ar cia man taip tik atrodo gal as tik viena ov praleidau,laukiu mm,o jus toks jausmas jau kad po trecias ov sulaukiat! Nespejo testu pagadint jau kita vel ov! gal cia man taip tik atrodo,bet labai jau ilgai mano tas ciklas slenka..nors nesigincysiu,gera kartais nieko neskaiciuot. Ir nusprendziau kad net nesiulysiu gruodzio pradzioj vyrui atvaziuot ant ov,jeigu jam iseis tai valio,jei ne tai ilsesiuos toliau
    Burbe labai gaila kad nepavyko...labai tikejau tavo sita kiausiuku gvardija!pasiseks visvien aksciau ar veliau,bet zinau ka jauti..
    Gyvenanti puikiai,kagi ilsesimes kartu! Nors dar nenukabink nosies,gal dar spesit! Aisku baisiai gaila kai tetruksta poros dieneliu..kaip ir mano atveju buvo
    As vis laukiu laukiu jusu visu teigiamu Nt bet ziuriu kazkoks pasyvus musu burelis
    Maciau kalbejot apie santykius,tai mes turbut 5 stadijoj,bet pacioje pradzioje kai mokomes vienas kita isiklausyti,bet rietis pagaliau pabaigem,nors buvo ogogo nebent itampa del planavimo savo padaro ir as uzsiburbu del konors
    Linkiu visoms ant kaledu nusipirkti didele egle ir ant jos pasikabinti tik viena papuosima- teigiama Nt,daugiau nieko ir nereikia

10
  2. xxxxxxxxxxx1
    2017.11.21 17:15 (prieš 3 sav.)
    2017.11.21 17:15 (prieš 3 sav.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Labukas mielosios pasiilgau jusu!! as vis ilsiuosi,laukiu mm,rytoj turetu buti,bet siandien visvien pasidariau nt,vltis durniu motina bet as nesup…

labuka,kaip graziai pasakyta👍 ai cia tik db atrodo kad ramiai lauksit nk neplanuosit kita men kai zinot kad mm ateina tai del to nuotaika tokia😂😂cia as ovuliacija ant ovuliacijos pagal testus bet kaip ner nestumo taip ner😂😂😂

1
  3. GyvenantiPuikiai
    2017.11.21 17:16 (prieš 3 sav.)
    2017.11.21 17:16 (prieš 3 sav.)

Aš nelabai tikiu tom stadijom santykiuose visko būna. Nuo vieno šoksti prie kito pvz mano vyras visai nekonfliktiška asmenybė. O kaip tik labai raminanti, visad pajuokauja, o ne kad prikaišo. Kažkada gavom labai didelę baudą Estijoj, nes jo teisės pasibaigusios buvo, o aš savo pamiršau. Praradom kelionę. Bet pasijuokėm, kad tik mes taip sugebam. Ir grįžom namo iš savęs prisilinksminę. Ir visada taip. Pati kadaise su savim esu daug dirbus viduje. Jei vyras pvz pavėlavo į spektaklį ir nematėm pradžios, aš neburbėjau, o pagalvojau, kad juk dirbo, galėjo ir man taip nutikt, o jis stengiasi dėl ateities. Ir visada mes taip..

5
  4. GyvenantiPuikiai
    2017.11.21 17:18 (prieš 3 sav.)
    2017.11.21 17:18 (prieš 3 sav.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Labukas mielosios pasiilgau jusu!! as vis ilsiuosi,laukiu mm,rytoj turetu buti,bet siandien visvien pasidariau nt,vltis durniu motina bet as nesup…

Vyras nuliūdo, sako gal dar kaip patolink sakau organizmas nedirba pagal užsakymus, o arbatą geriu

5. xxxxxxxxxxx1
    2017.11.21 17:25 (prieš 3 sav.)
    2017.11.21 17:25 (prieš 3 sav.)

GyvenantiPuikiai parašė:
    Vyras nuliūdo, sako gal dar kaip patolink sakau organizmas nedirba pagal užsakymus, o arbatą geriu

tai jus dar nenuteikit vyro dar gal ryt tas testas nebus teigiamas👍

1
  6. User has not uploaded an avatar
    2017.11.21 17:29 (prieš 3 sav.)

2 mėn. 2 sav.

2017.11.21 17:29 (prieš 3 sav.)

Sveikos, jungiuosi prie planiukių grupės prieš 3 metus taip pat čia buvau, kai planavome pirmąjį vaikutį, kuriam jau 2 metukai. Tada užtrukome apie 4 mėnesius.
    Dabar jau antras ciklas mūsų bandymų. Tik kai norisi kad tos mm iš vis neateitų tai net 5 dienom anksčiau susirgau, nors visada būdavo kaip laikrodukas.. ta proga vėl užsisakiau šalavijų arbatos, nes bent pirmam sūnui nežinau sutapimas ar ne, bet kai gėriau tą arbatą būtent tą mėnesį ir pastojau

1
  7. Stellita
    2017.11.21 17:32 (prieš 3 sav.)

10 mėn. 2 sav.

2017.11.21 17:32 (prieš 3 sav.)

monika.zuk parašė:
    Sveikos, jungiuosi prie planiukių grupės prieš 3 metus taip pat čia buvau, kai planavome pirmąjį vaikutį, kuriam jau 2 metukai. Tada užtrukome apie 4 mėnesius.

Oo įdomu!!! Aš irgi geriu šį ciklą. Kaip gėrėt?

8. .LAIME-LAIME.
    2017.11.21 17:36 (prieš 3 sav.)

3 m. 1 mėn.

2017.11.21 17:36 (prieš 3 sav.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    labuka,kaip graziai pasakyta👍 ai cia tik db atrodo kad ramiai lauksit nk neplanuosit kita men kai zinot kad mm ateina tai del to nuotaika tokia😂😂cia as ovuliacija a…

Nu idomiai idomiai cia su tom ov pas tave o kaip su bkt? Nepakilus?

GyvenantiPuikiai parašė:

Butu gerai turet ov pagal uzsakyma

9. User has not uploaded an avatar
    2017.11.21 17:38 (prieš 3 sav.)

2 mėn. 2 sav.

2017.11.21 17:38 (prieš 3 sav.)

Stellita parašė:
    Oo įdomu!!! Aš irgi geriu šį ciklą. Kaip gėrėt?

Jeigu gerai prisimenu pradėjau gerti iškart po mėnesinių ir gėriau 11 dienų. Užsiplikindavau puodelį bet per dieną išgerdavau gal tik 2 ar 3 arbatinius šaukštelius. Kas antrą dieną vis naują pasidarydavau o seną išpildavau. Tik nepamenu kuriuo dienos metu gerdavau

10. xxxxxxxxxxx1
    2017.11.21 17:40 (prieš 3 sav.)
    2017.11.21 17:40 (prieš 3 sav.)

.LAIME-LAIME. parašė:
    Nu idomiai idomiai cia su tom ov pas tave o kaip su bkt? Nepakilus?

siand pasimatavau tai 36.9 bet labai neramiai miegojau...reiks ryt pracekinti kas vyksta🤷‍♀️

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.