❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.06.25)

1. 2018.06.24 13:47 (prieš 4 mėn.)

-Aiva- parašė:
    Va va, ir čia taip mums beveik visoms Aš kažkaip nusiraminau ir sakau kai bus laikas tai ir bus. Sekantį mėnesį planuoju nebeskaičiuoti nieko ir ramiai laukti ka…

Aciu uz nuomone va kad as toks zmogus esu ne tik apie save galvoju, noriu, kad visiems butu gerai, bet matau jau taip neiseis

2. 2018.06.24 13:49 (prieš 4 mėn.)

Westa parašė:
    Ar yra galimybe 3 metus paimt? T.y. ar uzteks, tarkim vyro atlyginimo, bes juk per 3 m.nieko nemoka... O tada jau bandyt "pasigamint"

Kazkaip pratemptume, bet jei neiseis “pasigaminti” .. aciu uz nuomone

3. 2 mėn. 3 sav.
    Ksenija 7 m. 1 mėn.

2018.06.24 13:51 (prieš 4 mėn.)

-Aiva- parašė:
    Va va, ir čia taip mums beveik visoms Aš kažkaip nusiraminau ir sakau kai bus laikas tai ir bus. Sekantį mėnesį planuoju nebeskaičiuoti nieko ir ramiai laukti ka…

Bet jei zmogus nori veliau grizt i savo pareigas, darbdavis ir gali supykt, kad tai atrina, tai iseina, ir veliau atrast ta priezasti, del kurios paprasyt iseit is darbo. Daug nuo ko priklauso kokie santykiai su darbdaviu, ar patinka darbas ir t.t.

4. 2 mėn. 3 sav.
    Ksenija 7 m. 1 mėn.

2018.06.24 13:52 (prieš 4 mėn.)

-Aiva- parašė:

Nors stalciuje guli 5 nestumo testai... idomu, ar iskentesiu si men negadinus

5. 2018.06.24 13:54 (prieš 4 mėn.)

Westa parašė:
    Bet jei zmogus nori veliau grizt i savo pareigas, darbdavis ir gali supykt, kad tai atrina, tai iseina, ir veliau atrast ta priezasti, del kurios paprasyt iseit is …

Taip cia yra svarbus dalykas, nes darbas tikrai geras, o i mane gali rimtai nebeziureti. Aisku seima visada pirmoj vietoj, taciau tuos vaikucius kazkaip ir ismaitint reikia, todel darbas taip pat labai svarbu. Todel ir pasimetus esu

6. 2018.06.24 14:20 (prieš 4 mėn.)

Jaga parašė:
    Merginos norečiau jusu patarimo turiu beveik 2 metu mergaite, planuoti antra pradejom kai jai buvo 1,3men. Labai norejom 2 metu skirtumo kad vaikuciams butu smag…

As tai grysciau I darba ir tiesiog nesisaugociau🙂neplanuoti,neskaiciuoti tiesiog megautis darbu,sexu ir ateis antras lelius🙂vistiek,jei is kart neateitu lelius apie metus padirbtumet🙂🤗

2
  7. 2018.06.24 14:21 (prieš 4 mėn.)

Jaga parašė:
    Aciu uz nuomone va kad as toks zmogus esu ne tik apie save galvoju, noriu, kad visiems butu gerai, bet matau jau taip neiseis

Gal koks jautis esi?🙂Nes man ir taip yra, noriu kad visi butu laimingi😀😀😀😀

8. 2018.06.24 14:26 (prieš 4 mėn.)

-Aiva- parašė:

Dekui visoms merginoms😀
    Kartais zmogus taip suskysta,kad atrodo viskas yra blogai ir blogai tik tau🙂
    Jau nusiraminau, kita cikla truputi ir neskaiciuosiu ir atsipalaiduosiu 🙂
    Uz pinigus skirtus ov,nt testams,nusipirksiu ka nors gero sau🙂😀😀

9. 1 m. 1 mėn.

2018.06.24 14:48 (prieš 4 mėn.)

Jaga parašė:

As labai ilga laika vid galvodavau apie darbdavi deja jis apie mane gerokai maziau ir vienakart mama pasake toki posaki " ne darbas stato paminkla" ir takar taip aiskiai susideliojo viskas kad vis delto seima man yra 1 vietoj

2
  10. Berniukas 9 m. 8 mėn.
    Margaitė 12 m. 1 mėn.

2018.06.24 14:51 (prieš 4 mėn.)

Merlin Monro parašė:
    Dekui visoms merginoms😀
    Kartais zmogus taip suskysta,kad atrodo viskas yra blogai ir blogai tik tau🙂

Nuostabi mintis :wub:!!!

Westa parašė:
    Nors stalciuje guli 5 nestumo testai... idomu, ar iskentesiu si men negadinus

Įtariu, kad aš neiškentėčiau niekaip jei jie pas mane stalčiuj būtų

Westa parašė:
    Bet jei zmogus nori veliau grizt i savo pareigas, darbdavis ir gali supykt, kad tai atrina, tai iseina, ir veliau atrast ta priezasti, del kurios paprasyt iseit is …

Taip pritariu, realiai čia labai individualu. Bet aš, kad ir kaip norėčiau, kad visiems aplinkui gerai būtų, pirmiausia žiūrėčiau savo šeimos gerovės

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.