❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.08.10)

1. 2018.07.16 13:33 (prieš 5 mėn.)

as nemegstu vaistu gerti apskritai, kenciu kiek galiu. bet jau net saltas prakaitas pila nuo skausmo. Gal puse tabletes reikia bent isgert, negaliu dirbti

2. 2018.07.16 13:37 (prieš 5 mėn.)

Robbie parašė:
    as nemegstu vaistu gerti apskritai, kenciu kiek galiu. bet jau net saltas prakaitas pila nuo skausmo. Gal puse tabletes reikia bent isgert, negaliu dirbti

Na jei taip stipriai ,galit manau isgert.

3. 1 m. 3 sav.

2018.07.16 13:37 (prieš 5 mėn.)

Merlin Monro parašė:
    Buvo ir man viena men rugstys,ir galvojau jau pakliuvo!😀😀 tai jokiais zenklais nebetikiu,kol nepamatysiu juosteliu☺

man ir sake ateit kaip bus metai, na man tik 25metai, bet vistiek nerimas ima, dar cia prisiskaiciau kaip ir kitoms sunku pastoti tai ir prisimasciau jau.. na del rugsties kilimo tai netikiu, kad uzkibo, nes manau nestukems jos kyla daug veliau

2
  4. 1 m. 3 sav.

2018.07.16 13:39 (prieš 5 mėn.)

mielosios ar jusu vyrai geria kokius vitaminus? mano gine liepe vyrui ir gerti kokius nors kur folio rugsties yra, tai kzkokius varyoja

5. 2018.07.16 13:39 (prieš 5 mėn.)

Robbie parašė:

nelabai suprantu tada kame beda...jei nemegstat ir negeriat vaistu tai lieka tiesiog kenteti...man pvz kai skauda ziauriai tai nekyla klausimu gert ar ne,nes as nelinkusi kankintis...ar jus cia turit omeny kad jau gal pastojus ir vaistu gert nedera?

1
  6. 2018.07.16 13:42 (prieš 5 mėn.)

Na, turbut jeigu ir pastojau jau, nepakenks ta viena nestipri tablete. Taip, nenoriu kimsti vaistu, nes "o vdruk".
    Ir siaip, kankinuos iki negaliu, nes principas- negerti tableciu bet kokiu atveju

7. 2018.07.16 13:44 (prieš 5 mėn.)

Robbie parašė:
    Na, turbut jeigu ir pastojau jau, nepakenks ta viena nestipri tablete. Taip, nenoriu kimsti vaistu, nes "o vdruk".

nu tai negerkit tada 😄 vistiek nesupratau bedos😄

8. 1 m. 4 mėn.

2018.07.16 13:46 (prieš 5 mėn.)

Merlin Monro parašė:
    Buvo ir man viena men rugstys,ir galvojau jau pakliuvo!😀😀 tai jokiais zenklais nebetikiu,kol nepamatysiu juosteliu☺

man 32 ir mano ginė sakė, tai gerai, kad tu atėjai po pusės metų, o ne bandei laimę 5 metus pati, mėgautis jaunoms mergaitėms galima, o mums virš 30 mėgauti nėra kada, mėgausimės kai vaikelį supuosim

Robbie parašė:

gerk paracetamolį nesikankinus

coliuke124 parašė:
    mielosios ar jusu vyrai geria kokius vitaminus? mano gine liepe vyrui ir gerti kokius nors kur folio rugsties yra, tai kzkokius varyoja

saviškį foliu maitinau, tuo pačiu kurį ir pati geriu

2
  9. 1 m. 4 mėn.

2018.07.16 13:48 (prieš 5 mėn.)

Robbie parašė:

mano tokius principus gydytoja išvarė, sakė, kad aš pati sau žymiai labiau kenkiu negerdama ir kentėdama, nei kad tabletės galėtų pakenkti

2
  10. 1 m. 9 mėn.

2018.07.16 13:49 (prieš 5 mėn.)

Robbie parašė:

Dažnai kankinuosi su galvos skausmu. Anksčiau irgi kentėdavau iki negalėjimo ir tik tada gerdavau nestiprią tabletę, kuri beveik nepadeda, tada tekdavo gerti dar vieną nestiprią ir vis tiek kankintis ir t.t. Kai vieną sykį dėl nepakeliamo skausmo išsikviečiau greitąją, gydytoja liepė nekvailioti ir gerti suaugusiam tinkamo stiprumo tabletę iškart, tik pajutus skausmą. Jei malšini iš karto, skausmas neišsiplečia ir užtenka tik 1 tabletės.

1

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
3,00 €
2 - 4 m. | 51,0 cm
30,00 €
5,00 €
104 | 3 - 4 m.