❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.08.10)

1. 2018.07.19 14:52 (prieš 4 mėn.)

Juratele25 parašė:
    Cia galima skaityt kaip teigema ar brokas?

Kartoti kitą

1
  2. 1 m. 2 mėn.

2018.07.19 14:52 (prieš 4 mėn.)

Plude parašė:
    Jetau cia gal kokia paaugliuke tik pirma seksiuka turejusi

gali buti, pas mus akyciau isvis labai prastas lytinis svietimas LT, nzn kaip kitur. Man pasiseke, kad mama pas man labai nesipraino ir viska be didesniu uzuolanku ir pagrazinimu ispasakojo, tai kazkaip ir iliuziju visokiu maziau

3. 2018.07.19 14:53 (prieš 4 mėn.)

Juratele25 parašė:
    Nu va du tokie patys. Nezinau ka galvot.🤔

O bandėt išardyt, gal ten juostelės blogai sudėtos. Nes čia tai ir ne vietoj tos juostos ir kažkokios išplaukusios

4. 2018.07.19 14:57 (prieš 4 mėn.)

Nerise parašė:
    na aš iš esmės tada nelabai suprantu kam tas forumas reikalingas ir kokiom čia temom kalbėt ir kokius klausimus užduot, kad nieko nesuerzinti.

nu tai nieks nesako kad negalima tiesiog nu gal galima kelis puslapius ir atgal paskaityt o ne tik ateit numest klausima is lempos ir laukt kol visos pasakys kad nescia,nors pries pora puslapiu buna jau apsneketa vos ne identiska situacija... nes buna vienos skiria laiko irskodamos info ir daug perskaito tada nekyla kosminiu klausimu o kitos tingi tiesiog kazko pasieiskot paskaityt ir tiesiog lapsi beleka...

2
  5. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.07.19 14:58 (prieš 4 mėn.)

Nerise parašė:
    na aš iš esmės tada nelabai suprantu kam tas forumas reikalingas ir kokiom čia temom kalbėt ir kokius klausimus užduot, kad nieko nesuerzinti.

Zinoma!
    Bet Jus isivaziduojat per diena buna po kelis tokius klausimus maudzia pilva papai jautrus ar galiu buti nescia? Atsakymai du: gali arba ne. Nei mes cia kitos sededamos nei ta pati moteris atsakymu gi negali. Islaukti reikia bent iki 12dpo pasitestuoti, pasiguosti, padiskutuoti apie ov testus, nestumo testus, bkt, vitaminus, tyrimus, mityba, sporta ir tt, oi begales temu ar ne?
    Bet kaip seki foruma kelis metus ir kasdien matai ta pati klausima maudzia pilva speneliai jautrus ar galiu buti nescia?

Ir istikruju jokiu maudimu, pajautrejusiu krutu, pilvo putimo, viduriu uzkietejimo negalima priskirti nestumo pozymiam dar net neatejus mmm, nes visa tai itakoja didejantis prg organizme kiekviena miela menesi, ir viskas pasikeicia jam mazejant ir atejus mmm. Jeigu visdelto nescia pozymiai visai kitokie prasideda ir veliau, apie 6sav.

As nepiktybiskai, suprantu ta spirgejima ir laukima, pati praejau testavimus nuo 5dpo, praejau nesitestavima, praejau teigiamu nestumo testu daug, na bet tiesa tokia merginos

3
  6. 5 mėn. 3 sav.

2018.07.19 14:59 (prieš 4 mėn.)

Juratele25 parašė:
    Nu va du tokie patys. Nezinau ka galvot.🤔

Pirmą kartą matau tokioj vietoj brūkšnelius ir dar taip išbėgusius.. pamėginkit kitos firmos

7. 2018.07.19 15:00 (prieš 4 mėn.)

Plude parašė:
    Zinoma!
    Bet Jus isivaziduojat per diena buna po kelis tokius klausimus maudzia pilva papai…

visiskai pritariu

1
  8. 1 m. 2 mėn.

2018.07.19 15:00 (prieš 4 mėn.)

Plude parašė:
    Zinoma!
    Bet Jus isivaziduojat per diena buna po kelis tokius klausimus maudzia pilva papai…

100 proc tiesa

1
  9. 2 m. 1 mėn.

2018.07.19 15:05 (prieš 4 mėn.)

Piewa. parašė:
    Siaip idomu pasidare, kaip bkt matavimas jums padejo pastoti? as kaip suprantu bkt pakyla po ov, tai kaip zinot kada vaisingos dienos prasideda, jei tik po fakto…

Aha ir man smalsu

3
  10. 2018.07.19 15:08 (prieš 4 mėn.)

Nu situ kur tik po sekso jau nescios ir as nesuprantu. Kalbant apie sia situacija, moteriai veluoja mmm, nu ir tegul daro ta hcg. Ko taip galva skauda nesuprantu.
    Iskart klykimas, kam ta tyrima darai!?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.