❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.08.10)

1. 1 m. 2 sav.

2018.07.19 13:27 (prieš 3 mėn.)

Shine_ parašė:
    Nu bleha juk kiekviena skausmą pakelia skirtingai....nu nemalonu pas tokias lankytis tikrai..

Mane ir glumina tas skausmo nustatymas balais, bet zinau kad tai jie privalo padaryti tokia pas juos inatrukcija. Tik va as labai dideli skausma galiu iskesti o kitam ir iskritusi blakstiena sukelia ziauru skausma ;)

2
  2. 1 m. 5 mėn.

2018.07.19 13:28 (prieš 3 mėn.)

Illusion parašė:
    as geriau, pastojau is antro ciklo, gal jie kazkiek ir padejo:))

Aš pradėjau va gerti tikiuosi pavyks💓💓 nes turėjau jau pirma nestuma

3. 2018.07.19 13:31 (prieš 3 mėn.)

Ziurzia parašė:
    Mane ir glumina tas skausmo nustatymas balais, bet zinau kad tai jie privalo padaryti tokia pas juos inatrukcija. Tik va as labai dideli skausma galiu iskesti o kit…

Man pirma kart taip buvo tai kazinau 😳 man ne iki to net buvo. Du nimesiliai net nenueme skausmo, issitiest visiskai negalejau. Tai kazinau kaip cia reikejo vertint

4. 2018.07.19 13:31 (prieš 3 mėn.)

Plude parašė:
    Aha ilgokai buvau nebuvusi pas gine. Tiesiog mmm neatejo, as rankom trint pradejau - pagavom! Testai neigiami, hcg tikrai nekilo noras pasidaryti, nes gal 5 testai …

Man taip pat gine liepe pasidaryti As matau kokia diskusija uzvire del mano komentaro As ne pati susigalvojau pasidaryti hcg tyrimo, tai gine liepe. Dabar irakosim toliau kas negerai Kokios cia piktos visos. :)))

2
  5. 2018.07.19 13:33 (prieš 3 mėn.)

Nastela parašė:
    Man taip pat gine liepe pasidaryti As matau kokia diskusija uzvire del mano komentaro As ne pati susigalvojau pasidaryti hcg tyrimo, tai gine liepe. Dabar ira…

visiskai nei vienos piktos nera apsoliuciai😁 gi puse dienos snekam apie tai kad skirtingos nuomones nereiskia kad piktos ir kad komentaras be grazbilysciu taip pat nereiskia kad kazkas piktas😂 gi su zmonem nebendraujat realybiai u tiu tiu istisai😄

2
  6. 2018.07.19 13:35 (prieš 3 mėn.)

Nastela parašė:
    Man taip pat gine liepe pasidaryti As matau kokia diskusija uzvire del mano komentaro As ne pati susigalvojau pasidaryti hcg tyrimo, tai gine liepe. Dabar ira…

Nesipykstam, viskas kontroliuojama 😁🍾

7. 2018.07.19 13:38 (prieš 3 mėn.)

Sveikos planuojam zirniuka/pupele dabar atligus citologini gindos kaklelio tyrima nustate displazija. Dariau ir zpv, bei CinTec Plus tyrima, kurie abu taip pat teigiami. Rugseji darys gimdos kaklelio konizacija. Noriu kad pasidalintumet patirtimi kas turejot sita bedele. Kaip po to nestumas, gindymas, kada po operacijos galima plabuoti nestuma? Aciu ;))

8. 2018.07.19 13:43 (prieš 3 mėn.)

Nerise parašė:
    oi labai norėtųsi, kad palinkėjimas išsipildytų
    na o jei ir ne, tai laukiu nesulaukiu naujo ciklo ir naujos stimuliacijos, po kuri…

As ir nesitikejau, nes geriau stimuliuojamus tik nuo 7 cd. O ovuliacija buvo net anksciau nei 14 cd (mate echo). O auga jau mazas zirniukas . Tai ir Jums gali visko but

Nerise parašė:
    aš čia šitoj diskusijoj dabar problemą radau savyje
    o jei man niekada nebūna tų pms požymių visų išvardintų, tai ką man prg nekyla???

Nebutinai nenescia. Man su pirmu buvo taip. Patepliojau pora dienu truputi pries mm, pasidariau testa, o jis neigiamas. Po savaites, vis dar nesulaukusi normaliu mm, vel pasidariau nt. Ir tik tada pamaciau ll

1
  9. 1 m. 2 mėn.

2018.07.19 13:55 (prieš 3 mėn.)

Plude parašė:
    Nerise, rasete, kad prg niekad nesidarete. Ne visos gines yra uz prg, kitos ju isvis neskiria jeigu nestumo metu jis buna ir kritinis. Tai jus pati pasidarykite rpa…

žinau kad ne visos... na šiek tiek užmesiu spam'o į grupę
    kai pastojau nubėgau pas ginę, patvirtino nėštumą ir tiek, jokių tyrimų nereikėjo daryt, nieko. Nulėkiau pati pasidariau prg (TD prisiskaičius), o jis žemas na tiksliau lygiai ant žemutinės ribos, pakišau ginei tą popierių, sako viskas čia ok, po poros dienų tept pradėjo (kokia 6-7 sav buvo), naktį nulėkiau į antakalnio klinikas, gavau velnių ir moralą apie naturalią atranką, o iš ryto pas ginę, tada ji dupha paskyrė, vėl jokių tyrimų ir 9 sav dar kartą tept pradėjo vėlai vakare, vėl į klinikas, vėl moralas (ne tik už save gavau bet ir už tas visas kurios joms miegot neduoda naktimis su savo tepliojimais), po to ji apsiramino ir pradėjo man apie naujausius tyrimus pasakoti, kad prg visiškai nieko neįtakoja ir išdėjo mano ginę į šįuns dienas. Pakeičiau ginę, tyrimai tik 12 sav buvo ir lyg ir prg nereikėjo daryt. Naujoji ginė liepė nutraukt prg, bet kadangi dar jo turėjau tai gėriau toliau, nutraukiau 13 su kažkiek sav. ir nežinau sutapimas ar ne bet 16 sav sužinojau, kad nesivysto nuo 14.4...tai gal organizmas negamino tiek prg ir aš nebegėriau ir dėl to nustojo? nes kiek praėjau tyrimų ir gydytojų, nieks nerado priežasties...
    atsiprašau, kad tiek užspaminau temą, bet negaliu rast sau vietos dėl to įvykio...
    dabartinė iškart po ov liepė gert prg, jei prasideda mm tada nutraukt.

10. 2018.07.19 13:57 (prieš 3 mėn.)

Nerise parašė:
    žinau kad ne visos... na šiek tiek užmesiu spam'o į grupę
    kai pastojau nubėgau pas ginę, patvirtino nėštumą ir tiek, jokių tyrimų nereikėjo …

O kai pradėjot gert dupha, dar sekėt prg?

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.