❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.08.10)

1. 3 mėn. 3 sav.

2018.07.20 13:45 (prieš 2 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    parodykit savo teigiamus?

1
  2. 2018.07.20 13:46 (prieš 2 mėn.)

Plude parašė:
    As tai jau ir be bkt ir praktiskai be ov zinau kada ov vyksta. Dar budavo pasizaidziu su ov testais kad uztvirtinti zinojima bet jauciu ov. Bet idirbio tam reik

kelio paranojos menesiu ir viskas aisku😂😂as tai irgi ziauriai jauciu ta visa savaite tai geriau jau nejaust man atrodo😂

3. 6 mėn. 1 d.

2018.07.20 13:46 (prieš 2 mėn.)

Labas,

O ką, jei po kraujo tyrimų paaiškėja, kad ovuliacija šį ciklą buvo nepilnavertė? Juk ji kitą ciklą gali būtu gera ir “šiaip sau”, t.y. be jokių vaistų, papildų ir t.t.? Ar vis dėlto ne?
    Kas su tuo susidūrėte ir kokios ginekologų rekomendacijos, nurodymai?

4. 2018.07.20 13:46 (prieš 2 mėn.)

Juracka26 parašė:

isardykit,bet manau cia tiesiog taip isdziuves ir tiek...

5. 2018.07.20 13:51 (prieš 2 mėn.)

Juracka26 parašė:

Testa easy, bitute arba maria, o geriausia elektronini. Tada aisku bus. Sitie man ryskesnius dziuvimus mete, nors nesilaukiau.

6. 2018.07.20 14:03 (prieš 2 mėn.)

Shine_ parašė:
    Ačiū. Issisaugosiu ši jūsų komentarą. Kitą savaitę žinosiu ko ieškoti kai atsakymą gausiu po tyrimų

Bet butinai turit pagauti 7dpo, anksciau/veliau gali buti netikslu

RG17 parašė:
    Labas,

Taip, gali buti anovuliaciniai ciklai, jei atsekt kad prg mazas kelis kartus gali tekti pavartoti prg

7. 2018.07.20 14:16 (prieš 2 mėn.)

Justina_Marija parašė:
    Viskas grįžtu į planą, atėjo nelauktos tik jau sakau su ot reikės gaudyt ovuliaciją. Nėra taip ciklas šokinėjęs tai net nebežinau kas ir kada čia dabar turi …

Ot yra puikus laiko leidimas gaudant 👌👶 man patinka žinot kada pikas, sveikinu perėjus į naują ciklą 🎉 linkiu kad būtų derlingas 👌👶👌

8. 2018.07.20 14:17 (prieš 2 mėn.)

Reik labiau žinančių nuononės. Žodžiu pirmą mėn bandau tuos ot. Šiand juos gavau galvoju pabandysiu nors tėra 7cd. (Mm buvo 3 dienos tik tepliojimo ir būtų užtekę vieno paketo visom trim dienom) ir va mano šiand ot rezultatas. Nieko nebesuprantu
    Ar gali but o tiek anksti? Sorry jei kvailas klausimas.

1
  9. 2018.07.20 14:22 (prieš 2 mėn.)

Agnė.S parašė:
    Reik labiau žinančių nuononės. Žodžiu pirmą mėn bandau tuos ot. Šiand juos gavau galvoju pabandysiu nors tėra 7cd. (Mm buvo 3 dienos tik tepliojimo ir būtų užtekę v…

Nt irgi turetu but teigiamas pagal mane ;) jeigu tik tepliojo, nebuvo normalių mėnesinių ir jeigu nebandėt NT, pabandykit, nes kai OT rodo ir nėštumą

2
  10. 2018.07.20 14:26 (prieš 2 mėn.)

Agnė.S parašė:
    Reik labiau žinančių nuononės. Žodžiu pirmą mėn bandau tuos ot. Šiand juos gavau galvoju pabandysiu nors tėra 7cd. (Mm buvo 3 dienos tik tepliojimo ir būtų užtekę v…

Manau, kad arba šiandien arba rytoj ovuliacija Jums ☺

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.