❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.10.16)

1. 3 mėn. 2 sav.
    9 m. 7 mėn.

2018.09.21 02:25 (prieš 2 mėn.)

ReiNmo parašė:
    nieko nebesuprantu, siandien turejo but mm, ju nera, testas neigiamas, kaklelis kietas ir debesyse 🤯 juk jei testas mm diena nestumo neparodo tai viltes nebera?

galbut implantacija ivyko veliau , todel dar nerodo testukas 😊 pabandykite rytoj arba poryt 😊

2. 2018.09.21 08:33 (prieš 2 mėn.)

Ieva Jac parašė:
    Labas, gal galite patarti? Niekad nenaudojau ovuliacijos testu, nematuoju temperaturos, neseku kaklelio, isskyru ir pan. Bet galvoju reikia mokintis noriu …

Man tie rožiniai (3 nuotrauka) visai patiko. Su jais pirmą kartą pastojau

1
  3. 2018.09.21 09:00 (prieš 2 mėn.)

Piewa parašė:
    As naudoju one step (su zaliu uzrasu tuos) 20 miu. Bet nerekomenduoju ju pirmam stebejimui (labai siauros juosteles). Man seniau labai david 20 miu patiko.

Zylka parašė:
    Man geriausi tik 10miu David firmos

Aciu. Nusipirkau david 10 miu ir dar kitos firmos 20, tai simta pasiemiau ☺☺☺ bus bandysmams ir eksperimentams

1
  4. Edgaras 6 m. 2 mėn.

2018.09.21 10:04 (prieš 2 mėn.)

Bučkis. parašė:
    Galbut jums tereikia pora dienu po ov pavartoti progesterona ir tik tiek tereikes 👍🏻

Tai kad 5stim su prg po ov turejau ir nieko, o naturaliai va taip, nieko gero. Na tuoj va pas gine vaziuoju, paziuresim ka pasakys.

5. 2018.09.21 10:58 (prieš 2 mėn.)

Sveikos, kada jau testas parodytų ar kažkas yra, jeigu ovuliacijos diena buvo rugsėjo 9 ? 🤔🤔 maudžia vis pilvą ir krūtinė jautresnė nei įprastai prieš mėnesines. Mėnesinės turėtų būti už 2-3 dienų..

6. saulyte 7 m.

2018.09.21 11:01 (prieš 2 mėn.)

Clara parašė:
    Sveikos, kada jau testas parodytų ar kažkas yra, jeigu ovuliacijos diena buvo rugsėjo 9 ? 🤔🤔 maudžia vis pilvą ir krūtinė jautresnė nei įprastai prieš mėnesines. M…

Gali tikrai

7. 2018.09.21 11:04 (prieš 2 mėn.)

Diadian parašė:
    Gali tikrai

Užvakar dariau, nerodė nieko, tai arba per anskti, arba prisigalvoju..bet keistai jaučiuosi, tikrai ne įprastai kaip kiekvieną mėnesį...

3
  8. 2018.09.21 11:46 (prieš 2 mėn.)

Clara parašė:
    Užvakar dariau, nerodė nieko, tai arba per anskti, arba prisigalvoju..bet keistai jaučiuosi, tikrai ne įprastai kaip kiekvieną mėnesį...

Pradejus planuoti ir sekti cikla, visi menesiai padidaro kitokie, pojuciai vis kitokie, neiprasti :). Bent jau man :D.
    O del testu, tai tikrai galit bandyt pasidaryt ir dabar, ir mmm diena, jei ju nesulauksit :). Pradzioj as darydavau nemazai, dabar tik jei mmm nepasirodo numatoma diena.

4
  9. 2018.09.21 11:51 (prieš 2 mėn.)

Nauja nare parašė:
    Pradejus planuoti ir sekti cikla, visi menesiai padidaro kitokie, pojuciai vis kitokie, neiprasti :). Bent jau man :D.

Kad nelabai planuotai, bet gavosi geru laiku, pagal kalendorių tai aukštas pastojimo lygis. Nėra kad čia kelis metur planavom ir va bac kazkas, tai nėra to tokio šoko, ramiai atrodo visai tik pajutau kaip maudžia pilvą ištisai, ir krūtinė kitokia nei įprastai. labai nosis niežti galėtų būt ar ne

10. 2018.09.21 12:04 (prieš 2 mėn.)

Clara parašė:
    Kad nelabai planuotai, bet gavosi geru laiku, pagal kalendorių tai aukštas pastojimo lygis. Nėra kad čia kelis metur planavom ir va bac kazkas, tai nėra to tokio…

Joooo, jei jau nosis niezti, tai 100 proc. Nescia :D. Net testo nebedarykit

4

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.