❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2018.09.22 13:19 (prieš 3 sav.)

Maraya parašė:
    Panos, kas per šūdas? Atsiprašau už negražų žodį, bet man šokas. Čia gali būt tiesiog išplaukęs koks nors ar kažką? Sėdėjau, žaidžiau su vaiku, labai miego užsinorė…

Sveika , tai kad jau cia ryskiai matosi kad laukiesi, sveikinu ;)

1
  2. 2018.09.22 13:20 (prieš 3 sav.)

Maraya parašė:
    Panos, kas per šūdas? Atsiprašau už negražų žodį, bet man šokas. Čia gali būt tiesiog išplaukęs koks nors ar kažką? Sėdėjau, žaidžiau su vaiku, labai miego užsinorė…

Ot nieko nereiskia tikrai, o nt teigiamas

1
  3. 2018.09.22 13:35 (prieš 3 sav.)

Maraya parašė:

Grazus ryskus nestumo testo vaiduoklis. Dar matosi net nepradziuve abu. Sveikinu
    Parodykite isdziuvusius ir informuokite apie tolimesnius testu gadinimus

1
  4. 2018.09.22 13:46 (prieš 3 sav.)

Zylka parašė:
    Grazus ryskus nestumo testo vaiduoklis. Dar matosi net nepradziuve abu. Sveikinu

Va pradžiuvę. Esu girdėjus, kad ov testai irgi nėštumą kurį laiką rodo, tai gali būt, kad ryškės irgi, nes ryte dar nebuvo toks ryškus

2
  5. 2018.09.22 14:02 (prieš 3 sav.)

Maraya parašė:
    Va pradžiuvę. Esu girdėjus, kad ov testai irgi nėštumą kurį laiką rodo, tai gali būt, kad ryškės irgi, nes ryte dar nebuvo toks ryškus

Man kada testas buvo vaiduoklis nestumo ov pilnai teigiamas nebuvo. Jis buna pilnai teigiamas tik tada, kad ir nestumo testas buna pilnai jau teigiamas.
    Bet va kaip ir sakiau isryskejo visai abu
    Kaip taip greit pavyko Jums?

1
  6. 5 sav. 5 d.

2018.09.22 14:07 (prieš 3 sav.)

veikos.pradejome ir mes planuoti leliuka. 09-18 diena buvo ovuliacija, bandau primest kad programeles nemeluoja. Darbavomes ir 17 ir 18 ir 19 diena. Kelios dienos kaip
    Skauda spenelius, isskiru kaip ir normaliai bet atrodo kad visad slapiais triusikeliais esu, visada tokia dregna. Ir tokia mieguista esu. Kaip
    Manote ar galim laukti gandriuku? menesines turetu prasideti spalio 3

7. 2018.09.22 14:09 (prieš 3 sav.)

O man ov testai rodo nestuma kuo puikiausiai ir iskart isryskeja juosteles 😁

1
  8. 2 m. 6 mėn.
    14 m. 9 mėn.

2018.09.22 14:10 (prieš 3 sav.)

Maraya parašė:

Kokia ciklo diena jums? Čia tai gera staigmena gavot..sekėt ovuliacija, o gavot neštuma😀😀 beje kokios formos testai pas jus?

1
  9. 2 m. 6 mėn.
    14 m. 9 mėn.

2018.09.22 14:12 (prieš 3 sav.)

grecik parašė:
    veikos.pradejome ir mes planuoti leliuka. 09-18 diena buvo ovuliacija, bandau primest kad programeles nemeluoja. Darbavomes ir 17 ir 18 ir 19 diena. Kelios dienos k…

Dar per anksti sprest😊 jau kai veluos menėsinės sužinosite😉

1
  10. 2018.09.22 14:13 (prieš 3 sav.)

grecik parašė:
    veikos.pradejome ir mes planuoti leliuka. 09-18 diena buvo ovuliacija, bandau primest kad programeles nemeluoja. Darbavomes ir 17 ir 18 ir 19 diena. Kelios dienos k…

jei jums ovuliacija buvo 18diena tai dar sedekit rami kaip belgas o ne kelnaites tikrinkit😄😄mikijona kart buvo rasyta kad implantacija vyksta 6-12dpo,be implantacijos nera ir nestumo...nesiokit dieninius iklotus ir nebus diskonforto,plius gali but jums dar tik ovuliacija nes programele yra programele🙂

10
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras