❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.10.16)

1. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.25 22:05 (prieš 2 mėn.)

Del skraidymu merginos tai dar net nepastojus galvoti kad va gal busiu nescia uz poros menesiu todel neskristi kvaila zinokit.
    As kelis metus nebuciau niekur is lt neisvykus jau ir darba praradus ir be atostogu likusi.
    Tik patariama geriau vis del to vengti skrydziu iki 12sav, bet cia bendras patarimas kaip ir nestumo metu vartoti paracetamoli tik pasitarus su gyd, nors visos zino kad nestumo metu is bedos tik ji viena ir gerti tegali.

Neatsisakykite gyvenimo, negyvenkit virn tik planavimu, nes nezinai kiek tai ilgai gali uzsitesti, o gyvenimas nesustoja eina.

11
  2. Neegzistuojantis vartotojas
    2018.09.25 22:07 (prieš 2 mėn.)

Telegraph kur tu dingusi???? Auuuuuuu uuuuu

1
  3. 2 m. 11 mėn.

2018.09.26 00:52 (prieš 2 mėn.)

Labukas, jungiuosi prie planuojančių ☺️

7
  4. 4 mėn. 1 sav.

2018.09.26 02:56 (prieš 2 mėn.)

Sveikos planiukes. Gal kuri isbandet?

5. 3 mėn. 2 sav.
    9 m. 7 mėn.

2018.09.26 05:36 (prieš 2 mėn.)

Labas naktis merginos 😂😊 nu blemba sedziu per breika darbe ir galvoju dabar man 6dpo ar 7dpo jau skaitosi tarkim , jai Teigiamas OT buvo ketvirtadieni 3-4 valanda 🤔🤔🤔 nu jauciu kad 6DPO snd gaunas,bet uztvirtinkit 😂 Uzpakalis dega pradet Nt testus daryt 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😍

1
  6. 2 m. 3 mėn.

2018.09.26 06:29 (prieš 2 mėn.)

izulyteee parašė:
    Labas naktis merginos 😂😊 nu blemba sedziu per breika darbe ir galvoju dabar man 6dpo ar 7dpo jau skaitosi tarkim , jai Teigiamas OT buvo ketvirtadieni 3-4 valanda …

As sakyciau 4-5 dpo ;)

4
  7. 3 mėn. 2 sav.
    9 m. 7 mėn.

2018.09.26 07:34 (prieš 2 mėn.)

Odda parašė:
    As sakyciau 4-5 dpo ;)

Tai isvis kosmosas ilgai laukus dar palauk vadinasi

2
  8. 2018.09.26 07:37 (prieš 2 mėn.)

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    tikrai taip🙂

xxxxxxxxxxx1 parašė:
    nu nepanasu kad prie tokio prg ateitu mmm...temp pakritimas taip pat gali buti implantacijos pozymis ir jei siandien implantacija tai ryt jau butu imanoma pagaut va…

Na siryt vos vos seseli iziuriu, vyras tai aisku nieko nemate bet kazkas smezuoja. Tai bandysiu hcg daryti tik va klausimas ar vel kartot prg kartu jei vakar dariau 29 buvo bet 6 dpo. Kada cia ji stebet reik ar ne per zemas, nestumui dabar kaip ir mazas bet teoriškai dar kilti turi tai kiek laukti reik kad vertinti

9. 5 mėn. 1 sav.

2018.09.26 07:48 (prieš 2 mėn.)

Mano mm šiandien turi prasidėt. Ciklas 23-25 dienos... kolkas nelabai jaučiu kad mm ateina. Reikia kelias dienad palaukt gal išlys jei ne... reikės daryti NT

2
  10. 2018.09.26 08:53 (prieš 2 mėn.)

Zylka parašė:
    Del skraidymu merginos tai dar net nepastojus galvoti kad va gal busiu nescia uz poros menesiu todel neskristi kvaila zinokit.

Pritariu. Aš net pasidalinsiu savo patirtimi, mes rugpjūčio pabaigoje buvom iš anksto (dar pavasarį) susiplanavę atostogas, nes prieš tai nesėkmingai bandžiau pastoti daugiau kaip 1,5 metų ir niekada nežinai, kada gi pagaliau pasiseks. Tai planavomės gyvenimą kaip įprasta toliau ir tiek. Ir stebuklas įvyko, aš pastojau birželį. Kai atėjo metas skristi, man buvo apie 11 savaitė, nuėjau pas 3 gydytojus, pasiklausyti skirtingų nuomonių, ar man tikrai viskas gerai ir nėra pavojaus jokio (būtume atsisakę net atostogų, jei tik būtų gydytojai pasakę), bet visi gydytojai patikino, kad viskas gerai, skristi galiu drąsiai ir nesukti galvos. Taip ir padarėm, skridom, pailsėjom, prisigaudėm puikių emocijų ir grįžom namo. Nebuvo jokių blogumų

9

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.