❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤ (Archyvas iki 2018.10.16)

1. 2018.09.26 10:28 (prieš 3 sav.)

Ir ačiū labai visoms pasisakiusioms
    Daug lengviau čia išsipasakoti ir laukti naujo ciklo su nauja viltimi

6
  2. 2 m. 1 mėn.

2018.09.26 10:40 (prieš 3 sav.)

Daznai zmones tiesiog nepagalvoja... as irgi kol nebuvau istekejus, buvau ne karta uzklausus susituokusiu poru "ar dar neplanuojat" man neatrode, kad tai yra netaktiska ir kazka gali skaudinti. Kai susituokem, gerus metus dar neplanavom vaiku, ir pasipyle klausimai man eme erzinti, o kai pradejom planuot ir nesigavo - skaudint cia buvo didele pamoka man

8
  3. 7 sav. 6 d.

2018.09.26 10:58 (prieš 3 sav.)

Beezy parašė:
    Pas mus irgi nėra taip, kad visi vaikšto ir tik kvaksi apie tai. Kažkada vyro močiutė bandė įkast sakydama kiek čia galima žaist su šunimis ir neturėt savų vaikų. B…

As suprantu jeigu klausia artimas zmogus, mama, sesuo, labai artima drauge, bet tik tokiu atveju jei santykiai labai artimi. Ir visai kas kita jei klausia kokia tetule, kuria matai metuose karta ar du. Man pussesere vis megsta nudrebt sita klausima prie bendro stalo. Nei mes labai bendraujancios, nei matomes daznai. Kartais tereikia pastatyti i vieta tokius, bet norisi kazkaip taktiskai...

1
  4. 5 mėn. 3 sav.
    Tetuko princese 1 m. 10 mėn.
    Mamytes dukryte 15 m. 1 mėn.

2018.09.26 11:12 (prieš 3 sav.)

Beezy parašė:
    Bet tai jau kaip užknisa..
    Ir taip stengiesi apie tai negalvoti ir per daug nesiparinti, kad ir vėl nepavyko.…

Na jo...laikykitės,o apie stebuklėlį pasakykit,kai jau pilvukas matysis.

2
  5. 2018.09.26 11:14 (prieš 3 sav.)

Burgund parašė:
    As suprantu jeigu klausia artimas zmogus, mama, sesuo, labai artima drauge, bet tik tokiu atveju jei santykiai labai artimi. Ir visai kas kita jei klausia kokia tet…

Pfff kokia ten taktika jeigu naglai lenda i akis. Deciau prie viso stalo, kad nesenaivaikus ateme vaiku teises, o as tuoj sesiu i kalejima. Ar beleka. Su zmonem reikia bendrauti ta kalba kuria jie supranta, jeigu klausia netaktiskai - netaktiskai ir atsakyti.
    Nes tokios situacijose kada jos skaudina moterys dazniausiai pasimeta pradeda kazka mekenti po nosei, paskui atseit viska nuleidzia juokais nors matai akyse panika. Nereikia tada leisti sito matyti, iskelt galva ir det ne taktiskai, arba skelt bajeri ir toliau negvildenti tos temos.

O visom mociutem isvis viskas siais laikais atrodo paprasta, va seeeeeniauuuuu tai buvo ....

1
  6. 2018.09.26 11:22 (prieš 3 sav.)

O ir siaip paskutiniu metu cia kazkokia baisi tragedija patapo pas zmones paklausti ar apskritai planuojate tureti vaiku. Nes isizeidzia/isiskaudina. Kada gatvej kokia bobulyte pklausia tiesiog galima pasiusti toli ir nueit. Bet kada domisi uosviai, tevai, gimines ar draugai, Na pripazinkim tai normalu, jog susituoke jauni zmones galimai tures vaiku. Nors yra ir tokiu poru kurios sako iki kem mes tikrai net nezadam planuoti, o paskui jeigu nepavyks na taip lemta.
    Ir matau kad kompanijoj uzsiskaudina merginos ypac jaunesnes kada paklausia kas nors pas jas ar neketinat greitu metu vaiku tureti. As tai visada atsakau taip ketinu, kazkada, nes netaip ir lengva juos “isigyti”. Viskas toj vietoj visi klausimai baigiasi.
    Daug draugu praejo pagalbini apvaisinima, tai visos tik pasako jeigu reikes kokios info ar konsultacijos drasiai kreipkis.
    Ir viskas,tuom viskas pasibaigia. Neisputi burbulo is situacijos, jis pats ir neissipucia.

4
  7. 2 mėn. 2 sav.

2018.09.26 12:08 (prieš 2 sav.)

O sako uošvienės bjaurios 😁😁 mane anyta pirmus metus po vestuvių vedė iš proto su tais vaikais. Ir kviečių ar ko ten puokštes dovanojo ala vaisingumo simbolį, ir jonažolės arbatos, kuri neutralizuoja kt, vien žo, jau tikrai nervą nutaukė. Rodos pasakai aiškiai, kai bus laikas bus ir vaikas, o ji lipa ant galvos. Visa jos giminė taip pat. Bet kažkas apsivertė, gal vyrs ką pasakė ir dabar jau 4 metai ramu. Pati sako mano anūkai jūsų šunys. Iš šeimos nė pusę žodžio nesu girdėjus apie vaikus, tas labai džiugina, bet tuo pačiu ir bijau reakcijos kai pastočiau. O dėl kolegių, aplinkinių ir kitų pašalinių jau seniai išmokau tiesiog negirdėti.. Turiu gyvenime tris populiariausius klausimus ir tris nekintančius atsakymus -
    Turbūt dažnai maudot? - ne.
    Turbūt daug šerias? - taip.
    Kada bus vaikai? - kai norėsim.

5
  8. 2 mėn. 1 sav.

2018.09.26 12:10 (prieš 2 sav.)

Sveikos. Tokiu klausimu. Su vyru planuojam vaikelį. Ši šeštadienį atėjo mm, bet tokios ne kaip visad. Realiai jos buvo vieną dieną. Tai nei pirmad, nei antra au nebesirgau. O šiandien patepliojo rusvomis išskyromis. Ar gali tai būti implantacinis? Ar čia valosi po mm?

9. 2018.09.26 12:13 (prieš 2 sav.)

Baby parašė:
    Sveikos. Tokiu klausimu. Su vyru planuojam vaikelį. Ši šeštadienį atėjo mm, bet tokios ne kaip visad. Realiai jos buvo vieną dieną. Tai nei pirmad, nei antra au neb…

implantacinis buna pries menesines o ne per jas ar po ju

4
  10. 2018.09.26 12:17 (prieš 2 sav.)

mano drauge turi lb gera atsakyma i ta klausima: kada bus vaikai? kada gandrą nusipirksim! vat taip.. sakė daugiau klausimų nebebūna, nes klausinetojui dasunta, kad kartais gandrus pirkti reikia..

2

Tema uždaryta

Ši tema yra uždaryta naujiems pranešimams.
Skelbimai
65,00 €
36 | 8 | S