❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 2 m. 2 mėn.

2018.10.18 07:39 (prieš 3 sav.)

Ingridasvajunas parašė:
    Sveikos esamos ir būsimos mamytės, man tai vat tokia problema :-D bandom bandom ir dar kartą bandom, būtų antras nėštumas. Spalio 12 dieną buvo mėnesinės baigėsi ma…

Myluokites kas antra, kas trecia diena jei nepataikytumet 3 menesius, tada ov testu galit nusipirkti ;)

1
  2. 1 m. 2 mėn.

2018.10.18 07:46 (prieš 3 sav.)

Labas rytas, vakar išsityriau 7 dpo prg ir atsakymas 33 nmol. Ar rezultatas čia geras?

1
  3. 7 sav. 3 d.

2018.10.18 08:16 (prieš 3 sav.)

o as siandien arba ryt turiu susirgt, vakar neiskentus pasidariau testa, bet neigiamas. susinervavau juodai, tai siandien laukiu menesiniu..

4. 2018.10.18 08:18 (prieš 3 sav.)

_Viktorija_ parašė:
    As su jumis nelaukiu irgi 24d !

Odda parašė:
    Myluokites kas antra, kas trecia diena jei nepataikytumet 3 menesius, tada ov testu galit nusipirkti ;)

5. 2018.10.18 08:20 (prieš 3 sav.)

Maziulka4 parašė:
    Labas rytas, vakar išsityriau 7 dpo prg ir atsakymas 33 nmol. Ar rezultatas čia geras?

Sakyčiau šiek tiek progesteronas žemokas vos vos, o ar tikrai 7 dpo tyrėtės?

6. 1 m. 2 mėn.

2018.10.18 08:29 (prieš 3 sav.)

eglynėlis 84 parašė:
    Sakyčiau šiek tiek progesteronas žemokas vos vos, o ar tikrai 7 dpo tyrėtės?

Taip, tikrai, nes matuoju bkt 😉

1
  7. 2018.10.18 08:34 (prieš 3 sav.)

Maziulka4 parašė:
    Taip, tikrai, nes matuoju bkt 😉</blockquote

Mano bent jau ginė sako, kad prog būtų bent jau 35. Sakyčiau mažai trūksta

8. 2018.10.18 08:37 (prieš 3 sav.)

Ingridasvajunas parašė:
    Taip pirmas mėnuo.

visu pirma nusiraminkit ir nepanikuokit. Viena pupsiu kaip matau turit, ateis greitai ir antras

1
  9. 1 m. 6 mėn.
    Dukrytė 4 m. 2 mėn.

2018.10.18 08:46 (prieš 3 sav.)

Burgund parašė:
    Arba mes nekantrios arba mmm kiaulės

mmmm kiaulės! Man jau turbut kokias 4 dienas pilva maudzia, papulius net nuo liemeneles skauda... vakar patepliojau tik ir psio siandien skrydis nusimato, jauciu lektuve ir prasides... ir tooookios skausmingos..... Valkatos

Kvietkeliss parašė:
    Ir as tikiuosi kad pagaliau pavyko,gal rytoj dar pabandysiu testuka😁

Tikiu, kad pavyko!

10. 2018.10.18 08:54 (prieš 3 sav.)

Kvietkeliss parašė:
    Mano visi 3 teigiami🙂

Sveikinu!!!:)))

Ingridasvajunas parašė:
    Sveikos esamos ir būsimos mamytės, man tai vat tokia problema :-D bandom bandom ir dar kartą bandom, būtų antras nėštumas. Spalio 12 dieną buvo mėnesinės baigėsi ma…

Žinau ką reiškia nereguliarus ciklas. Kai taip yra tai ovuliaciją pagal paprastus skaičiavimus nepagausi. Mes pirmą vaikelį gaminimo metus laiko, kol supratau, kad mano ovuliaciją vėlai prasideda, tarkim pas mane ciklas apie 40 dienų, tai tikrai nebus mano vaisingos dienos apie 13- 15 CD. Vaisingos dienos apie 25-30 d. Tai beveik metus laiko aš jau darydavau NT, tada kai realiai man tik ovuliaciją turėdavo vykti 🤐 man padėjo bazinės kūno temperatūros matavimas, ir iš pirmo karto pavyko tikrai rekomenduoju!

Evelina9 parašė:
    o as siandien arba ryt turiu susirgt, vakar neiskentus pasidariau testa, bet neigiamas. susinervavau juodai, tai siandien laukiu menesiniu..

Tigi palaukti kol vėluoja tos mmm, tada testą darykit, jei laukiatės ir mmm dar nevėluoja tikrai gali nieko nerodyti, ir vėluoja tai mmm ne visose skuba NT rodyti. Suprantu, kad nekantru, bet kiek nervų išeina.

Žinutės parašytos:

Naujas komentaras