❤❤❤ Planuojame 2019 metų žirniukus ❤❤❤

Komentuoti
  1. 7 mėn. 1 sav.

2018.11.18 12:11 (prieš 3 sav.)

Tikiuosi mano testai tik nerodo 😁nes jokiu simtomu kad prasides mm.. energijos belekiek.. kas tik neprasidetu kad tik neprasidetu 😊

2. 5 mėn. 1 sav.

2018.11.18 13:06 (prieš 3 sav.)

Plytva parašė:
    Pas mane tas pats, kiek testu dariausi tai labai letas ryskejimas buvo, 5 d mm velavimo vos vaiduoklius rode, paskui pasidariau Hcg tyrimą rodė nestuma 4-5 sav kaip…

Aciu, bandau nusiraminti 😖

3. 2018.11.18 15:44 (prieš 3 sav.)

Sveikos;) kiausinio baltymo usskyras pastevejau pirmadieni. Pagal kalendoriu ovuliacija siandien. Myliukas buvo penktadieni ir siandien... taip noriu tiket kalendorium, bet turbut ovuliacija visgi ivyko pirmadieni? Juk isskyris pagrindinis rodiklis?

4. 2 m. 11 mėn.

2018.11.18 18:54 (prieš 3 sav.)

Barbee parašė:
    Man nei mm nei testas geras.. galvojau kad bus 15-16 d mmm..ner.. dabar galvoju gal 17-18.. sapnuoju jau kad gimdau 😁 pipiec man

Man taspats😃 turejo but 16d. Bet nera o ir testas neigiamas. Jau prisigalvoju net kad silpna, kad noriu keistu dalyku. Zodziu pyktis tik ima🤯🤯🤯

5. 2018.11.18 19:19 (prieš 3 sav.)

paukstyte123 parašė:
    Sveikos;) kiausinio baltymo usskyras pastevejau pirmadieni. Pagal kalendoriu ovuliacija siandien. Myliukas buvo penktadieni ir siandien... taip noriu tiket kalendor…

visiskai ne joks pagrindinis rodiklis... jos ne viena diena tesiasi,yra tokiu kam ju visiskai nesimato ir atrodo kad ju visai nera... jeigu kalendoriuje suvesti duomenys teisingi tai pagal jusu teorija,jeigu ov buvo pirmadieni tai ir menesines mazdaug 5-6dienom ateitu anksciau negu visada... bet pasiklauti kalendorium labai nevertetu,jeigu norit tiksliai suzinot kada jums ovuliacija reiktu matuot bkt ir daryti ot,kitaip galima metu metus saudyt pro sali remiantis kalendorium... o jeigu istempsit tai kas antra dieno tiesiog mylekites...bet cia buna dazniausiai taip,kad kada reik tai jau niekos to sexo ir nenori po maratonu😂

3
  6. 7 mėn. 1 sav.

2018.11.18 19:54 (prieš 3 sav.)

Pumpuska parašė:
    Man taspats😃 turejo but 16d. Bet nera o ir testas neigiamas. Jau prisigalvoju net kad silpna, kad noriu keistu dalyku. Zodziu pyktis tik ima🤯🤯🤯

Va va man ir.. as jau edu o ne valgau 😁jei pasirodys mm tai visa menesi begiosiu iki naujuju figurai padailinti 😁 bijau ant svarstykliu net lipti nes jauciosi pasunkejusi.. paciai jau azartas kaip cia bus

7. 7 mėn. 1 sav.
    10 m. 1 mėn.

2018.11.18 20:35 (prieš 3 sav.)

Barbee parašė:
    Va va man ir.. as jau edu o ne valgau 😁jei pasirodys mm tai visa menesi begiosiu iki naujuju figurai padailinti 😁 bijau ant svarstykliu net lipti nes jauciosi pasun…

Nėštumo pradžioje kaip tik sakyčiau apetito nėra, o edimas labiau prieš mm. Bent jau man.

1
  8. 4 mėn. 1 sav.
    Sūnelis 3 m. 4 mėn.
    Dukrytė 5 m. 4 mėn.

2018.11.18 21:39 (prieš 3 sav.)

Sveikos 🤗 pas mane labai įdomi situacija. Planuojam 3 mėn. Dabar baigėsi mėnesinės sekmadienį(praėjusį). Penktadienį darbe pradėjo mausti pilvą, nuejau i tualetą žiūriu patepliota. Vakar ryte vėl maudžia pasidariau nt žiūriu II, antrą kartą po poros valandų dar ryškesnis II. Teplioja rudai. Šiandien Nt taip pat II. Gal kam yra buvę? Šiandien mažiau teplioja.

1
  9. 7 mėn. 1 sav.

2018.11.18 21:41 (prieš 3 sav.)

Erika P. parašė:
    Nėštumo pradžioje kaip tik sakyčiau apetito nėra, o edimas labiau prieš mm. Bent jau man.

Seip 2 nestumus turejau ir jojiu budingu nesciosioms simtomu iki kokio 5 men nebuvo apart pilvuko augimo.. gali buti kad pries mm..

10. 7 mėn. 1 sav.

2018.11.18 21:42 (prieš 3 sav.)

musumeile parašė:
    Sveikos 🤗 pas mane labai įdomi situacija. Planuojam 3 mėn. Dabar baigėsi mėnesinės sekmadienį. Penktadienį darbe pradėjo mausti pilvą, nuejau i tualetą žiūriu patep…

Nebuvo..bet kiek suprantu taip gali buti.. 😊 viskas cia normalu. Registruokis vizitui pas ginekologa 😊

1
Žinutės parašytos:

Naujas komentaras
Skelbimai
18,99 €
46 | 18 | L
5,00 €
74 | 6-9 mėn.
65,00 €
38 | 10 | S